Skocz do zawartości

Utah Jazz 2013/14


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

dziś może tak ale my tu piszemy o jutrze czyli zakładając sukcesy w drafcie 2014 akcje trzech moich typów stoją ciut wyżej...

* założenie że będę te kluby miały top#5 zamiast twoich typków którzy grają lepiej i zanosi się na gorszy pick...

Tego nie napisales, a napisales o poscie, ktory mowi o teraz. Zreszta Pelicans dalej beda w topie. Davis bylby top3 pickiem w tym drafcie, mozliwe ze nawet top1, poza tym maja troche talentu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NOH eeeee NOP zjebali biorąc z 10 numerem właśnie Rivers'a...... po tym następował powolny rozkład. Zmiana nazwy wywołująca u mnie schizofremie (bo kibicowałem zawsze Hornets'om a teraz cholera wie, czy "hornets" to nadal pelikany czy oszukane ryśki :P). Niby światełkiem w tunelu był transfer Holiday'a ale on póki co - przynajmniej mnie - nie zachwyca. Kontrakt Evans'a jest tak c***owy, że nie wiem czy znajdą oni jakiegokolwiek frajera, żeby go opchnąć. I tym pieknym sposobem z zajebanym salary (65 baniek), są drużyną na max 1st round, czego im serdecznie życzę bo ja narazie nawet w PO ich nie widzę :P Za rok niby spadają do 47 baniek ale Aminu ze Smith'em bankowo zarządają podwyżki. Sorry za off top w temacie Jazz...... swoją drogą chyba nie taki offtop bo Jazz zaczynali w Nowym Orleanie swą przygodę w NBA :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie offtop bo przecież nowy właściciel usilnie chciał rok temu odkupić nazwę Jazz od rodziny Millerów ale usłyszawszy stanowcze nie wymyślił nazwę Pelikany bo pewnie nazwy Tornada z Nowego Orleanu wydawały mu się za mało groźne

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już niech zostanie jak jest w nazwach drużyn. Utah Jazz mimo, że nazwa nie pasuje to już tyle lat tam jest więc po jakiego znowu zmieniać. Nowi Hornets to Bobcats i tyle bo historia prawdziwych Szerszeni została w NO.

Pelicans stracili na dłuższy czas Holidaya i Andersona więc teraz będą lecieć w dół. Co do talentu to po za Davisem i Holidayem nie ma nic ciekawego chyba, że błyśnie rookie co gra w D-League Pierre Jackson. Salary blokuje umowa Evansa i Gordona, a jak będą mieli pick poniżej TOP5 to wtedy dostanie go Philly. Jazz są w nieco lepszej sytuacji bo mają miejsce w salary po za tym Burke, Hayward, Favors być może Kanter i nowy rookie z 2014 draft. Miller raczej nie będzie cisnął na wygrywanie tu i teraz jak Benson robiąc nie do końca przemyślanie transfery. Kings jak napisał Rappar też nie są w złej sytuacji jeśli chodzi o talent Cousins, Thomas, McLemore, McCallum też będą wysoko w loterii więc kolejny uzdolniony młodziak zasili ich szeregi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy mi tu Jazz zostawcie i nie tykać nazwy :nevreness: Wiadomo, że wewnętrzna sprzeczność będąca istotą pojęcia Utah Jazz stała się poniekąd znakiem firmowym samym w sobie :playful:

A poważnie - my tu gadu gadu, a tymczasem Trey Burke nie dość, że dostał Rookie of the Month na Zachodzie za grudzień, to jeszcze na dodatek już jest wymieniany w gronie kandydatów do ROTY. Jak stwierdził jeden z komentatorów: dopiero teraz, po raz pierwszy w tym sezonie widzę w tej drużynie All Stara i jest to Burke :peaceful:

 

Cyferki za ostatnie 10 spotkań (bilans Jazz 6-4) 15.2 pkt/7.5 as./3 zb./1 st. w 35 min. gry przy stuteczności odpowiednio 45/39/85 %

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A poważnie - my tu gadu gadu, a tymczasem Trey Burke nie dość, że dostał Rookie of the Month na Zachodzie za grudzień, to jeszcze na dodatek już jest wymieniany w gronie kandydatów do ROTY

 

trzeba oddać Maćkowi, że przewidział taki stan rzeczy w typach do nagród za ten sezon - jasnowidz czy jak? ;0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy mi tu Jazz zostawcie i nie tykać nazwy :nevreness: Wiadomo, że wewnętrzna sprzeczność będąca istotą pojęcia Utah Jazz stała się poniekąd znakiem firmowym samym w sobie :playful:

A poważnie - my tu gadu gadu, a tymczasem Trey Burke nie dość, że dostał Rookie of the Month na Zachodzie za grudzień, to jeszcze na dodatek już jest wymieniany w gronie kandydatów do ROTY. Jak stwierdził jeden z komentatorów: dopiero teraz, po raz pierwszy w tym sezonie widzę w tej drużynie All Stara i jest to Burke :peaceful:

 

Cyferki za ostatnie 10 spotkań (bilans Jazz 6-4) 15.2 pkt/7.5 as./3 zb./1 st. w 35 min. gry przy stuteczności odpowiednio 45/39/85 %

 

 

oby tak dalej. życzę Jazz utrzymania dodatniego bilansu ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie to i tak jesteście nad nami - Akurat Detroit nam zawsze leżało

 

Plus czy ktoś widział jak dziś Kanter zmiażdzył Drummonda - powiem tak przecierałem oczy ze zdumienia bo jeszcze 2 tygodnie w życiu bym nie powiedział że to realne ale dziś Drummond został rozjechany.

 

P.S. Chyba Detroit wraz z Nowym Orleanem czas zapisać do tankujących zespołów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plus czy ktoś widział jak dziś Kanter zmiażdzył Drummonda - powiem tak przecierałem oczy ze zdumienia bo jeszcze 2 tygodnie w życiu bym nie powiedział że to realne ale dziś Drummond został rozjechany.

Przecież Drummond to raczej słaby obrońca i jego największą wartością jest póki co atak.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.