Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2013/14


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie to aż się sam dziwię, że Porter zleciał aż tak nisko. Ja przy swoim picku miałem dylemat pomiędzy Porterem a Lenem. Padło na tego drugiego, gdyż mam większe braki pod koszem w składzie. Natomiast na SF coś się tam u mnie znajdzie. Nie uważam, że jest jakimś tam kozakiem, który będzie wymiatał (takich w tym drafcie raczej ciężko szukać). Aczkolwiek uważam, że te +40 w przyszłości może zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale łamać co jakiś czas mam na myśli takie kontuzje typu season ending i z głowy ponad 50 meczy w sezonie - a na to bardziej są narażeni właśnie gracze po ciężkich kontuzjach

w tej chwili bierzesz takiego zawodnika na duży kredyt

nie wiesz czy na tym rocznym urlopie się nie rozpasie, rozleniwi, kasa będzie lecieć i kto wie co się stanie z tak młodym zawodnikiem, czy mu coś się we łbie nie poprzestawia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie trochę dramatyzujesz. na tej zasadzie każdy młody to jest loteria (no bo w gruncie rzeczy tak jest). To czy się rozleniwi/rozpasie, to jest kwestia charakteru, nie kontuzji.

 

ACL dodaje ryzyka, ale dla mnie to nie powód, żeby zamiast tego wybierać career role playera. Nie po to się chyba tankuje.

 

Zresztą, sam przecież mocno zaryzykowałeś z Bennettem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jendras, co do pozycji Noela to klasyka z unikania ruchow, ktore moga zle wygladac jak nie wypala...

nawet jesli maja wieksze szanse na wypalenie od reszty. Przeciez w NBA tez zaliczyl obsuwe dla "bezpieczniejszych" wyborow.

 

 

Porter będzie drugim Wesem Johnsonem [...]

dziwne, że w prawie wszystkich draftach spada tak nisko, w okolice 10.

Moze te kwestie sa powiazane? ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim drafcie jak ten wybranie Noela obojętnie z jakiego picku, to nie jest ryzyko. stracic mozna raczej niewiele, a zyskac bardzo duzo. jedni beda grac bezpieczniej i wezma cos bardziej pewnego, krecacego sie przez cala swoja kariere w okolicach 40fp. a inni zagraja bardziej ryzykowanie i mozliwe, ze zgarna duzo wiecej w przeciagu 2-3 sezonow. a nawet jak Noel bedzie mial znaczne problemy zdrowotne, to przeciez za rok zapowiada sie nieco mocniejszy draft. wiec tak jak ktos napisal, zwieksza to szanse na kogos duzo, duzo lepszego w przyszlym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.