Skocz do zawartości

tak to już, czyli lato 2013


elwariato

Rekomendowane odpowiedzi

z amerykaśniego forum Pelicans koleś dał fragemnt arta z espn. Jako sympatyk drużyny z Nowego Orleanu nie jestem za tą wymiana ;] na dodatek pewnie poszedłby Lopez.

To nie jest przypadkiem tylko pomysł jakiegoś insidera? Tak mi się wydaje. W każdym razie przekonamy się latem. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pojawiają się plotki na temat transferów ...

- Orlando Magic ponoć są zainteresowani oddaniem Aarona Afflalo za Erica Bledsoe i Carona Butlera.

LAC mieliby solidną dwójkę w s5, a Magic wtedy mogliby darować sobie Burke'a i wziąć McLemore'a albo Oladipo. Gdyby do czegoś takiego doszło myślę, że wymiana by się opłaciła obu stronom.

 

Oczywiście jeżeli Paul zostanie.

 

Ciekawe czy coś innego nie dałoby się wyciągnąć za Bledsoe. Afflalo niby złą opcją nie jest ale czy nie udało by się pozyskać czegoś ciekawszego?... Tak czy siak na miejscu Magic to sie nie ma nawet co zastanawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Magic Bledsoe to super opcja, dla LAC Afflalo chyba też. Bledsoe i tak niebawem wyfrunie z LA, a tak przynajmniej Clipps mogą załatać dziurę na 2 topowym role playerem. IMO krok w dobrym kierunku, pozostaje jeszcze rozejrzeć się za podkoszowym z jakimkolwiek rzutem. Mam nadzieję, że Paul zostanie - szkoda by było, gdyby sen o wielkości Clipps rozsypał się po jednym sezonie.

 

Ciekawi mnie, czy Sacramento wyślą gdzieś Cousinsa. Materiał na może nawet najlepszego centra w lidze, potrzeba kogoś kto wbije mu trochę oleju do tego zakutego łba. W Sacto nowy właściciel daje nadzieję na nowe otwarcie i przywrócenie tej organizacji chociaż odrobiny powagi więc pozostawienie DeMarcusa byłby rozsądnie, ale obie strony od jakiegoś czasu chyba męczą się w tym układzie. Dla Dallas to bardzo dobra opcja ale mam wątpliwości czy połączenie twardej ręki Carlisle'a i Cous to dobry pomysł. Może Cavs? Istnieje ryzyko rozwalenia szatni ale Cousins i Thompson jako para podkoszowych brzmi super.

 

Dla C's Vasquez i 6 pick to idealny start do przebudowy. Pytanie, jak wielka jest wiara w RR jako samodzielnego lidera Celtics?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko, że wtakiej wymianie przede wszystkim w druga stronę poszedłby Tristan wiec na ich wspolne granie bym nie liczył, tam jeszcze było cos o wymianie picków ale to raczej plota jak inne, nigdzie nie ma sygnałow ze strony Kings, ze Couz jest do wymiany narazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co dy wymiany Butler+Bledsoe za Afflalo to na miejscu Clippers spróbował bym włączyć w to Jordana i pick i wyciągnąć Vucevica.

Vasquez jest strasznie ovverated i nawet ułomności Rajona jak dla mnie nie sprawiają by ta wymiana miała się dla Bostonu opłacać tym bardziej że ten draft jest przeciętny i 6 pick niczego nie gwarantuje.

Na miejscu Kings zostawił bym DMC i spróbował bym wyciągnąć jakiegoś solidnego SF/PF za Evansa plus pick.Deng,Josh Smith,Millsap czy coś w tym stylu.

 

I czekam na dalszy rozwój Isaiaha Thomasa bo w tym sezonie robił na mnie naprawdę dobre wrażenie.Dać mu jakiegoś mniej ograniczonego rzutowo SG niż Evans a będzie jeszcze lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co dy wymiany Butler+Bledsoe za Afflalo to na miejscu Clippers spróbował bym włączyć w to Jordana i pick i wyciągnąć Vucevica.

 

Ale w jakim celu? Żeby trade nie doszedł do skutku?

 

Bledsoe nie jest wart pożerania kontraktu Jordana. Oddawanie Vucevica dla Orlando obecnie nie ma sensu, tym bardziej gdyby mieli na tym stracić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja właśnie sie trochę zdziwiłem tym newsem i tak mnie naszło właśnie pytanie jaka jest wartość bledsoe. W sumie jeżeli chodzi o fity to obie drużyny dostają to czego bardziej potrzebują. Zastanawia mnie czy LAC gdzie indziej nie dostało by to czego potrzebuje ale w lepszej postaci... Afflalo wielkiego kontraktu nie ma i raczej przepłaconym grajkiem nazwać go nie można. Jednak czy jakby szukali kogoś kto bedzie bardziej odpowiadał wartości/potencjałowi Erica to czy nie bedzie problemu z kontraktem właśnie... Natomiast jeżeli w wymianie miałby się znaleźć Jordan i jego kasiora to nieważnie co orlando tam wrzuci czy będą to chłopcy od wycierania parkietu czy nawet nelson to nie jest ten trade warty przyklepania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Afflalo jest świetnym featem na SG dla Clippers.Uwielbiam Bledsoe ale mam wątpliwości czy da radę być startowym PG w czymś innym niż lottery team.Afflalo,Gerald Henderson lub Wes Matthews któryś z tej trójki najbardziej by mi pasował do pary z CP3.Zawsze możecie wziąść Noela w drafcie bo co by nie mówić i tak narazie przez 2-3 lata nie powąchacie PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL

Y! Sources: In pursuit of free agent Dwight Howard, the Rockets plan to trade Thomas Robinson to clear cap space.

co najlepsze to oni chca go dość tanio oddać, niegwarantowane kontrakty, trade exception, picki.

 

będą pluć sobie w brode jak ktoś w koncu weźmie tego T-Rob'a i da mu szansę.

 

btw. po co w Kings Monta?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba Howard z bardzo starych Magic, bo pierwszy i ostatni raz powyżej 60% z linii to miał chyba 8 lat temu :)

 

Tu nawet nie chodzi o same wolne, DH i Asik jednocześnie to fatalny pomysł, para podkoszowych bezużyteczna w ofensywie w odległości 4 kroków od trumny. Na plus jedynie to, że Asik nieźle podaje. Ewentualne pozyskanie DH oznacza wymianę Asika, bo nie wyobrażam sobie Turka wchodzącego z ławki, szczególnie po MIP-like sezonie.

 

Jeżeli nie Dwight, to IMO Houston skusi się na Josha, co z resztą nie będzie najgłupszym ruchem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.