Skocz do zawartości

East 1st round [4] Nets - Bulls [5]


Wyparlo

Kto przejdzie dalej?  

24 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto przejdzie dalej?

    • Brooklyniarze
      15
    • Chicagowcy
      23
    • Zamknij mordę Wyparło i wyjazd z forum!
      28


Rekomendowane odpowiedzi

Rose jest żałosny

 

Noah powiedział, że nie może wysiedzieć i musi zagrać

 

Ale teraz to już niech go oszczędzają bo na Lopeza nie ma innego obrońcy

nawet zdrowy Noah raczej niewiele by zmienił w tym względzie: http://www.nba.com/advancedstats/player-vs-player.html#Joakim-Noah-vs-Brook-Lopez|201149,201572;year=201213;season=r

 

przydałby się za to ogólnie w team D, żeby reszta nets nie zdobywała tyle łatwych punktów. szkoda, bo z nim mogła to być bardzo fajna seria, a tak to po pierwszy meczu widoki są nieciekawe, bo najbardziej interesujące wydarzenia z tego G1 to chyba tylko świetna obrona pod samym koszem w wykonaniu Lopeza oraz super chemia brooklynu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co twierdzisz, że Noah nie przykryje Lopeza?

twierdzę, że Noah vs Lopez niewiele zmienia w tej serii. oczywiści że będzie on go bronił lepiej niż ktokolwiek inny z bulls, ale dla chicago o wiele ważniejsze jest to, co daje Noah ogólnie w obronie (a nie 1on1 vs Lopez - szczególnie że jeden na jednego raczej się go nie zatrzyma; tu trzeba poprzez help D ograniczyć mu możliwość kozłowania lub zmusić do rzucania z półdystansu, co niestety lubi robić) oraz w ataku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przydałby się za to ogólnie w team D, żeby reszta nets nie zdobywała tyle łatwych punktów. szkoda, bo z nim mogła to być bardzo fajna seria, a tak to po pierwszy meczu widoki są nieciekawe, bo najbardziej interesujące wydarzenia z tego G1 to chyba tylko świetna obrona pod samym koszem w wykonaniu Lopeza oraz super chemia brooklynu.

Bardzo dobrze loraku. Trzeba ogolić jak najszybciej Bulls bez żadnych kontuzji i robić szybki podjazd do Heat, bo na razie Nets są w gazie i mogą nieźle podziałać przeciwko Heat. Wiem, wiem, że wcześniej dostawali niezłe łomoty od Heat, ale nie było takiej formy.

 

Ktoś napisał, że Wade ma kryć Derona. Super, ale Chalmers wówczas musiałby kryć JJ'a, który go przemieli. Wcześniej z Heat Deron nie robił różnicy, ale ogółem Nets mają jeden z najlepszych match-upów na Heat. Jedynie jeszcze zamienić Mopa Wallace'a na Paula George'a i byłoby perfekcyjnie.

 

Wracając do serii z Bulls. Liczę, że wygrają G2, a potem trzeba wygrać jeden mecz w Chicago i powinno się skończyć na szybkim 4:1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze loraku. Trzeba ogolić jak najszybciej Bulls bez żadnych kontuzji i robić szybki podjazd do Heat, bo na razie Nets są w gazie i mogą nieźle podziałać przeciwko Heat. Wiem, wiem, że wcześniej dostawali niezłe łomoty od Heat, ale nie było takiej formy.

 

Ktoś napisał, że Wade ma kryć Derona. Super, ale Chalmers wówczas musiałby kryć JJ'a, który go przemieli. Wcześniej z Heat Deron nie robił różnicy, ale ogółem Nets mają jeden z najlepszych match-upów na Heat. Jedynie jeszcze zamienić Mopa Wallace'a na Paula George'a i byłoby perfekcyjnie.

 

Wracając do serii z Bulls. Liczę, że wygrają G2, a potem trzeba wygrać jeden mecz w Chicago i powinno się skończyć na szybkim 4:1.

Wade+Ray/Miller jako para quardów. Chalmers wcale nie musi grać dużych minut na Derona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trener Carlesimo w końcu został ukarany za swoje grzechy i granie dużych minut Szczurem Evansem i Mopem Wallace'm. Przez to Nets grali dzisiaj 3 na 5 w ataku, bo Bulls świetnie się przygotowali na tych dwóch mazgajów i Mop stał sam na linii rzutów za trzy i nikt go nie krył, Szczur Evans zabijał się o własne nogi i jak zwykle Boozer robił mu dziecko w ataku. Wszyscy Bulls poszli zagęszczać trumnę w obronie przy tych mamejach.

 

Do tego najgorsze spotkanie od kilku tygodni zagrał Deron, który tym razem został powstrzymany przez Hinricha. Kluczowe było pudło JJ'a za trzy przy stanie 76:80, wówczas Nets doszliby na jeden punkt i pewnie na euforii pojechaliby z koksem do końca, a tak poszła kontra i plecak. Teraz czas jechać do Chicago i pójść w walkę na noże. Niech Carlesimo da więcej pograć tercetowi Deron - Watson - JJ, bo dzisiaj drużyna o wiele lepiej wyglądała w takim zestawieniu, a obudzić się muszą Bogans i Dziad Stackhouse, który dalej cegłuje z wolnych pozycji za trzy. Jedyny, który trzyma poziom to Brook Lopez. Mając dosyć trudny match-up rzucą w każdym spotkaniu po 20 pts i daje radę.

 

Mop Wallace niech się zamknie na hali i rzuca trójki do bólu, bo jego odpuszczanie i ciągłe pudła za trzy niszczą Brooklyniarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postawiłem na zdrwego noah a teraz ide postawic w totka :)

 

gra zaczyna sie od zera, z tym, ze teraz to Bulls sa teoretycznie w lepszej sytuacji, bo HCA w ich przypadku to naprawde atut

boje sie wciąz o JNa, bo z nim jest podobno własnie taki kłopot, ze on po mega wysiłku przez nastepne kilka dni odczuwa silne bóle co moze go znowu ograniczyc na g.3

a ze to własnie on jest naszym mvp teraz to musi grać

oczekiwania rosna bardzo po takich wygranych, ale z hurraoptymizmem w stylu wyparło po g.1, czy szyderstwami deadly4u poczekam, bo obecnie dysponowani nets sa trudnynm rywalem, co pokazał dzisiejszy mecz

zatrzymanie derona to klucz i fajnie ze thibo odrobił prace domową...

zeby on tylko miał równie bogatą wyobraźnie w kwestii organizacji ataku to Bulls dzis pewnie mieliby dwa pierścionki wiecej

 

 

a wracajac do evansa i wallace'a to ja na twoim miejscu wyparło bym tak po nich nie jachał ,bo bez nich Nets są cipami w def na poziomie bobcats!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wracajac do evansa i wallace'a to ja na twoim miejscu wyparło bym tak po nich nie jachał ,bo bez nich Nets są cipami w def na poziomie bobcats!

Szczur Evans nie jest dobrym obrońcą, a Boozer robi mu dotychczas w każdym spotkaniu dziecko. Evans gra, bo Brook Lopez słabo ogarnia zbiórki, a Szczur Evans właśnie jest jedynie dobry w zbieraniu piłek i ma go w tym wspomagać. Szkoda, że przy okazji psuje spacing drużyny, bo nie ma rzutu dystansowego, gubi proste piłki i często jest blokowany, czyli jest drewienkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.