Skocz do zawartości

New York Knicks 2013/14


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Denver chce pick? Powinni sie cieszyć, że Shumperta im ktoś daje za Farieda (Tym bardziej, że na SG grają najgorszym starterem na tej pozycji w lidze). Nie wiem od której strony to Faried jest w tym trejdzie lepszym zawodnikiem. Różnica w jakości to owszem, jest, ale na korzyść Imana.

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faried nie broni (nie licząc jakiś tam highlights bloków) i jest non factorem w ataku. To jest typ w normalnym zespole na 20-25min, jako energizer z ławki, który pobiegnie do kontry i coś tam zbierze. Podczas, gdy Iman ze swoją obroną i przyzwoitą oraz poprawiającą się ofensywą mógłby spokojnie grać po 30 minut w drużynie poważnie contenderującej. Sufit Imana też jest dużo wyżej.

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez przesady. chłopak jest młody , skończył c***ową uczelnie gdzie z pewnością nikt go nie na uczył grać w koszykówkę dlatego jest surowy ale facet jest strasznie atletyczny i wystarczy jakiś dobry trener (jak najwcześniej) który mu wpoi zasady chociażby w team defense. tego nie zrobił Karl ,może woodson. facet jest double double happen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2013-14 Stats     8.9 PPG  4.9 RPG  2.6 APG 1.6 SPG 0.4 BPG 0.412  FG% 0.867 FT%  0.333 3P% 30.3 MPG

 

Oto kosmiczne statsy Imana z tego sezonu. To ma być ten kiler? Ten debeściak? Biorę Manimala zawsze i o każdej porze przed nim.

Edytowane przez Zaphod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2013-14 Stats     8.9 PPG  4.9 RPG  2.6 APG 1.6 SPG 0.4 BPG 0.412  FG% 0.867 FT%  0.333 3P% 30.3 MPG

 

Oto kosmiczne statsy Imana z tego sezonu. To ma być ten kiler? Ten debeściak? Biorę Manimala zawsze i o każdej porze przed nim.

Zasadnicze pytanie, gramy w koszykówkę, czy w fantasy basketball?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się na temat Farieda z tego co widziałem w zeszłym sezonie.

Gość jest wyskakanym murzynem, z dobrą zbiórką, jednym z lepiej biegających pf do kontr w lidze. Że nie jest to materiał na startera w contenderze? A to Knicks są contenderem? Walczą o PO, w takiej drużynie akurat Faried mógłby się idealnie odnaleźć, a Knicks i tak są udupieni przez Amare i Bargnaniego, żeby się martwić, że odchodzi im roles. Jak dla mnie dla obu stron sytuacjia win win.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się na temat Farieda z tego co widziałem w zeszłym sezonie.

Gość jest wyskakanym murzynem, z dobrą zbiórką, jednym z lepiej biegających pf do kontr w lidze. Że nie jest to materiał na startera w contenderze? A to Knicks są contenderem? Walczą o PO, w takiej drużynie akurat Faried mógłby się idealnie odnaleźć, a Knicks i tak są udupieni przez Amare i Bargnaniego, żeby się martwić, że odchodzi im roles. Jak dla mnie dla obu stron sytuacjia win win.

Nie odnosiłem się do Knicksów mówiąc o tym, że nie jest materiałem na startera w contenderze, tylko ogólnie chciałem przez to pokazać, że Shump to dla mnie wyższa półka jako koszykarz.

Co do samego trejdu to tez uważam, że obie strony na nim zyskują, ale nie widzę powodu, dla którego NYK mieliby coś dokładać. 1 za 1 jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci co piszą, że Faried nie ma umiejętności, w obronie jest słaby i tak dalej to mają rację. Prawda jest taka, że Kenneth to (jak to określił Jendras niedawno w stosunku do Hilla) to all effort - no skills. Uwielbiam gościa za to co wnosi ale chłop w ataku nie ma żadnych moves (tak jak Howard) no a w obronie musi dużo popracować, choć myślę że może być z niego defensor.

 

Tylko ja nie wiem czemu Faried miałby grać lepiej Knicks niż w Nuggets. Wyjaśni mi to ktoś? Bo dla mnie póki co to on się nadaje do szybkiej gry, a Knicks takiej nie preferują. Kenneth grający na low post tyłem do kosza to trochę byłby śmiech akurat (FG 2/12 według synergy).

Edytowane przez Air
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.