Skocz do zawartości

Mock Drafty 2013/14


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Mogę się mylić, ale upewnijcie się, że wchodząc w mocka macie zaznaczoną opcję wysyłki wyników na maila. Po zmianie layoutu ta opcja automatycznie nie jest chyba zaznaczona. Ja wcześniej nie miałem z tym problemu, ale ostatnio zmienił się wygląd stronki i przed momentem jak chciałem wejść próbnie do mocka to zauważyłem, że wspomniana opcja nie jest zaznaczona choć zawsze z niej korzystałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie mam wyniku. Może automat yahoo zobaczył ceny i go anulował?

 

Czyzbyście zaczęli stawiać zasłony dymne?

Tiago Splitter? A prosze bardzo - podbije go ponad Duncana, bo w tym roku to juz na pewno bedzie zmiana warty w Spurs... ;-)

Dokładnie świetny przykład. Uważam, że ludzie powinni zdecydowanie unikać wybierania Duncana bo gość się skończył na finałach. W zeszłym sezonie rzucał też FT z mocno zawyżoną wartością, a FT na przebiegu Jego kariery mocno zmienne z sezonu na sezon (po dobrym sezonie cegli z linii).

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmiejecie się, ale to dziwne, że 36 latek nagle notuje career highs w BLK% czy DRB%. poza tym zobaczcie co stało się z Hakeemami, Admirałami, Ewingami, czy Shaqami między 36 a 37 (według b-r) rokiem życia. z kolei Karlem Malonem pod względem żywotności to Duncan nigdy nie był, więc porównanie do niego jest mniej zasadne. Tiago natomiast ciągle jest przed trzydziestką, więc fizycznie jeszcze w lub tuż obok prime, a Pop co roku zwiększa jego rolę w zespole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmiejecie się, ale to dziwne, że 36 latek nagle notuje career highs w BLK% czy DRB%.

Oczywiscie ze to dziwne. Dlatego licytacja Duncana bedzie walką wierzących ze sceptykami. Wierzący wygrają licytację. I prawdopodobnie tylko licytację ;-)

 

poza tym zobaczcie co stało się z Hakeemami, Admirałami, Ewingami, czy Shaqami między 36 a 37 (według b-r) rokiem życia.

Per36 dalej wymiatali :-) Poza tym to byly inne czasy.

Mikan ledwie doczłapał do trzydziestki. Russel dojechał do 34 rż. Shaq d 36 (tak - ignoruje jego dwa lata w Cle i Bos).

Ot granica wydolnosci przesuwa sie z pokolenia na pokolenie coraz dalej. Duncan jest fenomenem nie mniejszym niz Malone - nawet jesli z innego powodu.

 

Tiago natomiast ciągle jest przed trzydziestką, więc fizycznie jeszcze w lub tuż obok prime, a Pop co roku zwiększa jego rolę w zespole.

W tym roku moze nawet przekroczy 25 mpg! ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmiejecie się, ale to dziwne, że 36 latek nagle notuje career highs w BLK% czy DRB%. poza tym zobaczcie co stało się z Hakeemami, Admirałami, Ewingami, czy Shaqami między 36 a 37 (według b-r) rokiem życia.

Tim w swoim prime grał obok jednego z lepszych kolesi jeśli chodzi o TRB i BLK, więc to miało wpływ na procenty. Teraz zas gra koło bardzo słabego w tym względzie(i wielu innych) splittera. Dodatkowo Tim Duncan jest już po 37 rokiem, a więc nie między 36-37 (co może skłaniać do tego by stawiać go wyżej w jakiś śmiesznych rankingach niż wspomniane przez Ciebie wielcy gracze). Dodatkowo w 2012 roku nie był nominowany do All-Star game i żadnego z 3 zespołów all-nba, więc miał motywację by nabijać staty.

 

z kolei Karlem Malonem pod względem żywotności to Duncan nigdy nie był

A to na jakiej podstawie? Przez całą swoją karierę nie miał season ending injury, a najgroźniejsza to chyba rolowanie stopy. W zeszłym roku upadł masakrycznie na kolano a mimo to dokończył sezon.

 

Tyle gier grał:

100.00% 1998

100.00% 1999

90.24% 2000

100.00% 2001

100.00% 2002

98.78% 2003

84.15% 2004

80.49% 2005

97.56% 2006

97.56% 2007

95.12% 2008

91.46% 2009

95.12% 2010

92.68% 2011

87.88% 2012

84.15% 2013

 

Sporo nieobecności wynikało z takiego, a nie innego trenera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.