Skocz do zawartości

New York Knicks 2013/14


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Chętnie bym wszedł w taki zakład, ale nie bardzo Cię kojarzę i nie jesteś dla mnie żadną gwarancją, że w razie czego doczekam się przelewu.

 

 

 

Zawsze mozemy wyslac pieniadze do jakiegos zaufanego moderatora, no chyba ze szkoda Ci tych 50/100 zl 'lokowac'...

 

Czekam z niecierpliwoscia bo przyznam, ze troszke rozbawil mnie ten post o drugiej rundzie Knicks :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mozemy wyslac pieniadze do jakiegos zaufanego moderatora, no chyba ze szkoda Ci tych 50/100 zl 'lokowac'...

 

Czekam z niecierpliwoscia bo przyznam, ze troszke rozbawil mnie ten post o drugiej rundzie Knicks :)

Możemy się założyć, ale najpierw musisz mi wytłumaczyć co Cię tak rozbawiło.

 

BTW Ostatnio moją ulubioną rozrywką jest czytanie/słuchanie fanów i graczy (głównie tych nowiuśkich) Nets, którzy starają się dissować Knicks i opowiadać o nie wiadomo jakim rivalry. Także jak już mi wytłumaczysz co jest śmiesznego w tym, że Knicks mogą wejść w przyszłym sezonie do drugiej rundy, to możemy się spotkać w odpowiednim temacie i ustalić szczegóły ewentualnego zakładu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy się założyć, ale najpierw musisz mi wytłumaczyć co Cię tak rozbawiło.

 

BTW Ostatnio moją ulubioną rozrywką jest czytanie/słuchanie fanów i graczy (głównie tych nowiuśkich) Nets, którzy starają się dissować Knicks i opowiadać o nie wiadomo jakim rivalry. Także jak już mi wytłumaczysz co jest śmiesznego w tym, że Knicks mogą wejść w przyszłym sezonie do drugiej rundy, to możemy się spotkać w odpowiednim temacie i ustalić szczegóły ewentualnego zakładu.

 

Nie twierdze, ze Knicks sa jacys tragicznie slabi tylko po prostu w konferencji sa CZTERY lepsze druzyny od nich. Knicks kaleczyli koszykowke w ostatnich PO i tylko mega marna gra Celtics otworzyla im furtke do drugiej rundy.

 

Miami - wiadomo, nie ma co opisywac.

Chicago - bez swojego lidera jako tako prezentowali sie w ostatnich PO gdzie napsuli nawet troche krwi HEat. Rose nie musi wracac na jakims kosmicznym poziomie by byla to lepsza druzyna od Knicks. Wystarczy dobry all starowy poziom :)

Indiana - swietnie budowana ekipa, swietnie sie rozwijajaca. Nie popsuli off seasonu i tylko tyle trzeba bylo zrobic by byc lepszym od Knicks.

Brooklyn - Pierce i KG juz raz brali udzial w podobnym projekcie, wyszlo idealnie. Obaj to gracze o bardzo duzym doswiadczeniu i powinni wiedziec co zrobic by ten projekt wypalil. Nets pozbyli sie gosci, ktorzy przeszkadzali im w grze. obudowali przyjemnie lawke i jezeli nic koszmarnego w zdrowiu dziadkow sie nie wydarzy to ekipa PONAD Knicks.

 

Znawca nba jestem zadnym bo pewnie ogladam kilka/kilkanascie lat mniej niz Ty, ale niektore rzeczy sa podane czarno na bialym i takie cos po prostu sie widzi.

 

opowiadać o nie wiadomo jakim rivalry.

ee?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście w serii w PO Miami, Chicago i Indiana będą faworytami. Nets ciężko będzie utrzymać się przy zdrowiu. Ich najnowsze Brick Three z Bostonu w PO będzie miało 37, 37 i 38 lat. W Brooklynie brakuje młodych nóg, tego samego brakowało w tym roku Lakersom, także Nets nie są dla mnie żadnym pewniakiem.

 

Niemniej jednak, ja przede wszystkim widzę Knicks jako TOP3 wschodu w RS (dzięki czemu unikną trudnej serii w 1. rundzie), pod warunkiem lepszego zdrowia niż rok temu, głównie Carmelo i Feltona, którzy są najważniejsi w ataku i najtrudniejsi do zastąpienia. Melo w zeszłym sezonie opuścił aż 15 meczów (Knicks bez niego byli 7-8), a Felton 14 (bilans bez niego 7-7). Pomimo tego Knicks zdołali wygrać 5 meczów więcej od Pacers, którzy aż takich problemów ze zdrowiem nie mieli, teraz obie ekipy mają lepszy skład niż rok temu, więc nie wiem czemu NYK nie mogliby być (przynajmniej w RS) lepsi. Bulls zawsze grają w RS na maxa, więc dojście Rose'a powinno ich mocno poprawić, ale trzeba sobie jasno powiedzieć, że ich skład jest sporo słabszy od tego sprzed 2-3 lat, kiedy dominowali w RS i nie będzie dla mnie żadną niespodzianką jeśli Chicago w RS będzie za Knicks. Z kolei Nets są starzy, Brook Lopez jest po kolejnej operacji i nie sądzę, żeby chcieli się szarpać i walczyć w każdym z 82 meczów za wszelką cenę o wygraną. Raczej będą dbali o to, żeby w zdrowiu dotrwać do kwietnia/maja.

 

opowiadać o nie wiadomo jakim rivalry.

ee?
http://www.nydailynews.com/sports/basketball/nets/nets-pierce-revs-rivalry-knicks-article-1.1422118

http://espn.go.com/blog/new-york/brooklyn-nets/post/_/id/11102/kidd-talks-summer-league-knicks-rivalry

 

E:

tylko mega marna gra Celtics otworzyla im furtke do drugiej rundy.

Mam rozumieć, że to nie Knicks wygrali tę serię, tylko to Celtics ją przegrali, tak?

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na papierze rzeczywiście Nix mogą wyglądać jak dopiero 5 ekipa wschodu i na pierwszy rzut oka wyglądają na first R exiter ale drabinka może się tak ułożyć że 2 z top4 ekipy przy na przykład oszczędzaniu dziadków Nets lub powolnym wprowadzaniu Rose'a w RS spotkają się w 1R....

 

dodatkowo przy trzonie Felton+Melo+Smith+Amare+Chandla ze wzmocnieniami MWP i Gallo i zdrowym Imanem a na końcu ławki Martim, Prigsem i Benusiem można się spodziewać,że ekipa zaskoczy na tyle dobrze w RS że z przewagą parkietu da radę przeskoczyć wyżej niż się spodziewacie....

 

elementem istotnym jest fakt, że w zimie może być to mając aż tyle mięsa głównym partner do handlowania bo poza Melo nietykalnych nie widzę...owszem kontrakty CHandla czy Stata są raczej niezbywalne (choć już zostały 2 lata u każdego) ale kto tam ich wie.... do handlu mają mnóstwo assetów

 

ja tam w derbach będę za nix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wiadomo, zdrowie będzie miało jak zawsze duże znaczenie. Wieksze szanse na połamanie sie, głównie z racji wieku maja Nets, lecz przy pełnym zdrowiu obu drużyn stawiam na Nets. Knicks dopóki bedą oparci na Melo i J.R. nie będa contrenderem pełną gębą. Moga przejśc pierwszą rundę jeśli trafią na rywala z poza top 4 wschodu, lecz przejście Heat, Bulls lub Pacers uważam za niemozliwe a Nets za mało prawdopodobne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knicks beda mieli HCA w pierwszej rundzie PO.

Dlaczego?

 

Atlantic jest prze slaby w przyszlym sezonie:

 

Phila - prawdopodobnie najslabszy sklad w NBA, mowi sie ze treneremmabyc M freaking Curry.

Boston - bez Rondo tank mode on,

Toronto - ja Ciebie prosze :)

 

Nets, Knicks.

Wiadomo ze Nets musza sie oszczedzac i druzyna jest zrobiona pod PO oni moga zrobic dobry wynik(lacznie z misiem) nawet z miejsc 5-8.

Wszyscy wiemy ze Melo opt outnie ;) zeby dostac kolejnego maksa, stad widze potencjal nakolejny udany RS :)

 

Central jest dla odmiany bardzo mocne Bulls, Pacers, Cavs, Pistons, Bucks ktora z tych druzyn nie bedzie walczyc o PO ?

 

Jako ze 16 gier w sezonie gra sie przeciw druzynom z tej samej dywizji widze dosc duzy handicap dla Knicks w walce o wyzszy seed niz Pacers czy Bulls

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na papierze rzeczywiście Nix mogą wyglądać jak dopiero 5 ekipa wschodu i na pierwszy rzut oka wyglądają na first R exiter ale drabinka może się tak ułożyć że 2 z top4 ekipy przy na przykład oszczędzaniu dziadków Nets lub powolnym wprowadzaniu Rose'a w RS spotkają się w 1R....

 

dodatkowo przy trzonie Felton+Melo+Smith+Amare+Chandla ze wzmocnieniami MWP i Gallo i zdrowym Imanem a na końcu ławki Martim, Prigsem i Benusiem można się spodziewać,że ekipa zaskoczy na tyle dobrze w RS że z przewagą parkietu da radę przeskoczyć wyżej niż się spodziewacie....

 

elementem istotnym jest fakt, że w zimie może być to mając aż tyle mięsa głównym partner do handlowania bo poza Melo nietykalnych nie widzę...owszem kontrakty CHandla czy Stata są raczej niezbywalne (choć już zostały 2 lata u każdego) ale kto tam ich wie.... do handlu mają mnóstwo assetów

 

ja tam w derbach będę za nix

zamiast gallo chyba mial byc Bargnani :P ?

nix beda w drugiej rundzie jak skoncza RS na 2 seedie wtedy trafiaja na kogos latwego w 1 rundzie i awans maja pewny w innym wypadku moze byc ciezko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam rozumieć, że to nie Knicks wygrali tę serię, tylko to Celtics ją przegrali, tak?

Knicks wygrali i chwala im za to ale sam przyznaj, ze nie prezentowali wtedy jakiegos wielkiego basketu a Celtics.. zabraklo paliwa i RR, w tym roku po prostu juz ich nie widze w 2nd round.

 

a akcja z pogrzebem totalnie ich skompromitowala :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że kolega wyżej to jakiś sajko fan PP. Rozumie że Netsi na papierze mogą wyglądać na super extra team ale oni są po prostu STARZY. Oprócz KG trzymającego jako taki poziom reszta trójki z Bostonu to zardzewiałe drewniaki i nie wiem jakim trzeba być ślepym żeby nie zauważyć że Paul Pierce nic nie gra. Poza tym Derron w ostaatnich PO pokazał że jest słabym liderem. Ale co tu tłumaczyć ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście, że Knicks zajmą miejsce w top 4 po RS bo to jest drużyna na RS.Knicks-Nets to matchup w pierwszej rundzie. Wspomnicie me słowa :)A tak btw. to oczywiście Nets mogą się połamać ale bardziej zastnawia mnie ciśnięcie, że PP i KG starzy itd. jak trzon zespołu pozostał niezmieniony w postaci Deron-Lopez-JJ. A KG, Pierce i AK jako uzupełnienie składu wygląda kosmicznie. Nie będą musieli ciągnąć bandy patałachów do PO, tylko ograniczyć swoją rolę do tego w czym są najlepsi. Także Nets wyglądają mocarnie i żaden wielki impact ze strony ww. panów nie będzie potrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nets za te offseason bezapelacyjnie zasługują na A+. A teksty o zardzewieniu PP, są troszeczkę nie na miejscu. Po kontuzji Rondo to przez Paula Pierca przechodziła cała ofensywa Bostonu. A trzeba przyznać że utrzymał efektywność na poziomie 18-6-4,5 Pierce jeszcze się nie skończył. ;) PO zawalił bo jechał na oparach, ale to wciąż świetny gracz na końcówki wyrównanych meczów, i sf z wysokimi możliwościami w O.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat o Knicks zmienia się pomału w temat o Nets. Knicks wg mnie mieli udane lato przy ich sytuacji z salary, a czy dojdą dalej 2 runda to raczej wątpliwe choć w tej lidze wiele jest możliwe :P . Niestety przyjdzie nam czekać do 2015 na jakiś konkretny skład kiedy pożegnamy się umowami Amare, Chandlera, Bargsa. W tym momencie widzę ich 3-5 miejscu, a jak będzie ostatecznie przekonamy się za parę miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jakim trzeba być ślepym żeby nie zauważyć że Paul Pierce nic nie gra.

mercy.....

 

Widzę, że kolega wyżej to jakiś sajko fan PP. Rozumie że Netsi na papierze mogą wyglądać na super extra team ale oni są po prostu STARZY. Oprócz KG trzymającego jako taki poziom reszta trójki z Bostonu to zardzewiałe drewniaki i nie wiem jakim trzeba być ślepym żeby nie zauważyć że Paul Pierce nic nie gra. Poza tym Derron w ostaatnich PO pokazał że jest słabym liderem. Ale co tu tłumaczyć ..

Zgadza sie, uwazam Nets > Knicks ale zebym byl jakims SAJKO Piercea ? Lubie goscia, lubie ogladac jego gre i tyle ale wiem ze jest mase LEPSZYCH SPORTOWO zawodnikow od niego i jakos mnie to nie boli, aczkolwiek dalej potrafi robic roznice. Pierce zagral na podobnym procencie co Melo wiec patrzac na przyszlosc gdzie Melo dalej bedzie pierwsza opcja w zespole a Pierce spadnie na 3/4[?] to chyba zaczalbym sie na Twoim miejscu martwic. Owszem druzyna jest bardzo wiekowa, ale to dalej goscie z charakterem ktorzy cos potrafia. Pierce, KG i Terry w Bostonie nie mieli nikogo, tutaj dostaja DWilla, Lopeza i co by nie napisac jednego z lepszych clutch playerow czyli JJ wiec nie widze podstaw by uznawac ten zespol ponizej Knicks. Edytowane przez Truth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.