Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2013/14


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Mierzylem w tego Jenkinsa, ostatecznie wpadl mi Stiemmsmsmma (nigdy nie zapamietam jego nazwiska). Moze cos poblokuje i sie nada na Util. Ostatecznie tez wywalilem tego C. Brewera, bo chyba C-Bud i Martin mu zabiora sporo minut, a Sefo to s5 i CY.

 

Ciekawi mnie pozyjca Jacka i Mo Williamsa, bo to moze miec znaczacy wplyw na moja pozycje. Szczerze to Mo Williams czuje, ze moze na FA poleciec. Bardziej licze, ze Jack dostanie minuty na PG/SG i w granicach 35fp cos wykreci. A reszta? Love 60fp, Noah 50fp, Parker 50fp, Gay 50fp ;]

Edytowane przez Mar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zmieniam nazwę na Golden State Warriors, już nie mogę patrzeć na obecną :] wyczuwam, że ciąży na mnie jakaś klątwa...

 

Sama nazwa ma taki smutny wydźwięk :] czuję, że to będzie pierwszy krok ku lepszemu.

Ale to nie ta conferencja ;)

Do wyboru miałbyś chyba tylko Milwaukee Bucks, Atlanta Hawks i Washington Wizards.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz jest za pozno ale kilka lat temu blokowalem Marca i Bule przed wejsciem do X1 ze wzgledu na to ze nie chce by ktos mial wiecej niz jeden zespol FBX jako że nikt nie da rady tego sensownie pociagnac

a tymczasem przyjelismy i marcosa i obiego ktorzy takie sklady maja

wolalbym by sie to juz nie powtorzylo

naprawde duzo czasu poswiecam na FB i dobrze wiem ze granie w wiecej niz w 2 ligach jest bez sensu, a biorac pod uwage zlozonosc FBX i nature ludzka chcialbym bysmy dązyli do zmaksymalizowania wysilku i wytezenia umyslowego wlozonego w gre a nie skupiania sie tu a za rok tam jak to ma miejsce u wielu z was i nie mowicie ze tak nie jest -mysle ze Roger i Geddo grali by zupelnie inaczej jakby nie mieli dobrych skladow w FBX 2 albo wogole jakby nie mieli skladow

 

co roku zreszta jest problem ze zlozeniem 3 lig, wygrywanie mnie nie nudzi ale chcialbym podwyzyc sobie poprzeczke i jak to mawiaja 'pro' zmaymalizowac expierence grania w to

dlatego chcialbym zebyscie wszyscy rozwazyli propozycje grania tylko w jednej lidze

wole zeby byla poczekalnia niz zeby byly braki i ludzie widmo w jakiejs lidze

 

co do ruchow na FA , to Bismack sie przetasował - Corek chyba big time winner, no i Gianni Cygan Grecki Murzyn big time prospect - tez chcialem ale nie mam tak hujowego skladu jak co poniektorzy by go brac i trzymac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby nie było, dla mnie to sama przyjemność prowadzić trzy zespoły, ale jak ma to sprawiać problemy to nie będę kurczowo się przy nich trzymać.

 

Plan na swój zespół (MIL) mam, nie wiem dlaczego czołówka przejmuję się tymi, którzy walczą o pierwszy numer w drafcie. Ja akurat nie mam w interesie się (zwłaszcza w tym roku) wzmacniać, dlatego nie wiem dlaczego nie mogę po prostu zaliczyć ciulowego sezonu i zabrać wam Wigginsa.

 

Można było wszystko inaczej pokierować, ale sami przyznajcie czym by to się skończyło? Maksymalnie 9-10 miejscem... To już wolę odbić się od samego dna i wspinać się do góry.

 

Dla mnie priorytet to FBX3, w dwójce po dwóch trzecich miejscach spadłem, ale od dwóch lat notuję progres... skład *******, ale stabilny :D, a tu próbuję coś z niczego wykombinować, ale rozliczać mnie można dopiero po kilku latach.

 

Nie ma co się spinać! Chyba, że BARDZO to niektórym przeszkadza... wtedy będzie trzeba coś z tym zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.