Skocz do zawartości

tak to już, czyli lato 2013


elwariato

Rekomendowane odpowiedzi

Kidd mi oczywiście jak najbardziej śmierdzi trenerką, natomiast uważam z całym szacunkiem dla niego i nie skreślając tego że może być dobrym kołczem w Nets powinni postawić na coś bardziej sprawdzonego, wrzucanie do tej drużyny trenera debiutanta to nie jest dobry pomysł. A Nets nie maja za dużo czasu na odpadanie w 1 rundzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam że Hollins powinien być ich wyborem.

 

Byron Scott?

 

Stan z łatwością zrobiłby z Nets lepszy team.

 

Nie jestem fanem Scotta Skilesa ale jakbym miał decydować to na obecnym etapie czyli jest trzon zespołu nie ma za bardzo czym handlować i trzeba wycisnąć wszystko co najlepsze tu i teraz to i tak brałbym go ponad Kiddem.

 

Chyba nawet już wolałbym Shawa chociaż tak jak mówiłem nie wydaje mi się żeby Nets tak jak Magic mogli sobie pozwolić na eksperymenty z niesprawdzonym coachem.

 

 

Realnego zagrożenia to ja w nich nie widzę na dobrą sprawę ale stać ich zapewne na więcej niż 1st round.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie polityka dotycząca head coachów w NBA to taka sama zagadka jak samo słowo polityka......

 

rotacja i coraz to nowe pomysły są masakryczne......jedne dobre ekipy mimo, ze nawet my widzimy ze jedyny problem to trener idiota trwają na swoim a innym razem jak ekipa fajnie się rozwija i trener ma w tym udział nagle dostaje papier lub nie dostaje propozycji przedłużenia kontraktu...sick dick

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Karl to przeciętniak.

 

Trenerem w NBA może zostać pierwszy, lepszy debil i Kidd jeśli to się potwierdzi będzie dobrym wyborem dla Nets. Gość spokojnie z asystentami da radę pociągnąć Nets, gdzie brakuje ogarniętego PF-a tylko i bez wzmocnień ani Karl, ani Hollins ani Kidd nie wyciągną z tego zespołu więcej niż 1-2 runda w PO.

 

A Jason może zostać jednym z najlepszych trenerów w NBA, więc imo wybór jest więcej niż dobry. W ogóle pisanie jakie to ryzyko, bla bla, jest bezsensowne bo Brooks zrobił 2 rekord w NBA, Del Negro zajął 4 seed na zachodzie a Spo jest w finale. Naprawdę Kidd da radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karl tworzy niezłe ofensywy, które nie sprawdzają się w PO. Największe sukcesy osiągał z Kempem i Paytonem. Od tego czasu miał przeróżne składy i nigdy w PO nic nie osiągnął.

 

Od roku 00 jego poczynania w PO to dwa razy finał konferencji i 11 razy odpadał w 1st round. Nie jest to zły trener ale na pewno daleko mu do bycia chociaż dobrym. Dlatego nazwałem go przeciętnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karl tworzy niezłe ofensywy, które nie sprawdzają się w PO. Największe sukcesy osiągał z Kempem i Paytonem. Od tego czasu miał przeróżne składy i nigdy w PO nic nie osiągnął.

 

Od roku 00 jego poczynania w PO to dwa razy finał konferencji i 11 razy odpadał w 1st round. Nie jest to zły trener ale na pewno daleko mu do bycia chociaż dobrym. Dlatego nazwałem go przeciętnym.

tylko jak piszemy o nowych trenerach w kontekście przejścia do innego klubu to masz hollinsa (niezrozumiała sprawa z tym Memphis) i pokaż mi na dziś lepszego bez pracy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jasne ale jak to się ma do mojej wypowiedzi? To, że nie ma lepszych kandydatów nie oznacza, że on jest dobrym trenerem.

 

@Ely3: No ja się nie zgodzę. Aby wchodzić do PO i osiągać sukcesy to trzeba też mieć zespół bo trener nie gra. Natomiast jak się ma zespół i nie potrafi się wyciągnąć z niego maxa czy przejść 1 rundy PO to jednak jest to wina również trenera i nie stawia go w dobrym świetle. Zwłaszcza jak jesteś zespołem z wysokim seedem i dostajesz regularnie wpierdol w 1 rundach to coś jest nie tak. Co innego jak ktoś wchodzi z jakimiś Bucks do PO i przegrywa a co innego jak masz zespół, który co roku jest top4-5 i zbierasz bęcki od wszystkich w PO. Karl zagwarantuje jakiś poziom ale to będzie poziom przeciętny. Dlatego osobiście uważam, że Kidd jest bardzo dobrym kandydatem bo on może (nie musi) zostać świetnym trenerem a to już więcej niż możesz dostać od Karla. Z drugiej strony nawet jak się nie sprawdzi to i tak tragedii nie będzie.

 

Także jak dla mnie wybór między pewną przeciętnością a wybraniem niewiadomej jest oczywisty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Spurs nie ma głupich, tamte czasy mineły, wyprostowany zatem raczej jest.

 

ciekawe, że Celtics w przypadku jednak rezygnacji doctora poważnie zainteresowani by byli zatrudnieniem Del N(i)egra.

 

 

Clipps jednak myslą o oddaniu Bledsoe i Butlera za Afflalo ale duzo zalezy od decyzji Billupsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Rivers zostałby nowym coachem Clippers to KG wtedy też by chciał się tam przenieść.

 

Dwight Howard and Chris Paul have been in contact with each other in an effort to play for the same team next season, according to sources.

 

The Los Angeles Lakers and Los Angeles Clippers do not have the available cap space to allow Howard and Paul to team up, which would necessitate an unlikely trade scenario.

 

The Houston Rockets, Dallas Mavericks and Atlanta Hawks all have cap space, though acquiring both players would likely acquire both Howard and Paul to accept less than a full max contract.

Via Chris Broussard/ESPN

Ciekawie się robi... DH12 i CP3 razem gdyby do tego doszło to nie wiem po co był lokaut.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Rivers zostałby nowym coachem Clippers to KG wtedy też by chciał się tam przenieść.

 

 

Ciekawie się robi... DH12 i CP3 razem gdyby do tego doszło to nie wiem po co był lokaut.

A co to ma wspólnego z lockoutem? Lockout był bo drużyny płaciły za dużo przeciętniakom, za duże i za długie były kontrakty, chodziło o to aby nie można było tworzyć mega teamów jeśli chodzi o kasę. A co do tego co piszesz to tylko Hawks i Jazz mają realne szanse na podpisanie obu tego lata z czego Jazz pod warunkiem że nie będą chcieli maxa a Hawks pod warunkiem że nie dadzą kwalifikowanej dla Teague'a.

 

Jeśli się Paul dogada z Howardem i nie jest to plotka to tylko te 2 kluby wchodzą w rachubę

 

A to co piszę Boussard świadczy tylko jakim jest kretynem bo na razie to ani Mavs ani Rockets nie mają kasy na maxa dla Howarda a co dopiero na obu

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech a niby jakim cudem?

W kontraktach gwarantowanych na Dirka, marion, Crowdera, Cartera i Cunninghama mają 37 ,2. A jeśli dorzucimy Bernarda Jamesa to mamy 38,01. A więc 6 gwarantowanych kontraktów. I teraz clue o którym wiecznie wszyscy zapominają. W nowym CBA twoje kasą obniżają tzw wypełniacze tzn na każde nieobsadzone miejsce do 12 musisz sobie zdjąć 788 tys do tego wybór pierwszorundowy nr 13 które też musisz podpisać a więc 1,63 mln. Krótko mówiąc 38 + 1,6 + 5x0,79 = 43,56. Salary będzie na poziomie 58,5 mln o czym już dawno piszą. Dallas zostaje więc jakieś 15 mln do wydania. Howard w pierwszym roku może dostać 21 mln a Paul 18 ,5 więc nie ma takiej możliwości

 

- - - Updated - - -

 

Matek Houston ma gwarantowane

Lin Harden Asik T-Rob white Terrence i Motiejunas. Na nich mają 38,64 i nie ma opcji aby ich wywalili moga ich komuś oddać ale jeśli nie będzie deala to mają tyle kasy gwarantowane. Po drugie Parsona nie wywalą tzn znów mają 39,5 a jak dodamy cap hold tzn 5x0,79 to mają ok 43,5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.