Skocz do zawartości

[2019-2020] Draft i Free Agency - komentarze


GeDDo

Rekomendowane odpowiedzi

było to wałkowane przy I czy II etapie...

 

"Raz złożonej oferty nie można obniżyć w żadnym jej aspekcie (tj. $, % oraz lata), przez cały czas trwania danego etapu (tzw. luka w przepisach im. Stromile). Sytuacja ta dotyczny wszystkich ofert, a nie tylko najwyższych!"

 

kilka osób w tym ja zapomniało o tym przepisie wprowadzonym sezon czy dwa temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz dac 5, 6 ale musisz zoatawic lata I % albo podniesc

 

- - - Updated - - -

 

A zaraz Mazik Twoja oferts byla 3/3 lata a nie 3/rok!

 

Bez sensu jest ta nowa zasada , każdy kto gra w ta gre dobrze wie ze oferta Xamela jest lepsza dla zawodnika. Teraz ja musze byc zmuszany do zapychania sobie salary na 3 lata? Kto to wymyslil i z jakiego powodu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz Mazik teraz ja czegos nie rozumiem.

Od kilku sezonow nie mozna zmniejszac lat I procent bo kila sezonow temu PIETRAS wyjebal tak konkurentow.

Dal max lat I procent (6/12 bo mial birdy) a jak wycofali sue konkurenci I przeniesli kase gdzie indziej to zmniejszyl na 5lat 0%.

Pamietasz jeszcze Pietrasa? To bylo z 5 lat temu wiec zadna NOWA zasada.

 

Twoj pierwszy bid byl 3mln 3lata!

Nie 3 mln na rok.

Dlatego jak ja dalem MLE czyli 4, 5/rok, To ty musisz pozostac przy 3 letnim kontrakcie.

Nie mozesz zmniejszyc lat I % bo inaczej moglbys zrobic tak:

Dac 5/5/10 na co ja bym wycofal MLE I dal komus innemu, a wtedy ty moglbys dac 5, 2/1/0 !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnei jest bez sensu i promuje graczy ktorzy czekaja do konca z ofertami, wiec ja tez tak teraz bede robil i FA bedzie sie ciagnelo 3 miesiace.

 

Przykladowo dam graczowi 7 mln 3 lata 5 % , a pozniej ktos wyskoczy z oferta 11 000 000 rok i zawodnik wezmie najczesciej 11 mln za rok , a wedlug naszej zasady jest to oferta nizsza. Gracz ktory dal 7 baniek jest w dupie bo ma male szanse ze zawodnik z nim podpisze a nie moze wycofac oferty i dac komus innemu bo nie zostala ona przebita! Jest zablokowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według naszych zasad może wycofać, bo została przebita wartość, pierwszego roku, może kase zaoferować komuś innemu, ale jeśli chce temu samemu zawodnikowi to musi conajmniej utrzymać 1 rok, % i lata.

Do przebicia liczy się pierwszy rok a nie suma kontraktu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracajac do Varnado to ja poprostu chce dac wieksza oferte bo dalem 5,6 mln w odpowiedzi na twoje 4,5 mln. Wiec nie porownuj tego do jakis sztuczek Pietrasa z pozniejszym zmniejszaniem lat i procentow.

 

- - - Updated - - -

 

Wiec dlaczego ja nie moge wycofac oferty gdzie zostal przebity pierwszy rok o 1,5 mln i dac nowa??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mazik ja Cie nie porownuje do pietrasa. I mi osobiscie wisi w tym wypadku czy dasz mu 1 czy 3 lata.

Jak dla mnie to mozesz mu dac te 5.6/1 jesli komisze przymkna oko.

Napisalem Ci tylko czemu jest taka zasada.

Btw. Moim zdaniem zawodnik patrzy na total czyli 3/3=9>4,5. Czasem moze wybrac kontrakt na rok ale nie zawsze.

Marion kiedys wzial 9/3 zamiast 11/1.

 

- - - Updated - - -

 

A wracajac do Varnado to ja poprostu chce dac wieksza oferte bo dalem 5,6 mln w odpowiedzi na twoje 4,5 mln. Wiec nie porownuj tego do jakis sztuczek Pietrasa z pozniejszym zmniejszaniem lat i procentow.

 

- - - Updated - - -

 

Wiec dlaczego ja nie moge wycofac oferty gdzie zostal przebity pierwszy rok o 1,5 mln i dac nowa??

Mozesz jesli nie zmniejszysz lat.

Daj mu 4,7/3 .I jestes w plecy tylko 1,7mln na rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw. Moim zdaniem zawodnik patrzy na total czyli 3/3=9>4,5. Czasem moze wybrac kontrakt na rok ale nie zawsze.

Marion kiedys wzial 9/3 zamiast 11/1.

zalezy chyba tez czy jest mlodszy czy starszy.

bo np taki motiejunas wzial 1 x 11mln zamiast 5 x 12mln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.