Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2013/14


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

dlaczego undersized?

 

poza tym, łatwo ci mówić, bo na twoich barkach nie ciąży odpowiedzialność za taką decyzję

 

ja nie mówię stanowczo nie, ale raczej brałbym Randle'a/Gordona

 

6'8"-6'9" z przeciętnym wingspanem i standing reach. Vonleh jest podobnego wzrostu, ale ma tak długie łapy, że mu ten wzrost wynagradzają z nawiązką.

 

Owszem, łatwo mi mówić, bo po prostu nie widzę Lakersów popadających w przeciętność. Już prędzej widzę ich na dole, zbierających talenty w drafcie, niż walczących o 7-8 spot w play-offach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze Hollins, którego bardzo bym chciał. Ale dziwnym trafem wszędzie, gdzie pojawia się jego nazwisko, stawiają jednak na innych. 

 

nie jestem przekonany do Hollinsa, kiedy mieliśmy Dwighta z Gasolem, to tak, ale teraz sytuacja jest inna, facet sprawdził się w jednym, specyficznym zespole, uchodzi za kogoś, kto robi wszystko po swojemu, do tego nie wiem, na ile ta żelazna defensywa Grizzlies była dziełem jego, a na ile Joergera.

 

6'8"-6'9" z przeciętnym wingspanem i standing reach. Vonleh jest podobnego wzrostu, ale ma tak długie łapy, że mu ten wzrost wynagradzają z nawiązką.

 

Owszem, łatwo mi mówić, bo po prostu nie widzę Lakersów popadających w przeciętność. Już prędzej widzę ich na dole, zbierających talenty w drafcie, niż walczących o 7-8 spot w play-offach.

 

bez przesady, to 6'9'' to jest niezły size, Vonleh jest szerszy, ale reach ma bardzo podobny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę przytoczyć coś co napisane zostało BARDZO DAWNO TEMU - przed kontuzja, niespodziewanie dobrym bilansem lejków i LOTERIOM

 

 

Pierwszym? W banwagonie juz teraz jest pol forum. Embiid zagra w Los Angeles Lakers. Zapiszcie to

 

 

mowcie mi PROROKU WSZECHCZASOW jesli to wejdzie mimo tylu przeciwnosci losu, takiej zawieruhy notowan i tak bardzo nies podziewanym rozwojom akcji

 

 

a jak nie wejdzie - nic dziwnego, oprocz tego, ze nawet Przemo sie czasem pomyli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę o stówę,że nie będzie to Embiid :smile:.

 

Spodziewacie się jakiś wymian Kuptchaka tej nocy,czy raczej grzecznie wybierzemy Smarta/Randle/Vonehla?

 

 Kupchak jak to on - mysle, ze bedzie obserwowal co sie dzieje i szukal okazji na dobra wymiane. A jak nic nie bedzie, to wybierze co bedzie i juz. Moze najwyzej obsunie sie lekko, zeby cos drobnego jeszcze wyrwac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakis zakladzik proroku?

 

Wchodzę o stówę,że nie będzie to Embiid  :smile:.

 

 

 

 

przeciez juz pisalem ze nie dostaje pieniedzy na hazard... w typerze playoff nie uczestniczylem bo nie mialem bejmow. w sumie moze dobrze bo za 3 miejsce bym nic nie dostal...

 

swoja droga jak tacy madrzy jestescie to chyba wiece ze w zakladach sa rozne kursy w zaleznosci od prawdopodobienstw. nie ma 1:1 ze embidiego wybiora. prawdopodobienstwo jest pewno jakies takie ze za kazda zlotowke przeciw mojemu proroctwu jest np 12. czyli ty bys mogl wygrac 100 za postawione 100 a ja 1200 za postawione 100. o ile zrozumiales o czym mowie... w sumie tak jak mowie nie mam pieniedzy na to

 

jak czytam wasze zaklady w tematach zakaldy to sie pytam czy na matme wychodziliscie skoro tylko 1:1 sie zakladacie

Edytowane przez MVPrzemek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scott jest dla mnie meh. D'Anotni to lepszy trener. Niestety, wszystkie dobre opcje pouciekały.

strasznie jesteś cięty na tego Scotta Jendras, nie wiem w czym D'Antoni jest lepszy ogólnie jako trener. Też nie jestem jakimś jego wielkim fanem, ale uważam, że jeszcze nie jest na tyle hmm stary i uparty by nie mogł z niego jeszcze być dobry trener. Przede wszystkim wydaje mi się, że to gość otoczony dobrymi asystentami będzie umiał ich słuchać, a jednocześnie ktoś kogo gracze powinni szanować.

 

A z innej beczki to szkoda tego Asika, tym bardziej kiedy jak widać był do wzięcia bez Lina :( Lakers niestety pewnie żyją nadzieją, że Lebron (może jeszcze w duecie z Melo ) do nich przyjdzie. Ja mam tylko nadzieję, że ci dwaj szybko się określą gdzie idą, lub przynajmniej jasno dadzą do zrozumienia Lakers, że nie pójdą do nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.