Skocz do zawartości

[2019-2020] Draft i Free Agency - komentarze


GeDDo

Rekomendowane odpowiedzi

odnoszac sie co do wynikow II etapu ... zaczne moze o Mayo, ktory zdecydowal sie pozostac w Bostonie. powiem Wam, ze bylem jakos dziwnie spokojny. moze dlatego, ze bylo mi to obojetne czy podpisze czy tez odejdzie. aczkolwiek popatrzylem na jego loyalty (52), najwicej ze wszystkich. no i liczylem, ze zostanie przynajmniej na rok. GM Sonics liczyl jednak, ze Mayo przeniesie sie do jego ekipy i tym samym mysle, ze stracil Rose'a, ktory bylby pewnie kolejnym ktory dostalby kontrakt na 17 mln ;). a tak, Rose podpisal sobie niski kontrakt z Knicks i tym samym na FA nie ma juz takiego wyboru PG jak byli jeszcze podczas II etapu. Szczegolnie, ze Ainge podpisal kontrakt i co ciekawe, wybral gorsze warunki i przeszedl do Wizards! niewiele jest takich wlasnie rozstrzygniec. wiec jest to badz co badz, lekka sensacja. jesli chodzi o inne nowe kontrakty to uwazam, ze Buck Williams zostal przeplacony. ciekawi mnie tez czy Noah wypelni do konca swoj nowy kontrakt :). jesli tak, to dobije prawie do 40 ;). ponadto GM Jazz moze cieszysc sie z decyzji Herba Williamsa. kontrakt bardzo niski, na wiele lat, a umiejetnosci zawodnika wcale nie sa jakiegos tragiczne :)

 

generalnie kilka ciekawych decyzji padlo podczas tego II etapu. zobaczymy jak wypadnie III etap :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilu jeszcze chcesz exBlazersow,? Green mchale ainge.

Tak wracają jeszcze do tego z ciekawości prześledziłem sobie karierę tych graczy i o ile McHale ot tak po prostu przeszedł do Cavs za Hakeema, to Green i Ainge byli w jednym trejdzie, w którym pozyskałeś do Blazers GG, a oddałeś w zamian do Orlando Ainge. I z tego powodu cała trójka nigdy ze sobą nie zagrała w Blazers, tylko Ainge z McHale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie techniczne o bid Geddo.

I nie chodzi mi o uniewaznienie.

Tylko ze jak Geddo bedzie wpisywal poprawna wersje to nie powinien edytowac , prawda.?

A jego nowy post przedluzylby etap.

Moze wiec w takiej sytuacji powinien otwartym tekstem napisac godzine orginalnego postu?

Np na czerwono zeby bilo w oczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.