Skocz do zawartości

tak to już, czyli lato 2013


elwariato

Rekomendowane odpowiedzi

Skejcik

Dirk nie może wziąć mniejszej kasy za 13-14 bo ma gwarantowaną umowę i nie może od niej odstąpić. Z tego co wiem to on mówił że za rok weźmie mniej aby podpisali latem 2014 kolejną gwiazdę. Zresztą on juz teraz dał rabat bo podpisał za 80 a mógł za 96

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po głosowaniu w środę właścicieli drużyn Kings oficjalnie zostają w Sacramento. Malloofs sprzedali drużynę milarderow Vivkowi Ranadive, który też ma udziały w Warriors, a drużyna została sprzedana za 535mln

.

bardzo wysoko!!!!!

 

 

fajnym pomysłem sportowo byłby PP w Minny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J.R. Smith will re-sign with Knicks on four-year deal!!

 

He will reportedly leave money on the table to return to New York. He is expected to opt out of his contract and re-sign with the Knicks in a four-year deal starting at about $5 million because the Knicks own his early-Bird rights rules.

 

Ktoś może potwierdzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ken Berger a on raczej plotkarzem nei jest twierdzi że Howard jest mocno zainteresowany Rakietami. I to byłaby ironia losu bo przecież swego czasu Otis Thorpe zagroził mu że albo przedłuży z nimi o rok albo od ręki wymieni go do Houston. Jak to jeden Harden zmieni postrzeganie klubu. Inna sprawa że nie do końca widzę jak Asik razem z Howardem by mieli współgrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie możnaby w takim wypadku popchnąć Asika za kogoś na 4 albo paczkę 2 fajnych rolesów?

 

Opcji jest mnóstwo dla Rockets przy podpisaniu Howarda bo mogą nawet z Atlantą się dogadać na Smitha za Asika + fillery albo dobrać jakichś spoko grajków i dać szansę Robinsonowi, który obok Howarda mógłby coś tam wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To by była ciężka próba dla mnie, bo nie lubię gościa. Niech już lepiej zostanie w Lakers. W przypadku gdyby jednak miał podpisać z Rockets, to los Asika jest przesądzony. Niektórzy już wysyłają Asika (i dodatki) do Atlanty za Josha Smitha, miałaby to być przynęta dla Howarda. Muszę przyznać, że tych dwóch retardów w Rox, to już chyba byłoby ponad moje siły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po głosowaniu w środę właścicieli drużyn Kings oficjalnie zostają w Sacramento. Malloofs sprzedali drużynę milarderow Vivkowi Ranadive, który też ma udziały w Warriors, a drużyna została sprzedana za 535mln. Więc kibice Kings (jeśli tacy jeszcze są) mogą odetchnąć z ulgą ;) s.

Oczywiście, że są. Informacja mnie bardzo ucieszyła. Mam nadzieję, że kiedyś jeszcze Kings zobaczę w PO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 -Howard może w Houston dostać tylko 4 lata a to nie jest max z czysto formalnego punktu

2- Asik jakby co to ma 2 lata kontraktu po 8 mln bo wg tego schematu płaci mu Houston

3 - Z takich ciekawostek bo widzę o dziwo że nikt tego nie wrzucił. Otóż Chris Paul ma dosyć Lob City gdyż chłopcy są źli, że mało do nich podaje w końcówkach a nie robi tego bo w przypadku faulu są dość słabi na linii. De Andre traktuje kosza jak zabawę i z tego co słychać przekonuje też Blake'a do tego a Paul chce wygrywać. Jeśli na dodatek DelNegro zostanie a wszystko wskazuje że tak to duża jest szansa że Chris odejdzie do Dallas. Jedyna opcja która może go zatrzymać to fakt że już poprzedniego lata to Paul załatwiał wszystkich wolnych agentów i ten skład jest taki jaki on chciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że są. Informacja mnie bardzo ucieszyła. Mam nadzieję, że kiedyś jeszcze Kings zobaczę w PO

Też im troszkę kibicuje :)

 

W sezonie 2014-2015 powinniśmy już mieć Charlotte Hornets bo MJ zdecydował się na zmianę :)

Co do Howarda to Dallas też ponoć rozważa, a wiadomo, że Cuban chce wzmocnić klub póki Dirk jeszcze trzyma poziom.

- Warriors gotowi zapłacić luxury tax w przyszłym sezonie i nie będą dokonywać żadnych blocbusterow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historycznie Rockets mieli świetnych i przede wszystkim inteligentnych zawodników na C (Olajuwon, Yao). Howard? Nie ta liga. Nie zasłużył, żeby po nich zakładać tę koszulkę za maxa.

krótko mówiąc Dudley over Howard, bo inteligentniejszy

 

wiem, że jechanie po Howardzie jest w modzie, ale jeśli Rockets mieliby okazję mieć go na te 4 lata to to jest dla nich najlepszy deal od czerwca 84 i koniec tematu, a jeśli ktoś się z tym nie zgadza to jest haterem i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

"Poker Night" Tigera Woodsa.

 

Zbyt piękne żeby było prawdziwe, ale Mavs mają szanse na podpisanie już podczas tego fa Paula i Howarda, muszą tylko wytrejdować Mariona (co nie byłoby wielkim problemem) i liczyć na to, że ww. dwójka potrafi liczyć $.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Howard z Nowitzkim to było moje marzenie. Niemiec się zestarzał ale pod względem skillu idealnie zawsze pasowali. W ogóle Dirk w ataku bez skupionej na nim obrony, czy ktoś to sobie wyobraża? Bang za bangiem, jeszcze do tego Paul, a ja pi****le, Majami mogłoby by się zacząć bać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.