Skocz do zawartości

New York Knicks 2013/14


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

k****sz ja nie rozumiem co wy wszyscy sie czepiacie wiadomo ze Dolan sie z kasa nie liczy wiec 23 mln nie bierzemy pod uwage...

 

Oddalismy:

Novaka - helua of pleyofff perormancer

Cambiego - freakin 24 games last season po srednio 10 minut

 

Fakt ze Bargs ze STATEM to moze byc jedyny taki frontcourt w historii - kontuzje / pensje ale...

umowmy sie ze za nic Novak, Camby dostalismy rowniez nic ktore bardziej pasuje do czyszczenia salary w 2015 r.

 

Co do Raptors fingers crossed zeby ktos od was zabral Fieldsa i Novaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie poszło jak trzeba w play off trzeba było zatroszczyć się o wzmocnienia :tongue-new: ale olejmy tego busta bargsa, podobno Copeland jak nie przedłuży z NYK to do Utah się przeprowadzi, chciałem się zapytać Knicks fanów co sądzą o tym chłopaku, w sensie widzę że jest strzelcem pierwszego sortu ale czy coś poza tym wnosi do ekipy, albo może czy ma szansę stać się overall niezłym graczem???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli za Novaka i srakiśtam pick dostajesz Bargsa to IMO powinniśmy się cieszyć fani nix. Poważnie...

wady i zalety są znane ale abstrahując jak pasuje do zespołu zamieniono TOWAR typu gorszego na lepszego w wielu aspektach. Na pewno zyskano bardziej wartościowy asset za $$$ z którymi w NY i tak się nie liczą.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa razy się tu miałem wypowiedzieć o Bargnanim, ale mi się nie chciało.

 

W grubszym skrócie: ludzie od jakiegoś czasu się masowo nakręcają na jechanie po Bargnanim, miał słaby sezon i był połamany, ale to w rzeczywistości niexły zawodnik, na którego Knicks się nie musieli wykosztować specjalnie.

 

That being said

 

Na ESPNie piszo, że Knicks będą składać ofertę Brandowi, a Amare moze mieć 20 minutowe restriction w sezonie i bez b2b. Ogólnie powodzenia życzę, obstawiam, że na początku grudnia wyczerpie pulę tekstów w stylu "dopóki wygrywamy, fine by me" i zrobi się canceriada, której się nie rozwiaze ot tak przy trade deadline, bo nikt Amare nie kupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę, że to chyba jednak dobry trejd zarówno dla Nix jak i Raptors.

 

Nix mogą dostać highly skilled 7-footera w prime (tacy raczej nie rosną na drzewach i nie są dostępni w każdym supermarkecie), który raczej się męczył w Kanadzie, a repertuar w ataku ma całkiem całkiem - zagra high post, pick&pop i przy okazji rozciągnie grę. Fajny PF obok Carmelo i solidna opcja w ataku. Obrona to inna bajka, ale gdyby był dobry po obu stronach, to by nie szedł za słoik ogórków i kiść bananów.

Mimo wszystko Bargnani równie dobrze może nie wyjść już z kontuzji i być kompletnie nieprzydatnym, także na ten moment chłopina nie jest gwarancją żadnego poziomu. Ogółem jednak Knicks oddając niewiele, w sumie niewiele ryzykuje, a przy okazji pozbyło się kontraktu Novaka.

 

Raptors z kolei pozbyli się kandydata do amnestii, wzięli za niego wspomniany wcześniej słoik ogórków, który zagryźli lekko przygniłymi bananami, ale w pakiecie jest pick z pierwszej rundy w 2016. Pick pewnie wysoki nie będzie, bo żeby był, to zarówno Denver jak i Knicks muszą być w loterii. No ale lepsze to niż nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę, że to chyba jednak dobry trejd zarówno dla Nix jak i Raptors.

 

Nix mogą dostać highly skilled 7-footera w prime (tacy raczej nie rosną na drzewach i nie są dostępni w każdym supermarkecie), który raczej się męczył w Kanadzie, a repertuar w ataku ma całkiem całkiem - zagra high post, pick&pop i przy okazji rozciągnie grę. Fajny PF obok Carmelo i solidna opcja w ataku. Obrona to inna bajka, ale gdyby był dobry po obu stronach, to by nie szedł za słoik ogórków i kiść bananów.

Mimo wszystko Bargnani równie dobrze może nie wyjść już z kontuzji i być kompletnie nieprzydatnym, także na ten moment chłopina nie jest gwarancją żadnego poziomu. Ogółem jednak Knicks oddając niewiele, w sumie niewiele ryzykuje, a przy okazji pozbyło się kontraktu Novaka.

 

Raptors z kolei pozbyli się kandydata do amnestii, wzięli za niego wspomniany wcześniej słoik ogórków, który zagryźli lekko przygniłymi bananami, ale w pakiecie jest pick z pierwszej rundy w 2016. Pick pewnie wysoki nie będzie, bo żeby był, to zarówno Denver jak i Knicks muszą być w loterii. No ale lepsze to niż nic.

podkreślone zdanie jest nieporozumieniem. może i Bargnani wzrostowo jest 7 footerem, ale powodem dla ktorych wszyscy cenia takich graczy jest kontrola pomalowanego po obu stronach boiska. takie jest uzasadnienie dla wielbienia 7 footerow. malo tego, patrzac na historie to prawie kazda mistrzostwa druzyna miala przynajmniej all-defensive first big mana w skladzie. te motywy kompletnie odpadają przy Bargnanim bo on majac ten wzrost nie gra jak 7 footer, ale jakby mial 6'6. ani w ataku nie bedzie kontrolowal pomalowanego bo jedynie rzuca jumpery i czasami wjedzie, ani TYM BARDZIEJ BRON BOZE nie bedzie kontrolowal pomalowanego w obronie - wiadomo dlaczego - nie broni.

 

jak dla mnie ten trade kompletnie skreśla Knicks w walce o cokolwiek w playoffs. juz powrot Amare mocno ich pewnie oslabi defensywnie, dokladajac jeszcze tego nieszczesnego Bargsa to juz naprawde bedzie historycznie slaba obrona. Bargs-Amare-Melo - chce zobaczyc te trio na boisku razem. szkoda ze Rodmana nie ma juz w lidze, moze by zrobil jakies 40 zbiorek na nich. w playoffs arcywazna jest obrona pomalowanego i to wlasnie tam Knicks powinni byli szukać wzmocnien. trejdujac za Bargsa wyraznie pokazali kierunek jaki obrali - stają sie ofensywną druzyna ktora bedzie rzucac duzo trojek i operowac na izolacjach Melo. bład polega na tym ze to ich wlasnie zgubilo w postseason, a teraz jedyne co mieli na jakims poziomie - defensywe - wyrzucaja prosto do kosza na smieci i brakuje im już tylko Goodena, by skompletować bardzo oryginalne Big Three - trzech najgorszych defensywnych wysokich ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowy Bargniani to na pewno lepsza opcja niż Amare, który już chyba nie ma perspektyw na jakieś poważne granie w nba. Co by nie mówić lineup Felton-Shumpert-Melo-Bargs-Chandler przy Woodsonie zapewne będzie mniej więcej średni defensywnie, ale przynajmniej w ataku będzie można coś sensownego zagrać. W przeciwieństiwie do Amare, Melo raczej powinno się dobrze grać z Bargsem bo ten nie będzie mu zabierał miejsca w trumnie a i będzie mozna jakieś sensowne picki zagrać. Chyba nawet w obronie wolę tego Bargnianiego niż Amare.

 

W każdym bądź razie ważne będzie czy Knicks dadzą radę się ugadać z JRem i czy ten będzie grał tak jak w drugiej połowie tamtego sezonu. Bo jeśli tak będzie i wszystko będzie cacy to 55W jest w zasięgu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymienił stryjek, zdrowy Amare jest o wiele więcej wart od bargsa, na obecną chwilę obaj mają kariery na zakręcie czas pokaże co to z tego wyjdzie, słowem ostatni dwa lata bargsa to jest totalna porażka niewiem czy w całej nba uświadczyło by się bardziej irytującego gracza od niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podkreślone zdanie jest nieporozumieniem

Po pierwsze, to rzeczone zdanie wytłuściłeś (lub jak chcesz, żeby było bardziej na czasie, to wyboldowałeś), a nie podkreśliłeś.

 

Po drugie, gdy piszę, że ktoś jest 7-footerem, to zazwyczaj mam na myśli wzrost, a nie to co się Bastillonowi kojarzy z byciem wysokim.

 

Po trzecie, to to, że ma te 7 stóp, a w ataku gra jakby miał 6'6", to jest raczej też ten atut, na którym karierę zbudował Dirk i Durant (ten drugi ma prawie 7 stóp, ale rekompensuje to nieprzyzwoicie długimi łapami). Bargnani tego atutu nie wykorzystuje w taki sposób jak ta dwójka, ale też dzięki niemu również potrafi robić przewagę w ataku.

 

w playoffs arcywazna jest obrona pomalowanego i to wlasnie tam Knicks powinni byli szukać wzmocnien. trejdujac za Bargsa wyraznie pokazali kierunek jaki obrali - stają sie ofensywną druzyna ktora bedzie rzucac duzo trojek i operowac na izolacjach Melo. bład polega na tym ze to ich wlasnie zgubilo w postseason, a teraz jedyne co mieli na jakims poziomie - defensywe - wyrzucaja prosto do kosza na smieci

Jak zwykle dramatyzujesz. Knicks zgubiła w playoffs przede wszystkim tragiczna gra JR i Chandlera. Bargnani powinien zabrać trochę rzutów JR o ile on w ogóle zostanie i będzie dodatkową opcją w ataku, której brakowało. JR Smith nie ma prawa być 2. opcją w poważnym zespole i ostatnie PO to udowodniły. Bargnani szczytem marzeń też na pewno nie jest, ale za cenę Novaka i Camby'ego nie ma co narzekać. Kierunek też mi się zbytnio nie podoba, wolałbym żeby Knicks dostali lepszego obrońcę, ale jak mam do wydania na samochód 3000 zł, to się cieszę, jeśli w ogóle jeździ, a nie marudzę, bo sąsiad jeździ S klasą.

 

Trzeba tylko dołożyć 2 weteranów pod kosz i nie ma się co martwić. Brand i K-Mart byliby idealni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, to rzeczone zdanie wytłuściłeś (lub jak chcesz, żeby było bardziej na czasie, to wyboldowałeś), a nie podkreśliłeś.

 

Po drugie, gdy piszę, że ktoś jest 7-footerem, to zazwyczaj mam na myśli wzrost, a nie to co się Bastillonowi kojarzy z byciem wysokim.

 

Po trzecie, to to, że ma te 7 stóp, a w ataku gra jakby miał 6'6", to jest raczej też ten atut, na którym karierę zbudował Dirk i Durant (ten drugi ma prawie 7 stóp, ale rekompensuje to nieprzyzwoicie długimi łapami). Bargnani tego atutu nie wykorzystuje w taki sposób jak ta dwójka, ale też dzięki niemu również potrafi robić przewagę w ataku.

 

 

Jak zwykle dramatyzujesz. Knicks zgubiła w playoffs przede wszystkim tragiczna gra JR i Chandlera. Bargnani powinien zabrać trochę rzutów JR o ile on w ogóle zostanie i będzie dodatkową opcją w ataku, której brakowało. JR Smith nie ma prawa być 2. opcją w poważnym zespole i ostatnie PO to udowodniły. Bargnani szczytem marzeń też na pewno nie jest, ale za cenę Novaka i Camby'ego nie ma co narzekać. Kierunek też mi się zbytnio nie podoba, wolałbym żeby Knicks dostali lepszego obrońcę, ale jak mam do wydania na samochód 3000 zł, to się cieszę, jeśli w ogóle jeździ, a nie marudzę, bo sąsiad jeździ S klasą.

 

Trzeba tylko dołożyć 2 weteranów pod kosz i nie ma się co martwić. Brand i K-Mart byliby idealni.

podbijam lub normalnie na świecie bronię praw mniejszości czyli Gayów, Bargnianich i innych Evansów. idą nix w ofensywę...proszę bardzo! bardziej zastanawia fakt, ze mogą skończyć lato bez porządnego stopera na LBJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felton-JR-Melo-Bargs-Amare

 

Klękajcie narody...

Skażenie cegieł męczących kosz będzie bardziej niebezpieczne od promieniowania w Strefie0 jakieś 15 lat temu. Knicks musieli podpisać jakiś kompromitujący deal z dostawcą piłek na trening i próbują dać odpowiednim ludziom świeżutkie Spaldingi do rączek.

 

Ball movement 0

Leadership 0

Zbiórka 0

Knicks 1

Pacers 4

 

- - - Updated - - -

 

BTW, Bargs stał się tak overrated, że przeszedł na bycie underrated. Tylko że Knicks to chyba najgorszy możliwy układ dla niego na rozpoczęcie nowej drogi i stanie się przydatnym gościem w stylu Ilyasovy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezle dojebal te kolana Amare

choc nie znam takiej kontuzji ktora pozwala na granie 20 minut bedac 'zdrowym' a nie w fazie rehabilitacji

patrze na jakosc gry KG i limit minut Amare i jestem pod wrazeniem Duncana Finałów

z jednej strony Bargnani pozyskany za nic

z drugiej strony Bargnani status gwiazdy, opinia mediow, presja, mike woodson, Amare , Knicks

zawsze mnie to smieszylo jak Copeland i inny szmelc wychodzil w s5 bo Amare sie nie komplementuje z Melo - Chandler, tak jakby tamte no name'y sie komplementowaly

 

Knicks bez systemu i bez Amare nie maja szans nikog pierdolnoc w playoffs ani Bulls ani Pacers ani Heat

beznadziejna obrona i przecietny atak to nie jest kombinacja mistrzowska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.