Skocz do zawartości

[2019-2020] Draft i Free Agency - komentarze


GeDDo

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem bardzo ciekaw jak zakończy się walka o Mayo. Rafał nasz Simbasketowy Mikhail Prokhorov sypie kasą mocno.

 

To będzie szczerze mówiąc absurdalne jeżeli Mayo łyknie 1 roczny kontrakt za 20 baniek. Odpuściłem sobie taką akcję z Beasley'em, ale czuję, że gra znów zaskoczy mnie negatywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tam rybka czy Mayo podpisze ze mna czy tez nie. na pewno nie dam kasy takiej kasy Mayo, jak Ty Beasleyowi. jak Mayo wybierze Sonics, to mowi sie trudno. jak sie nie uda, to bedzie przebudowa. ale na pewno nie zaplace takiej kasiory, bo upi****le sie na amen. a mayo za 4 lata juz raczej nie bedzie robil takich cyferek jak obecnie. to nie zawodnik 25 letni. na pewno nie powtorze bledu jaki robili GMowie podpisujac Artesta czy Forda. choc ten ostatni jeszcze jakos pogrywal, aczkolwiek jego zarobki byly zbyt duze do prezentowanej formy. poza tym, majac w skladzie Ebanksa, Mayo, Baylessa i pozniej dlugo dlugo nic, mistrza nie ukrece. no a podpisujac za niewiadomo jaka kase Mayo, tylko takim trio bede mogl grac przez minimum 2 sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie mysle jak ty Geddo, nie na np szans zebym za 6 sezonow dal maxa I thomasowi I olajuwanowi.

Z drugiej strony Qba moze oddac komus dobrze Beasleya. Np. 3 sezony temu moze dostalby ode mnie drexlera pick stocka I deandre do wyrownania salary

ja mialbym piatke kosta mchale beasley ainge thomas a qba rebuilding z drexem I stockiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze i by dostal, a moze i nie. moim zdaniem niewielu bedzie takich GMow ktorzy przygarna taki gigantyczny kontrakt Beasleya. sam zobacz ile on kasy bedzie teraz zarabial ...

1 rok - $17 314 507

2 rok - $19 045 958

3 rok - $20 950 554

4 rok - $23 045 609

5 rok - $25 350 170

6 rok - $27 703 211 (w wieku 35 lat!)

 

za taka kase w ostatnim sezonie, mozesz miec dwoch naprawde dobrych zawodnikow, ktorzy dadza duzo wiecej niz jeden Beasley. jesli jeden koles zgarnie taka kasiorke, to ile kasy zostaje na pozostalych zawodnikow? wyjdzie na to, ze w skladzie bedzie jeden Beasley, ktos tam jeszcze i reszta to padaka, aby zmiescic sie pod luxuary. ja takiego kontraktu Mayo w wieku 31 lat nie zaoferuje. dla mnie to strata kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qba ma jeszcze dwie rzeczy. Niezly firepower trojki wagner cdr Beasley i jeszcze ponad 7 mln do wydania na wysokich.

A jak da tylko jednoroczne kontrakty to za rok spada wagner I bedzie mial ponad 20mln.

Nawet jesli Beast ma tylko 4 lata grania Qba powinien miwc silnego contendera przez co najmniej 3.

Ale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialem mayo, ebanska i baleyssa, kazdy robil ponad 20 pkt i mistrza nie ugralem. brakowalo kasy na uzupelnienie skladu. tak wiec, jakos tego nie widze z beasleyem i takim jego kontraktem. gdyby kolejnosc byla inna tzn. Raptors mieliby juz mocny szeroki sklad i Beasley bylby uzupelnieniem, to gra warta bylaby swieczki. tak ja to widze :)

 

swoja droga, jak ktos chcialby Mayo i jest w stanie zaakceptowac jego 20 mln kontrakt to mozemy sie dogadac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fuckin hell 3 oferty dla zawodnika na 1 dzien sezonu I bedzie dobrze.

Dla Ciebie po tym co teraz zrobiles, tylko 2 oferty na jeden etap;p

 

Portland Trailblazers} $10 171 878

 

1. Nicolas Batum 5/5/0 - 5mln 5lat 0%

2. Nicolas Batum 6/5/0 - 6mln 5lat 0%

3. Alexey Shved 3.5/5/0 - 3.5mln 5lat 0%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.