Skocz do zawartości

tak to już, czyli lato 2013


elwariato

Rekomendowane odpowiedzi

Byłbym niemile zdziwiony gdyby Morey w ogóle podpisał Smitha, zwłaszcza za maxa. Tak przynajmniej wynika z jego odpowiedzi na pytania o cele Rockets w nadchodzące lato (choć może to być tylko myślenie życzeniowe kibiców).Pomysłu z Asikiem i DH nawet nie warto komentować.

 

Q: Dwight Howard?

 

DM: I can't answer that. Let's just say we are going after 2 of the biggest free agents(obviously Dwight & CP3) and not being as agressive with the others.

 

Q: What's plan B if you can't get Dwight or CP3?

 

DM: We would like to keep our flexibility and be open to other trades. By the way, I want you all to know it's safe to buy Harden jerseys or most all of our jerseys even though that has not been the case in the last few years. But our goal is to go for the big dogs in free agency and then be smart if that doesn't work to keep flexibility.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Long way home...

ale Ujiri w Raptors to może być steal tego offseason, o którym będziemy wspominać za 3-4 lata.

 

2. Fajni wysocy do wyciągnięcia i przepłacenia:

Splitter, Millsap, Smith, Hickson, Bynum, Blair, Pekovic, West, Landry, Brand, JMaxxx

 

3. Najbardziej przepłacony alert: Corey Brewer

 

4. GS tak jakby ''dostają'' Rusha od nowego sezonu - idealny fit do Curry's Warriors.

 

5. Free JMax & Dorell Wright & James Johnson aka Dennis Rodman II.

 

6. Aminu, Webster, Mullens i Calderon to moga być ciche steale - nikt ich nie chce i mogą być względnie tani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec europejskiej ery w Raptors? ;] bardzo dobry ruch ownerow

- David West ma być jednym z celów Atlanty Hawks w offseason.Przypominam, że Hawks będą mieli najwięcej kasy podczas tegorocznego offseason. Liczę, że coś zbudują ciekawego bo jeden z niewielu ludzi w Polsce po cichu im kibicuje ;)

- Wizards od kwietnia zapowiadają, że mają w planach re-sign Webstera. Spekulują się równie, że Calderon może wrócić do Raptors.

- Grant Hill zakończył karierę po 19 sezonach.

- Nate Robinson jest otwarty na powrót do Knicks.

- Larry Drew został coachem Bucks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe co teraz będzie z Iguodalą, Masaja nie ma, Karla nie ma a najwiecej moze na tym skorzystac ulubieniec Shaq'a.

 

dziwny ten szum wokół Grizz, przedluzenie Hollinsa to powinien być priorytet co tam sie ***** dzieje?!

 

Wallace już odszedł czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwny ten szum wokół Grizz, przedluzenie Hollinsa to powinien być priorytet co tam sie ***** dzieje?!

 

Wallace już odszedł czy nie?

Wallace nadal jest, ale Kings biorą go pod uwagę jako następce Petrie'go ;]

 

- Mo Cheeks chyba już niedługo zostanie nowym coachem Pistons.

- Głównym celem Wolves na rynku FA jest Mayo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytałem o Kingz stąd moje pytanie czy Wallace jest wolny dlatego się o nim gada(imo szkoda by bylo Grizz ale z drugiej strony Kingz by sie przydał, jestem rozdrarty:D) czy on ma podpisane z Grizz i to tylko ploty.

 

ad. Wolves to oni ponoć wingmanow najbardziej poszukują i chcą spuścic gdzies Wiliamsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak dokładnie jest z tymi GM'ami. Ujiri niby nadal był na stołku w Denver, ale Raptors mogli zaproponować nową umowę i do nich przeszedł. Podobnie było z Oshleyem i jego przejściem do PTB.

 

Wolves chcą wzmocnić się na 2 więc będą celować w Mayo, ale również w Drafcie myślą też upolować shooting guarda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się. Pera zdebilał do reszty i Hollins opuszcza Grizzlies. Nie rozumiem tego ruchu za cholerę. Gość zbudował tę drużynę praktycznie od zera, doprowdził tak wysoko jak jeszcze nigdy nie była, a teraz wylatuje. Był tak zajebisty, że lubiłem go bardziej niż graczy. Ciekawe tylko, czy Memphis w ogóle będą mieli trenera jesienią, bo nie wiem, czy ktoś sensowny za dużo mniejsze pieniądze niż Hollins będzie z Miśkami pracował. Z resztą, jakim debilem trzeba być, żeby oszczędzać na trenerze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

także nie rozumiem ruchu Memphis, może finansowo jest gorzej niż myślałem, może trenerowi po fali sukcesów trochę sodówa uderzyła a może gdzieindziej sukcesy tegoroczne zamieni na większą gotówkę zielonych plików......

co by nie pisać odpuszczenie przez Memphis jednego z lepszych coachów nie jest dobrą wizytówką i może być początkiem końca...

 

Allen i Bayless mogą odejść i powoli Grizz odejdą w niebyt jak nie znajdą solidnych zmienników a pod nowym trenerem Zachary przypomni sobie że w sumie najlepiej wychodzi mu leniuchowanie i tycie......

 

cóż ktoś umiera (mem) ktoś się rodzi (Rakiety z DH?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony zobaczymy ile wart jest ten cały hollins, jeśli miśki dalej będą dobrą drużyną to może facet jest trochę przeceniony. Nie chciałbym żeby przejął den bo wydaje mi się, że przez kontuzję danielo brakło im w tym roku ognia i za rok w tym samym składzie mogliby dojść nawet do WCF. A jeśli tak będzie to znowu będzie to przypisywane tylko i wyłącznie zasługą trenera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.