Skocz do zawartości

East 1st round [4] Nets - Bulls [5]


Wyparlo

Kto przejdzie dalej?  

24 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto przejdzie dalej?

    • Brooklyniarze
      15
    • Chicagowcy
      23
    • Zamknij mordę Wyparło i wyjazd z forum!
      28


Rekomendowane odpowiedzi

too much nate w opewnym moemncie, mogło skonczyc sie w pierwszej dogrywce, ale chłopakowi odjebało na maxa

bez 3 z 5 najwiazniejszych graczy w rotacji dzis i NNNNAAAAZZZRRR robi róznice!!!

 

3-1

 

jestem w szoku

Bulls mnie naprawdę bardzo zaskakuja w sej serii

Nets, którzy mieli wg analityków wygrac w 6ciu nie sa w stanie pokonac Bulls w takiem stanie kadrowym jak w tym RS

 

sedziowie chcieli dzis zrobic nadgodziny, albo pozatykały im sie gwizdki

Noah jest przewypierdolonymmaniakiemwc***

 

najlepszy mecz PO ostatnich lat!

poprzednie tak zaciete chyba były w serii C's-Bulls

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brooklyn poległ jak najwięksi frajerzy. Deron też kompletnie zniknął w najważniejszym momencie, Joe Johnson za to potwierdza, że jest najlepszym graczem w lidze w crunch time. Chicago pewnie w 6, a może nawet już w 5 meczu skończy tą serie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwątpiłem w pewnym momencie.... no to wreszcie pierwszy mecz w tym sezonie Bullsów, który wygrali gdy oglądałem...

 

Nate to dureń ale czasem jak widać się przydaję... Widać było doświadczenie Nazra. Noah fajny power.. no i Jonhson niezłe końcówki..

 

4:1, 4:2??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i ja jeszcze chciałęm wspomniec o duecie Williams-JJ

pierwszy mi obojetny, potwierdził ze w Po srednio sobie z presją radzi, choc gdyby nie prowadzenie gry przez niego nets by nie zagrali zadnej dogrywki

za to do JJa, którego wyśmiewam przy kazdej nadarzającej sie okazji, sam nawet prowokuję okazje zeby sie z niego ponabijac dzis zamknąl mi usta

szacunek za ten mecz sie chłopakowi nalezy bo sam przedłuzył nadzieje NJN o jakieś 10 minut

 

 

aha wyparło jak tam wrazenia z gry Wallace'a i przede wszystkim evansa dzis?

bez nich defensywa Nets jest naprawde na poziomie bobcats

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny mam dawać ten przykład? Joel pracuje po 6-8 godzin w offseasonie, T-Mac nie dotykał piłki przez miesiąc. Ten pierwszy gra po 10 min, ten drugi gdyby nie kontuzje mógłby przerosnąć Jordana.

Bez przesady, T-Mac nawet przed kontuzją potrafił przegrać 20 meczów z rzędu, miał TS na poziomie 53%, był kiepskim obrońcą, do tego zawsze wydawał się graczem bez charakteru. Jeszcze rozumiem, że gdyby się skontuzjował w wieku 22 lat to można by było sobie gdybać kim to on by nie był, ale on był zdrowy do 27 roku życia, więc raczej pokazał pełnię swoich możliwości i na gracza porównywalnego z Jordanem nie wyglądał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda słów. Praktycznie wygrany mecz, ale zakończony porażką i prawdopodobnie odpadnieciem. Dobrze zagrali w końcu Mop Wallace oraz Szczur Evans, dobrze grał Deron, JJ i Lopez, a mimo wszystko i tak plecak. Brawo dla Nate'a za run w IV kwarcie i dogrywce, kiedy prawdopodobnie zagrał swój najlepszy mecz w życiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.