Skocz do zawartości

Regulamin Lig Roto


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

W temacie bycia modem dzialu bylem do bani, powinienem sie poprawic i przepraszam wszystkich, ze nie reagowalem na wyzwiska skupiajac sie na wecie - tu wychodzi konflikt funkcji organizatora i moda bo domyslnie mam zalozona zawsze ta pierwsza czapke.

NIE podoba mi sie wyzywanie innych, ale przyznaje, ze brakuje mi pomyslu jak do tego tematu sensownie podchodzic: mam edytowac takie posty wycinajac pojedyncze przeklenstwa? Kasowac calego posta nawet gdy 95% tresci byla zwykla wypowiedzia? Cos innego?

Chwila. Co tu się wyprawia? Ludzie czy Wy macie po 6 lat? Powaznie potrzebujecie porządkowego ktory będzie bronił urażonej czci użytkowników?

Wycinanie słów? Wstawianie gwiazdek w miejsce slowa k****? /o matko powiedziałem k**** - idźcie umyć oczy pumeksem/.

Chamstwo trzeba piętnować zamiast włączać się w pyskówki i tyle.

A jeśli Wasze oczy są zbyt delikatne, żeby przeczytać jakiś wulgaryzm i nie spłonąć ze wstydu, a ego może przy najlżejszym dotyku pęknąć niczym bańka mydlana, to poskarżcie się swoim rodzicom zamiast lecieć do wiLQ'a z płaczem "bo on na mnie nieładnie powidział". :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do reszty postu to się nie wypowiadam, bo Was nie znam i nie będę się mądrzył.

 
Tecu nie bądz taki pewien, że trafisz tu za rok jak jakiś kolega będzie potrzebowął miejsca to się nie załapiesz...
 

 

To muszę skomentować, żeby nie wyszło, że jestem czegokolwiek pewien.

Szansę na wygranie Ligi mam, ale bardzo podobne jak z 5-6 innych graczy w tej Lidze, także spokojnie :)

Jestem bardzo daleki do dzielenia skóry na niedźwiedziu. Miłej gry tak przy okazji dla Wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale najpierw jeszcze o waszym kolesiostwie niech choćby świadczy skład "Ligi Mistrzów" - ligo roto z licytacją jak się nie mylę?

 

Kto do tej ligi awansuje - jaki jest klucz? Kto będzie grał w następnym sezonie w tej lidze ? 

Zdecydujecie po tym sezonie jak będa już znani mistrzowie? Wtedy się dobierze kolegów? 

Proponowałem to ustalić już w poprzednim sezonie, ale jakoś nie było chętnych do tego.

Huh? Kolejnosc zaproszen jest z gory znana! Liga dziala na takiej zasadzie - http://www.e-nba.pl/topic/4387-sezon-201516-liga-mistrzów/page-16#entry420032

 

Więc kto miał pierwszeństwo do grania w LM? GM nie potrafiący wygrac ligi w tym formacie to co wogóle tu robi? 

Mistrz z ligi Dynasty ? Co ta liga ma wspólnego z roto licytacją? Kolegę chcieliście w tej lidze no i jest. O tak przy okazji to ten sam co wszystko wetuje bo "ma przycisk i prawo jego wciskania".

Zanim zaczniesz z powaznymi zarzutami moze najpierw wypada sprawdzic jak to faktycznie bylo?

Czytales w ogole pierwszego posta z watku LM gdzie byly podawane te informacje?

Czesc osob odrzucilo zaproszenia, wiec zeby liga miala 15 GMow, poszly one do mniej typowych lig Roto.

 

Nie pasowali GMowie, którzy wygrali roto licytację na sznurówce to zaproszenia poszły najpierw do lig wężykowych? No tak tam znacie lepiej GMów bo dłużej z nimi gracie.[...]

Tecu nie bądz taki pewien, że trafisz tu za rok jak jakiś kolega będzie potrzebowął miejsca to się nie załapiesz...[...]

Nie chce żeby ktokolwiek decydował o moich ruchach tym bardziej oszuści którzy się tu znaleźli czy kolesie po znajomości dołączeni do ligi.

W tym miejscu sie kompromitujesz ignorancja i wyciagasz pochopne wnioski bez zapoznania sie z tematem.

Zaproszenia nie mialy nic wspolnego z tym kto kogo znal i mogles to wiedziec gdybys przeczytal pierwszego posta w watku ligi gdzie jest link do zasady wysylania zaproszen.

 

Nieuczciwie zawetowano równą wymianę, komisz ma w regulaminie zapisane co może zrobić, a pyta ligę co powinien zrobić? W tym tych nieuczciwie wetujących pod swoje czy kolegów dobro.

Tak wogóle to się dzieje teraz w lidze (LM)na Y! - więc nie każdy może wiedzieć o czym teraz piszę.

No ale ok sam nie potrafi podjąć decyzję więc zapytał ligę. Ale tu już znów mamy nie konsekfencję. Pytasz ligę to rozumiem że czekasz na większość głosów. [...]

Jak to jest nie rozumiem że 5 oszustów wetuje równą wymianę. I komisarz ich pyta co ma zrobić z moimi ruchami na FA, które są zgodne z regulaminem ( proszę podac punkt który łamię ? )[...]

Ale chcę grać na zasadach opartych o regulamin. Więc jak chcesz podejmować ruchy a sam nie potrafisz podjąć decyzji jako komisz to rób głosowania a nie pytasz bulka co masz zrobić.

Nie mialem zadnej watpliwosci co zrobie z Butlerem, a ten watek wynikal z kilku powodow:

1) nie zauwazylem, ze zawodnicy byli czescia zawetowanej wymiany, wiec to mogly byc oddzielne transakcje.

2) Twoje wypowiedzi w tej sprawie mnie nastawily, ze planujesz to robic regularnie, wiec to nie bylo tylko "powiedzcie co robic w tym jednym przypadku bo nie wiem" tylko ogolne pytanie o przyszle wywalenia bo...

3) Kilka razy zwracales uwage, ze nie ma w regulaminie punktu o wywalaniu gwiazd, wiec ten watek mial byc swego rodzaju szybka ankieta wewnatrzligowa w tej sprawie.

4) przyznaje, ze o komiszowym puszczeniu trejdu ponad weto zapomnialem, ale interpretacja tego punktu jest tak drastycznie rozna, ze juz sam zgupialem czy tam jest napisane co mi sie wydaje, ze jest. Czesciowo z tego sie wzielo parcie do zmian.

 

Chwila. Co tu się wyprawia? Ludzie czy Wy macie po 6 lat? Powaznie potrzebujecie porządkowego ktory będzie bronił urażonej czci użytkowników?

Wycinanie słów? Wstawianie gwiazdek w miejsce slowa k****? /o matko powiedziałem k**** - idźcie umyć oczy pumeksem/.

Chamstwo trzeba piętnować zamiast włączać się w pyskówki i tyle.

A jeśli Wasze oczy są zbyt delikatne, żeby przeczytać jakiś wulgaryzm i nie spłonąć ze wstydu, a ego może przy najlżejszym dotyku pęknąć niczym bańka mydlana, to poskarżcie się swoim rodzicom zamiast lecieć do wiLQ'a z płaczem "bo on na mnie nieładnie powidział". :smile:

Chodzi o personalne ataki ze stekiem bzdur/przeklenstw, a nie samo uzycie tych slow. Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 gracze którzy odpalają po 20 lig, sfrustrowani rokrocznym dostawaniem w dupsko od wiLQa i

 

Ciekawe, o kim mowa :nevreness:

 

Nie wiem wiLQ, czego jeszcze Ci trzeba. Wstyd, że tacy ludzie jak ten wyżej są w naszych rozgrywkach. Wnioskuję o zbanowanie szkoda-czasu i wykluczenie go z rozgrywek w drzewkowym roto. O ile jeszcze można wybaczyć wybuch złości w pierwszym momencie, to chyba nie mamy tyle czasu, żeby czekać aż zmądrzeje.

 

Jako, że gram z bulkiem od wielu lat wiem, że zarzuty są nieprawdziwe i powinniśmy oddzielać porządnych ludzi od tych, którzy nie radzą sobie z emocjami.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem wiLQ, czego jeszcze Ci trzeba. Wstyd, że tacy ludzie jak ten wyżej są w naszych rozgrywkach. Wnioskuję o zbanowanie szkoda-czasu i wykluczenie go z rozgrywek w drzewkowym roto. O ile jeszcze można wybaczyć wybuch złości w pierwszym momencie, to chyba nie mamy tyle czasu, żeby czekać aż zmądrzeje.

Ale za co chcesz banowac?

Za najbardziej realistyczne zarzuty w historii rozgrywek podejrzenia zmowy czy innych nieczystych zagrywek?

 

Bardziej sie zastanawiam czemu nie puscilem wymiany komiszowo niz nad banowaniem osoby, ktora to zauwazyla.

 

Czy jest bardziej racjonalne wyjasnienie tego weta niz wplyw niecheci wobec jednego z uczestnikow?

Czy gdybym klepnal identyczna wymiane bedac zamiast szkoda-czasu to bylaby ona zawetowana?

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. przywróć mi moich graczy. wywaliłem ich specjalnie żeby zwrócić uwagę na to g..no jakie tu panuje. wszystkich.

 

ha...ha...ha... :applause:

 

 

Kto do tej ligi awansuje - jaki jest klucz? Kto będzie grał w następnym sezonie w tej lidze ? 
Zdecydujecie po tym sezonie jak będa już znani mistrzowie? Wtedy się dobierze kolegów?

 

...nieskazitelni GMowie...legendy e-nba...grają po 20 lig...super wiedza..

 

Sorry-wybacz, ale robisz tu ostatnio dym o wszystko... przez Twoje płacze mamy zamieszanie, serwery e-nba już padają i biedny wiLQ nie śpi po nocach odpisując na kolejne kilogramy wiadomości o niczym, sam tworząc ich tony (nie wiedzieć zresztą czemu?)... a jak dobrze pamiętam to rok temu miałeś 10 miejsce w dywizji EAST.... więc dlaczego grasz w ogóle w LM ? Czy aby nie dlatego, ze jesteś nieskazitelnym GM'em ... legendą... i grasz nie tylko tu ale i po innych ligach, żeby mieć większe szanse na załapanie się ? Po co Ci tyle lig... bo mi wystarczy jedna tutaj - dwie uważam już za zbędność. Grasz 10 czy 20 lig  ? :grin:

 

 

Pozdrawiam i za szybko mnie nie poczytacie znów bo nie mam czasu zbyt w tym tygodniu już.

 

Ron-Burgundy-Nobody-Cares.jpg

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyglądam się trochę z boku tej dyskusji i naprawdę widzę bardzo skrajne opinie... na pewno nie potrzeba wyrażać swoich emocji w sposób gwałtowny i obrażać innych ;) trochę więcej dojrzałości, ludzie; to chyba jest zabawa i chodzi o to, by się dobrze bawić :) dyskusja może być ciekawa, o ile nie pojawią się niepotrzebne negatywne emocje.

 

Trochę podpatrzyłem, co działo się w LM i szczerze powiem, że zawetowana wymiana przynajmniej dla mnie jest równa - 3 graczy dobrych za gwiazdę i dwóch graczy trochę słabszych nie wygląda podejrzanie i naprawdę mi by na myśl nie przeszło wetowanie. Możecie mi wyjaśnić, co jest nie tak z tą wymianą?

 

A propos wybierania GM-ów do LM to podejrzewam, że po prostu niektórzy GM-owie odrzucili propozycję gry w LM i dlatego grają GM-owie z wężyka i dynasty. Oczywiście najlepiej by było, gdyby wszyscy byli z e-nba i to licytacji, ale jak się nie uzbierało, to fajnie dorzucić kogoś, kto coś wygrał i jakoś sobie na to zasłużył.

 

Jak już wcześniej pisałem jestem za ujawnieniem osób wetujących. Warto jednak wiedzieć, kto to wetuje nie dlatego, żeby jakoś uprzykrzać życie tej osoby (co jest niestety możliwe, bo ludzie są wredni), ale dlatego, by zobaczyć, czy to nie przypadkiem jacyś doświadczeni koledzy albo np. tylko GM-owie z czołówki, którzy boją się o swoje miejsce w tabeli. Może to uzasadnienie do Was nie przemawia, ale skoro wetujecie anonimowo to dlaczego nie napiszecie w wątku, że wetujecie i dlaczego? Trochę mi to śmierdzi...

 

Naprawdę dużo się ostatnio dzieje i trudno za tym nadążyć, więc możecie mi prosto powiedzieć, na czym na razie stoimy? Jaka ankieta będzie i kiedy odnośnie wet, anonimowości czy może jeszcze czegoś innego? Z góry dzięki za odpowiedzi na moje pytania i mam nadzieję, że dyskusja będzie prowadzona w sposób spokojniejszy i bez zbędnych negatywnych emocji. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli uważacie, że szkoda-czasu napisał prawdę z tymi kolesiami z keepera, możecie mnie zbanować. I mówię to teraz z pełną odpowiedzialnością. I najgorsze, że to po prostu tak wygląda.

 

Zapomniał tylko o jednej rzeczy - ja się go o zdanie spytałem. Zgodził się. Więc napisałem na facebooku (bo to liga facebookowa) info, że są wolne miejsca. Nie znam ich. Nigdy ich na oczy nie widziałem ani nie gadaliśmy uprzednio nijak ze sobą przez żadnego komunikatora. Gdyby nie to, że przystałem do ligi założonej przez barcalovera, bym nie miał do nich nawet dostępu. Zresztą - myślę, że barcalover może potwierdzić, jak to było z ogłoszeniem o wolnych miejscach w lidze. Mam nadzieję, że potwierdzi...

 

To tyle. Wiem, że to jest słowo przeciwko słowu, więc dla mnie nie ma problemu - jeśli uważacie, że kolesiostwo (choć nie wiem co ma keeper wspólnego z LM, a nawet jak ma, to ani tu ani tam nie mam żadnych kumpli), możecie mi dać bana na wszystkie rozgrywki na e-nba. Byłoby to wprawdzie na zasadzie "cygan zawinił, kowala powiesili", ale ja w przeciwieństwie do niego mam swój honor, nie używam zdań wyrwanych z kontekstu, nie wyzywam nikogo od oszustów bez pokrycia. A to przecież najdelikatniejsze z jego bogatego arsanału stwierdzeń.

 

Jedyny mój kolega na tym forum to El-Maniaque. Ale on nie gra ani w LM ani w keeperze. Zresztą o nim Wilq już wszystko wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę dużo się ostatnio dzieje i trudno za tym nadążyć, więc możecie mi prosto powiedzieć, na czym na razie stoimy? Jaka ankieta będzie i kiedy odnośnie wet, anonimowości czy może jeszcze czegoś innego? Z góry dzięki za odpowiedzi na moje pytania i mam nadzieję, że dyskusja będzie prowadzona w sposób spokojniejszy i bez zbędnych negatywnych emocji. Pozdrawiam :smile:

Bedzie we wrzesniu ankieta wielokrotnego wyboru z tymi opcjami - http://www.e-nba.pl/topic/3015-regulamin-lig-roto/page-53?p=468868&do=findComment&comment=468868

 

Jeżeli uważacie, że szkoda-czasu napisał prawdę z tymi kolesiami z keepera, możecie mnie zbanować. I mówię to teraz z pełną odpowiedzialnością. I najgorsze, że to po prostu tak wygląda.[...]

To tyle. Wiem, że to jest słowo przeciwko słowu, więc dla mnie nie ma problemu - jeśli uważacie, że kolesiostwo (choć nie wiem co ma keeper wspólnego z LM, a nawet jak ma, to ani tu ani tam nie mam żadnych kumpli), możecie mi dać bana na wszystkie rozgrywki na e-nba.

Co Wy macie z ta potrzeba banowania z rozgrywek za byle post na forum?

 

Ponawiam pytanie, czy zwariowalem uwazajac, ze najlepszym wyjasnieniem tego weta jest wplyw niecheci wobec jednego z uczestnikow przez jakas czesc wetujacych?

Czy gdybym klepnal identyczna wymiane bedac zamiast szkoda-czasu to bylaby ona zawetowana czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie, czy zwariowalem uwazajac, ze najlepszym wyjasnieniem tego weta jest wplyw niecheci wobec jednego z uczestnikow przez jakas czesc wetujacych?

Czy gdybym klepnal identyczna wymiane bedac zamiast szkoda-czasu to bylaby ona zawetowana czy nie?

Zdziwię Ciebie, ale moja reakcja byłaby identyczna. Miłych snów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za najbardziej realistyczne zarzuty w historii rozgrywek podejrzenia zmowy czy innych nieczystych zagrywek?

k**** NIE WIERZĘ

Wnioskuję o zbanowanie szkoda-czasu i wykluczenie go z rozgrywek w drzewkowym roto. O ile jeszcze można wybaczyć wybuch złości w pierwszym momencie, to chyba nie mamy tyle czasu, żeby czekać aż zmądrzeje.

Zgłaszajcie posty i ewentualnie będę działał. Jeśli jest powód do bana na forum, to tak zrobimy, ale do drzewka się nie mieszam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sadze aby był powód do bana na forum.

 

To jeden z ciekawszych tematów. Bardzo żywy.

 

Raczej pomyślmy jak już powoli łagodzić przeciwne barykady.

 

Wstawcie proszę wymiane która zawetowano.

 

A może gm przyznają się ten wyjątkowy raz kto dał veto i dlaczego.

 

To ogromny materiał poznawczy.

 

Ban z forum?

W życiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 A "wyjadacze", gracze którzy odpalają po 20 lig, sfrustrowani rokrocznym dostawaniem w dupsko od wiLQa 

 

 

 

Nie wiem wiLQ, czego jeszcze Ci trzeba. Wstyd, że tacy ludzie jak ten wyżej są w naszych rozgrywkach. Wnioskuję o zbanowanie szkoda-czasu i wykluczenie go z rozgrywek w drzewkowym roto. 

Ale za co chcesz banowac?

Za najbardziej realistyczne zarzuty w historii rozgrywek 

 

 

To powinno trafić do łapu-capu :nevreness:

 

A tak na poważnie, to jeżeli na serio uważasz, że 5 mistrzów z rozgrywek drzewkowych z zeszłego roku to oszuści i grają w zmowie, to ja muszę się zastanowić, czy chcę grać w tak "prestiżowej" lidze, że tylko oszuści je wygrywają. Bronisz furiata,  zamiast bronić porządnych ludzi. Pomieszały Ci się priorytety.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale za co chcesz banowac?

Za najbardziej realistyczne zarzuty w historii rozgrywek podejrzenia zmowy czy innych nieczystych zagrywek?

Nie chciałbym posługiwać się Barcaloverem w tej rozgrywce, ale on już storpedował podejrzenia szkoda-czasu, także cóż, te zarzuty nie są realistyczne.

A tak btw, może jesteś w komisji d/s katastrofy smoleńskiej? Mówię poważnie, nadajesz się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiLQ, nie rozumiem o jakich realistycznych zarzutach mówisz? To, że mac, czy inne stare wygi często się dogadują z osobami, które znają bliżej lub ogólnie ludzie się dogadują ze sobą częściej, gdy się znają z innych lig, to raczej nie jest dowód na spisek, tylko po prostu tak to działa. W NBA też są GMowie, którzy znają się lepiej, niż gorzej i robią częściej wymiany. Dobre stosunki z graczami to podstawa i nie znaczą one, że od razu formowane są spiski.

 

Niektóre akcje z wetem są niepokojące - owszem, ale to na poprawie tej kwestii polecam się skupić Tobie, jak i szkoda-czasu, który totalnie popłynął i to zupełnie niepotrzebnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym posługiwać się Barcaloverem w tej rozgrywce, ale on już storpedował podejrzenia szkoda-czasu, także cóż, te zarzuty nie są realistyczne.

A tak btw, może jesteś w komisji d/s katastrofy smoleńskiej? Mówię poważnie, nadajesz się.

To nie było poważne.

Jeżeli nie ma żadnego spisku (nie mam pojęcia, nie znam Was) to  wciąż nie wiem dlaczego tak nie chcecie przejrzystości veta i ewentualnej argumentacji. To pozwoli ewentualnie na skończenie teorii spiskowych.

Argument o obrzucaniu się błotem jest tylko ogólnym, jak widać po tej dyskusji, niektórzy bez tego też będą rzucać błotem - to tylko zależy od ludzi.

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie było poważne.

Jeżeli nie ma żadnego spisku (nie mam pojęcia, nie znam Was) to  wciąż nie wiem dlaczego tak nie chcecie przejrzystości veta i ewentualnej argumentacji. To pozwoli ewentualnie na skończenie teorii spiskowych.

Argument o obrzucaniu się błotem jest tylko ogólnym, jak widać po tej dyskusji, niektórzy bez tego też będą rzucać błotem - to tylko zależy od ludzi.

Ja się błotem nigdy nie obrzucałem, zawarłem tylko wątek humorystyczny na rozweselenie atmosfery ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.