Skocz do zawartości

Polak najmłodszym skautem w historii NBA... aka NORGAARD, Bastillion bb2, pretor threat


Julius

Rekomendowane odpowiedzi

Myśle raczej że w przyszlości zajmie jakąś wyższa pozycje i byłby bardziej znany. Łapie sie juz wszystkich możliwośc ,bo Gortat chyba napewno nie jest ta osobą która ma pomoc polskiej koszykówce.

Według mnie Gortat też nie jest taką osobą, dlatego napisałem, że musiałby być z 10 razy lepszy. Ogólnie chodziło mi o to, że byśmy musieli mieć jakąś swoją gwiazdę w NBA, to może coś by się polepszyło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo nie chcę wchodzić w meritum tego sporu ale Jendras sorki ale tu nie jest chór męski tylko forum. Tu nie musisz śpiewać jednym głosem. Więc mam swoje zdanie nie boje się go bronić i mogę z kimś dyskutować na siłę argumentów ( tylko nie mylić z argumentem siły) ale na pewno nie mam zamiaru sie dostosowywać do obowiązujących trendów bo mnie jakaś mityczna większość nie zaakceptuje

Nie zrozumiałeś mnie. Osoby prezentujące niepopularne poglądy (i potrafiące je merytorycznie bronić) są tutaj jak najbardziej potrzebne. To, że ktoś czuje się zaszczuty, bo np. pochwalił Rondo, to zupełnie inna sprawa i ja absolutnie nie przykładam do tego ręki.

 

Chodzi mi o coś innego. Forum dyskusyjne, jak sama nazwa wskazuje, zrzesza internautów będących dla siebie partnerami do rozmowy. I kiedy, przykładowo, do grupy 20-paru latków o podobnym poziomie wiedzy, dołącza irytujący 15-latek, który ewidentnie odstaje (to ogólny przykład, samego Norgaarda słabo pamiętam) i burzy obecny porządek, to większość stara się go zwyczajnie zwalczyć. I to jest zupełnie naturalne. Już pomijam fakt, że jakoś nieudany epizod bohatera tematu na forum e-basket nie zamknął mu drogi do kariery i nie zniszczył psychiki, co powinno nam przypomnieć, że forum internetowe to tylko zabawa i cała ta poważna tyrada na temat tolerancji jest zdecydowanie zbyt serio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co na celu ma generalnie ten temat ?

 

Usera pamiętam z e-b, faktycznie jako małolat często wypisywał głupoty, a że się wyrobił i wybił ... tylko pogratulować. Zresztą z tego co się orientuje wielu ludzi z przeszłością na e-b itd. kręci się tu i tam w koszykówce trenerka, agenci, dziennikarze itp. (a niejakiego Filipa.W. ktoś pamięta, tylko chyba to nie jest akurat dobry przykład ;]) Człowieka z forum w szeroko pojętej organizacją NBA też już "mieliśmy". :cool:

 

Wracając do pytania, raczej to nie okazja żeby wyżalać się że ktoś dostał dissa a komuś innemu modowie kasują jednozdaniowce.:monkey:

 

IMO można wyciągnąć jeden wniosek, stawiaj człowieku na swoje pasje. Pókiś młody. Gdy starzy Ci ględzą, żebyś nie oglądał godzinami basketu po nocy tylko "wziął się za coś co da ci w przyszłości pieniądze" olej ich i postaw wszystko na ten basket. Tylko zrób coś ponad oglądanie i wrzucanie postów na forum i bądź w tym konsekwentny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ai3, już dawno powinien pracować w firmie bukmacherskiej albo stronie z płatnymi typami. Dać mu się wypowiedzieć i grać wszystko na odwrót, a można zostać bogatym :)

Jeden z głupszych mitów. Regularnie zbierał kabonkę na zakładach i to że parę razy się wtopi to rzecz jasna i normalna.

Raz na wozie, raz pod wozem.

 

Nie rozumiem miejsca przema w nazwie tematu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z głupszych mitów. Regularnie zbierał kabonkę na zakładach i to że parę razy się wtopi to rzecz jasna i normalna.

Raz na wozie, raz pod wozem.

 

Nie rozumiem miejsca przema w nazwie tematu?

Bardziej chodziło o to co pisywał na przestrzeni ostatnich lat w różnych tematach. Highlightem była przepowiednia zwycięstw LAL w serii z Mavs, kiedy to ci drudzy zdobyli mistrzostwo. Zgodnie z mitem wszyscy sympatycy Lakers poczuli trwogę i strach, a zakończenie tej historii znamy. To, że wygrywał w forumowym temacie "Zakłady" jest kompletnie poza dyskusją :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja sie tylko wypowiem odnosnie czesci 1szego posta bo reszte powiem szczerze tylko pobieznie przejrzalem.

 

Powiem tak, mam 30 lat, koszem (w sensie NBA bo europejskiego kosza raczej nieogladam) interesuje sie od okolo lat 20.

Kiedys sie chlopacy spotykali na koszu, gadali o NBA (o ile byly newsy), sprawdzalo sie wyniki na TELEGAZECIE, jesli ktos jeszcze kojarzy co to, zagrania z NBA jak ktos widzial to odrazu nasladowal itp., itd., generalnie nie bylo internetu.

Pojawil sie internet, okazalo sie ze sa polskie strony o koszu; ja osobiscie (akurat pod innym nickiem ktorego tutaj zalozyc nie moge) pisywalem na forum probasketu i ***** powiem wam ze fajna grupa ludzi tam sie zbiera, mozna sie bylo powymieniac informacjami, oczywiscie beka i szydzenie tez bylo, ale jakos tak hmmm normalnie.

Forum padlo.

Odechcialo mi sie pisac.

 

Jakis czas temu zalozylem konto tutaj, zreszta widac ile czasu temu i ile mam postow; tyle co na PB w przeciagu pewnie miesiaca.

Dlaczego?

Bo tu sie pisac prawie nie da, ***** czesc userow uwaza sie za niewiadomo kogo, patrzac na wszystkich z gory, czego czesto jakosc ich postow nie potwierdza (wiedza o koszu itd.), nowi to sa tu gaszeni jak swieczki w urodziny i to bez powodu.

Wiadomo zdarzaja sie debile czy trole ale nie kazdy taki jest!!

A juz szal mnie ogarnia jak w wiekszoci tematow polowa postow userow (przewaznie tych z "elity") naszpikowana jest angielskimi slowkami ajkby **** wie co chcieli osiagnac gdzie mozna to napisac po polsku a nie sie bawic w komentatora z TNT!! Czasami to jest az smieszne gdzie pol zdania jest po polsku a pol po angielsku i kazdy jakby sie przerzucal tym ile zna zwrotow, zrozumcie ze WSZYSCY je znamy ale nie zawsze trzeba ich uzywac!!

 

Ludzie, wiecie ilu jest fanow NBA w Polsce? Ilu oglada mecze? Ilu sie tym interesuje? Jest nas GARSTKA!! Doslownie!! Z dupy sporty ktore ja przelaczam jak tylko widze nie mowiac o uprawianiu sa u nas popularniejsze od kosza; zreszta najlepiej to odczulem chyba na eurobaskecie w Łodzi gdzie miasto nawet wokol hali wygladalo jakby zadnej imprezy tam nie bylo!

Jest nas niewielu a wy jeszcze z tych niewielu polowe wybijacie swoimi durnymi wpisami traktujacymi nowych jak gowno, wezcie sobie to przemyslcie!

 

ps. brawa dla goscia ktory zostal skautem, zajebista robota mu sie trafila :)

 

Pozdro

Edytowane przez Ice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A juz szal mnie ogarnia jak w wiekszoci tematow polowa postow userow (przewaznie tych z "elity") naszpikowana jest angielskimi slowkami ajkby **** wie co chcieli osiagnac gdzie mozna to napisac po polsku a nie sie bawic w komentatora z TNT!! Czasami to jest az smieszne gdzie pol zdania jest po polsku a pol po angielsku i kazdy jakby sie przerzucal tym ile zna zwrotow, zrozumcie ze WSZYSCY je znamy ale nie zawsze trzeba ich uzywac!!

Overreacting.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem miejsca przema w nazwie tematu?

W jakim sensie nie rozumiesz?

 

Że jestem zbyt małą rybką aby mnie porównywać do innych?

 

 

Bardzo z resztą ciekawe i mnie nadal zaskakuje że ktoś kojarzy moją osobę sprzed tylu lat.

Czasy nie wrócą :łezka w oku:

 

 

btw. Tylu anglistów na forum a jakoś nikt nie poprawia błędu w temacie. Zaskakujące.

Odpuszczę sobie inwektywy, które cisną mi sie na klawiaturę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tu sie pisac prawie nie da, ***** czesc userow uwaza sie za niewiadomo kogo, patrzac na wszystkich z gory, czego czesto jakosc ich postow nie potwierdza (wiedza o koszu itd.), nowi to sa tu gaszeni jak swieczki w urodziny i to bez powodu.

hehe przeciez to zachowania typowe dla zakompleksionego polaczka z ciemnogrodu.

 

ad. 'lingwistow' jednak takie kaleczenie jakie serwuje chociazby taki pan Michalowicz jest po prostu wieśniacke.

 

ad. tematu, gosciu dostał zajebista fuche, wypada tylko zyczyc powodzenia ale #polaczek musi poszydzić bo mu żal dupe sciska ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie temat odnośnie fajnego newsu stał się hyde parkiem dla ludzi urażonych przez internetowe forum.

 

Jak napiszesz głupotę to pewnie będziesz poprawiony a czy w stylu pięknym czy nie to chyba nvm. A jak uważasz, że masz rację to dyskutuj a nie płacz. Jak piszesz, że Knicks ma najlepszy roster w lidze albo, że Rondo to top 5 pg to ma cię tłumaczyć wiek czy ilość postów czy co? To jest forum dla fanów NBA a nie kółko wzajemnej adoracji czy kuźnia młodych talentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, takie zachowania jak to o czym pisze sa typowe dla zakompleksionych polaczków :)

 

btw. Rondo jest w top5 najlepszych rozgrywajacych (czyt. zawodnikow ktorzy rozgrywaja) w lidze :) No, dobra, top6 ;]

 

btw2. generalnie tutaj kazdy temat schodzi na cos innego niz to od czego sie zaczal wiec to zadna nowosc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.