Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2013/14


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

wytłumaczcie mi to jeszcze raz, bo ja również nie mogę spoglądać na obecną wersję! Co trzeba zrobić, aby było widać wszystkie tabelki i żeby tło było normalne.

 

Ogarniam sam, ale jak mi nie wyjdzie to wolę miec instrukcje dla początkujących :D

 

edit:

wszystko cacy! wygląda cudownie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak prawdę powiedziawszy spojrzałem na składy i kandydatów do mistrzostwa jest mniej niż roku temu.

 

Heat imo stracą bardzo dużo, bo mają 5 pewniaków, ale reszta to już jest pratycznie syf z fa. W przypadku zdrowia i szczęścia wysoko cenię skład 76ers. Bulls są nieźli. Cavs po korektach celują w pudło. Pistons przez kontuzję Westbrooka dostali po dupie.

 

Moje top5 na koniec sezonu: Mavs, Clippers, Celtics, Cavs i 76ers/Bulls/Heat - kolejność przypadkowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO contenderow jest trzech: mavs, celtics i LAC - w tej wlasnie kolejnosci.

 

nie wiem tez co widzicie w skladzie bulls stawiajac go tak wysoko - dosc plytki, a do tego produkcja Noah raczej spadnie nieco.

 

w sumie bez sprawdzania statsow, patrzac tylko na sklady to tak to widze:

 

- DAL, BOS , LAC

- CAV, MIA, NYK, PHI, DET

- CHI, ORL, SAC, LAL

- MEM, SAS, DEN, SEA

- IND, MIL, HOU, PHO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśnij ,bo Wilq najpierw sie zasmucił, a potem zacietrzewił ;]

LOL, raczej sie zastanawiam dlaczego lorak jest w bledzie ;-)

Nawet nie tyle co uwazam siebie za faworyta co IMHO no effing way jest nim Roger.

 

wiecej zawodnikow, ktorzy beda grac ponad pensje.

Moglbys wymienic tych zawodnikow u Rogera i u mnie? Do tego lista kto zaliczy obsuwe?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.