Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2013/14


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Wiemy już, że Jeff Teague zostaje w ATL (Daveknot gdzieś płacze).

 

Jestem już dogadany z jednym GM'em i wieczorem będzie on ode mnie wytrade'owany.

Natomiast. Jeżeli ktoś chciałby dać kontrofertę to do 22:00 jestem do dyspozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozecie juz siasc wlozyc rece w jaja i patrzec jak wygrywam albo mozecie pojsc wypic dwa piwka i powiedziec sobie ' no przeciez nie dalo sie wiecej zrobic..., byl po prostu za mocny '

wracam big time

wraca Drwalt , Melo mvp caliber oczekiwany przeze mnie od stu lat sezon, wszyscy zdrowi - opi****le JR'a po raz 5 i po raz 5 go przyjme spowrotem w sezonie jak bedzie zdrowy..

Dick in a box Contract jer - popis przed tym jak go jimmy buss podpisze za mini mid level exception zaraz po podpisaniu Lebrona i Melo - pozdrawiam Andrzej... haha Lakers suck big time

kuzwa te FA pierot to dla mnie jak Joy na kaca - idealne idealne panowie

s5 call me baby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PeWee, nie oddalbym bo dzieli ich przepasc, ale fakt, ze pytasz po oddaniu gracza najlepiej podsumowuje jak frustrujaca jest to dla nas sytuacja. Tzn tylko ta trojka zawodnikow w lidze Cie interesowala? Dlaczego akurat teraz musiales oddac Teague'a gdy do sezonu kupa czasu? Przeciez ai3 poszedlby na ten trejd z pocalowaniem reki i dzisiaj i za miesiac i za rok.

 

A propos, moglbys wyjasnic jaki byl Twoj motyw? Bo ni grzyba tego nie rozumiem, tym bardziej, ze Teague jest mlody. W jaki sposob zyskujesz na tej wymianie w tym czy w przyszlych latach?

Jedyna mozliwosc jaka widze to a) Teague staje sie backupem [mozliwe w dluzszej perspektywie, ale na razie malo prawdopodobne skoro wlasnie podpisal spory kontrakt] PLUS B) Williams zostaje sprzedany [realne, ale duza niewiadoma gdzie] ORAZ c) w nowej druzynie eksploduje [cholera go wie, ale na dzis to male szanse]. Czyli potrzebujesz 2 duzych znakow zapytania i jednego malego tylko po to by wymiana wygladala jako tako w dluzszej perspektywie... bo w krotszej chyba jedyna nadzieja jest powazna kontuzja Teague'a. WTF?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za wyjasnienie. Tzn wg Ciebie podpisanie kontraktu jest *zle* dla Tiga? Dlaczego? Plus ja bylbym zainteresowany Tigiem... ale nie za taka cene o jaka pytales [duuuuuuuuuuuuuzo wyzsza niz klepnieta], dlatego tez chcialbym wiedziec dlaczego musiales klepnac to teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Roger, ciekawe obejscie limitu znakow ze skladami...

ale tak patrzac na kod i FBX3 moze po prostu trzeba wywalic niektore kolory?

Tzn nie zrozum mnie zle, fajnie to wyglada i sie juz nawet przyzwyczailem, ale jak to przestaje byc praktyczne to podejrzewam, ze jakos przezyjemy jak numeracja bedzie czarna, a nie czerwona czy salary bedzie czarne zamiast "darkblue". A 30 razy na druzyne font color=costam /font to jednak sporo zbednych znakow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.