Skocz do zawartości

Marzec 2006


Kily

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj Pacers przegrali kolejny mecz, tym razem z Suns i coraz dalej im do konfrontacji z nami. :) BTW wczoraj dostali od Hawks i mają z nimi bilans 0-4. :lol: Wszystko wskazuje na to, że zmierzymy się z Wizards, jednak bardzo blisko są również Bucks. :) Mi się taki obrót sprawy podoba. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po obejrzeniu meczu z Mavs i tak jak myślałem, Mavs po raz kolejny okazali się bandą buraków. Ośmieszani raz po raz przez LeBrona faulowali go na tyle brutalnie, że nasz lider raz po raz bardzo groźnie upadał na parkiet, raz po uderzeniu w głowę zgubił opaskę. Dobrze, że chociaż trochę fauli technicznych nam dali. To samo było przy okazji poprzedniego meczu z Mavs, jaki widziałem - blisko rok temu. Wtedy też Mavs uzbierali mnóstwo techników po złośliwych faulach na LeBronie. Ale u nich to nic nowego w sumie, dla nich nawet rekord Bryanta był powodem do żartów, po tym jak on wcześniej ich upokorzył. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.