Skocz do zawartości

Eurobasket 2013


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

1. Chciałbym przeprosić wszystkich, którzy uwierzyli mym słowom, że akurat o Koszarka nie ma co się martwić, bo on zawsze gra na turniejach powyżej oczekiwań. Spalcie moją kukłę na stosie. Najlepiej dwie.

 

2. O koszykówce wiem mało, więc pewnie dlatego wydawało mi się, ze w końcu mamy trenera, który jest idealny dla naszej kadry. Skończą się przepychanki działączowsko-trenerskie, zacznie normalna robota. Myślałem...

 

3. Najgorsze, że Roger ma rację. To, przynajmniej na razie, nie jest dobry turniej. Mało komu się chce. I jesteśmy najgorsi spośród 24 drużyń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo był drewniany, ale był i inteligentny dzięki czemu wykorzystywał swoje mocne strony :P

I pewnie dlatego został posłem...

 

A angielski komentator rozdaje diss za dissem, polecam. Maybe Poland is planning an incredible comeback, something you have never seen in your life i wiele podobnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo poprostu Hizpanie faktycznie pokazują nam miejsce w szeregu, Czesi i Chorwaci byli do ugryzienia to i wynik taki był Hiszpanie pomimo że w ataku grają bez jakiejś większej koncepcji to nas jadą równo bo i takim rywalem dla nich jesteśmy. @Iwo pisał o Bauermanie, ja też musze przyznać że miałem o nim dobrą opinię ale teraz jak się na to patrzy to my gramy chyba bez jakichś solidnych schematów, choć może chodzi o wykonawców ??? zapewne i o jedno i o drugie, nie wiem czy Dirk powinien zostać czy nie, ja bym go zostawił dla samej zasady że zatrudnianie trenera przed imprezą docelową jest trochę lipne.

 

Co do przyszłości kadry ... Zamojski to chyba jedyny ziomek który pozytywne wrażenie sprawił, pozanim jakoś więcej pozytywów nie widzę ale poza Ignerskim skład powinien nie być jeszcze za stary na następny eurobasket, tu oczywiście licze na pozbycie się kelatiego( niewiem co się z typem dzieje ze tak daje ciała) i znalezienie jakiegoś startera na pg. Gdyby to się udało i trener faktycznie ograł by ekipę to myślę ze można by powalczyć o awans na mistrzostwa świata czy io.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pewnie dlatego został posłem...

 

A angielski komentator rozdaje diss za dissem, polecam. Maybe Poland is planning an incredible comeback, something you have never seen in your life i wiele podobnych.

To musi być podstęp. Jak na filmach familijnych. W pierwszej połowie drużyna gra piach i kompromituje się, a na druga połowę wychodzi pies albo małpa grająca w kosza i wygrywa mecz. Albo ktoś znajduje magiczne buty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najwięcej punktów zdobył tak wyśmiewany tu Koszarek. Trzy.

coniektórzy muszą "odszczekać" co o nim powiedzieli :D cholera ciekawe czy dobijemy do 30 a im nie damy do 8 dych dojść, można typowac

 

- - - Updated - - -

 

Masakra, jeszcze dakiej dysproporcji w klasie rywali to nie widziałem, to jak na meczach eliminacji mś w kopanej jak Australia gra z zespołami z Vanuatu, aż mi się żal ich robi i nawet mi się niechce Gortata jechać :sorrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.