Skocz do zawartości

New York Knicks 2013/14


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

No, Prigioni pewnie ostro wyszkoli tego dzieciaka.

 

Co do tematu - nie sadziłem, że JR pójdzie na taki kontrakt, ale 3 lata wyglądają dosyć sensownie. Chociaż ciężko przewidywać co będzie jak wróci po 3-4 miesiącach rozbratu z graniem prosto na RS. Myślę, że najlepsze popisy w wykonaniu JR'a jeszcze przed nami.

 

O ile nie mam zbyt wiele wiary w ten skład (rok temu już zamydlili oczy), to jestem ciekawy jak będzie wyglądała gra Knicks. Na papierze zamiana Camby'ego i Novaka na Makarona i Artesta wygląda nieźle (choć ciężko, żeby zastąpić ich czymś gorszym), ale zobaczymy jak Bargnani wpasuje się w atak NY i czy Artest może jeszcze pograć na poziomie. No i miło by jednak było zobaczyć w składzie jakiegoś wysokiego z przynajmniej podstawową znajomością obrony zespołowej - wiadomo co z Kenyonem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo co z Kenyonem?

Wiadomo, że go chcą z powrotem: According to GM Glen Grunwald on Tuesday, continued negotiations with Martin's agent, Andy Miller, have been positive.

 

"We are still very interested in Kenyon and giving him full consideration," said Grunwald, who can only offer the 35-year-old forward a contract in the veteran's minimum range. "We're just having discussions with Kenyon and his agent, and they're going pretty well at this time."

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nikt tu nic nie pisał. Moim zdaniem ta ekipa nie ma szans na wyeliminowanie zdrowych Miami, Chicago, Indiany ani Brooklyn

Dołączona grafika

 

To są typy na zwycięzcę Atlantic Division w ubiegłym sezonie, także cytując klasyka: "Wszystko się może zdarzyć". Ja jestem przyzwyczajony, że Knicks co roku według większości są w przeczarnej dupie i nie mają na nic szans. Tytułu oczywiście nie wygrają, ale spokojnie widzę ich wygrywających 55 razy w RS i grających znowu w drugiej rundzie. Skład jest lepszy niż ten przed rokiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Knicks to jest druzyna, której limit to jest 2 runda PO a w tym roku to na prawdę przy bardzo duzym szczęściu co oczywiści będzie się równało z pechem ekipy z którą, będa grali w pierwszej rundzie bo ze zdrowymi Miami, Chicago, Indianą i Nets nie mają szans. Ich celem powinno być mocne RS gdzie może jakimś cudem wyrwą 3 seed i powalczą w pierwszej rundzie jak równy z równym z jakimś Detroit, Washingtonem czy Cleveland czy Atlantą i po 6-7 meczowej serii uda im się załapać do drugiej rundy. Scenariusz możliwy? Raczej tylko bardzo zagorzali kibice Knicks w takie coś wierzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są typy na zwycięzcę Atlantic Division w ubiegłym sezonie, także cytując klasyka: "Wszystko się może zdarzyć". Ja jestem przyzwyczajony, że Knicks co roku według większości są w przeczarnej dupie i nie mają na nic szans. Tytułu oczywiście nie wygrają, ale spokojnie widzę ich wygrywających 55 razy w RS i grających znowu w drugiej rundzie. Skład jest lepszy niż ten przed rokiem.

Powaznie czy delikatne prowo ?

 

Jezeli powaznie to pisz posta w zakladach, chetnie wejde..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym wszedł w taki zakład, ale nie bardzo Cię kojarzę i nie jesteś dla mnie żadną gwarancją, że w razie czego doczekam się przelewu.

 

Knicks nie urwą 3 seeda. Raczej szósty i szybki oklep od Indiany.

Byłbyś tak uprzejmy i wskazał 5 ekip, które będą przed Knicks w RS?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy Nets i Chicago będą takim pewniakiem przed Knicks, jak by nie patrzeć to RS to jest czas Knicks a Nets imo będą oszczedzać siły i zdrowie na batalie w PO z Indy czy Miami. Tak samo Chi-town nie widzę ich aż tak wysoko, nie wiadomo w jakim stanie wróci Rose i minie trochę czasu nim znowu poukładaj grę w ataku.

Miami wiadomo ze zrobi dobry wynik nawet jak im się nie będzie chciało a Indy będzie walczyć o każdego wina bo przewaga parkietu nad Miami to jedna z tych które muszę mieć by myśleć powaznie o pokonaniu MIA

 

- - - Updated - - -

 

pozostałych trzech to w ogóle nie widze przed NYK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulls porozwalani kontuzjami mieli 6 seed. A Rose wydaje się pewny swego patrząc na ostatnie wypowiedzi. Nets- z takim składem myślę, że nie ma żadnego problemu. A tacy Cavs- o ile Bynum będzie zdrowy, a Bennett wypali(choć widzę sceptyczne wypowiedzi co do tego) to 5 seed jest jak najbardziej w ich zasięgu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Indy będzie walczyć o każdego wina bo przewaga parkietu nad Miami to jedna z tych które muszę mieć by myśleć powaznie o pokonaniu MIA

No niby tak, ale Indy to typowy PO team, tak było w tym i poprzednim sezonie, noo, ale teraz Pacers zyskali ławkę z prawdziwego zdarzenia, więc może coś uda się zdziałać, jednakże raczej wątpię w #1 seed (walkę o niego), acz powiedzmy drugi,trzeci już jak najbardziej.

 

Podobnie Nets, KG i PP to PO performerzy, do tego wiek, więc raczej "jedynka" też mało prawdopodobna. Choć wiadomo, że teraz ich wsparciem nie będzie Bradon Bass i C. Lee, więc będą wysoko. (KIRLENKO!).

Kurde, BROOK-KG-AK47-PP-DWILL, ta D, ten spejsing, to co tygrysy lubią najbardziej!

 

Nix, ze swoją spiną na RS mogą być wysoko, jak dobrze pójdzie to nawet 3-4 miejsce wydaje się realne, choć mało prawdopodobne - zakładam, że do Bulls wróci chociaż 80% Derricka Rose no i 120% Derricka Rose jako shootera, wtedy Bulls w RS będą znaczącą siłą (wiadomo, 40 mpg Rose's, Denga' JB, Noah i jedziem!).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z koleji nie rozumiem przed sezonowego rozdawania nagród , seedów i spekulacji dotyczących przebiegu PO. Wszyscy są pewni że Nets będą potęgą i minimum finał konferencji zrobią. A może to nie wypali? Może będzie tak jak rok temu z Lakers? Może zaczekajmy do pierwszych meczy sezonu które , może ostudzą kilka głów..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.