Skocz do zawartości

Artest w Sacramento


Van

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz jeszcze JO im się połamał i zagra dopiero za 8 tygodni i nawet ktoś taki jak Carlisle raczej nic szczególnego z nimi nie ugra. Bez Millera, bez Artesta, teraz przez dwa miechy bez O'Neala - za dużo tego. Myślę, że w takiej sytuacji Bucks, a nawet Sixers mogą ich wyprzedzić i co za tym idzie będą mieli ciężko w PO. Mają pecha, oj mają. :roll:

 

BTW - szkoda, że JO nie zobaczymy w ASG. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Monty (o cholera, dopiero teraz zdałem sobie sprawę, że masz ksywę jak największy kretyn II wojny sir Bernard Law Montgomery lord El-Alamein :?, tzn. on był kretynem a ty sobie mogłeś lepszą wybrac Gumbi ':wink:'), moja ikonka oznacza stwierdzenie faktu 8)

Teraz to nic nie rozumiem, a co do ksywki, skoro on był "sir" to ujdzie :P

 

No szkoda Kily O'Neala, lubię go też bardzo, a w tym sezonie też ma pecha. Ale co to znaczy "nawet Sixers" :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Monty (o cholera, dopiero teraz zdałem sobie sprawę, że masz ksywę jak największy kretyn II wojny sir Bernard Law Montgomery lord El-Alamein :?, tzn. on był kretynem a ty sobie mogłeś lepszą wybrac Gumbi ':wink:'), moja ikonka oznacza stwierdzenie faktu 8)

Teraz to nic nie rozumiem, a co do ksywki, skoro on był "sir" to ujdzie :P

To obejrzyj A Bridge Too Far to zroumiesz :)

 

Respect for you my friend :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co to znaczy "nawet Sixers" :twisted:

To znaczy, że Bucks mają lepszy bilans i ich prędzej bym się spodziewał przed Indy. Nie ma tu żadnej antypatii do Szóstek. :)

Tylko żartowałem Kily, zreszta pewnie wiesz. Po tym jak Joseph dał mi DPOY za bronienie Sixers i to tak ladnie uzasadnił, jestem zbobilizowany i mój radar jest dużo czulszy :)

 

To obejrzyj A Bridge Too Far to zroumiesz :)

 

Respect for you my friend :D

Oglądałem 10 lat temu i moja pamięć niesttey ma dziury :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artest nie poprowadzil druzyny do wygranej w swoim debiucie, zreszta on przegrywal swoje wszystkie pierwsze wystepy w nowych zespolach, w Bykach, w Pacers i teraz w Kings. Ale po sporej przerwie zaprezentowal sie przyzwoicie, kilkanscie pkt (14-15 bo nie pamietam), pare zbioreczek, 4 stealsy, slaba skutecznosc. Ale najwazniejsze to od razu pomoc w defensywie i zatrzymanie P.Pierce'a na 18pkt-7 strat.

Peja jak zreszta sami widzieliscie na C+ jeszcze nie wystapil, juz pojawily sie plotki o odejsciu Peji albo do Bykow po sezonie albo do Toronto ktore to ponoc moze mu zaoferowac 10 baniek za sezon.

Aha i nie bede tego pisal w innym temacie, bo i wiadomosc na 1 linijke mija sie z celem, nasilaja sie glosy o odejsciu J.O'Neala, w kolejnej gazecie zwiazanej z amerykanskimi sportami zespolowymi znalazlem taka opinie, ze Pacers bede chcieli/musieli calkowicie sie przebudowac i jedna z opcji jest odejscie O'Neala ze swoim wielkim 4 letnim 80-84 mln kontraktem (calkowitej kwoty dokladnie nie pamietam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha i nie bede tego pisal w innym temacie, bo i wiadomosc na 1 linijke mija sie z celem, nasilaja sie glosy o odejsciu J.O'Neala, w kolejnej gazecie zwiazanej z amerykanskimi sportami zespolowymi znalazlem taka opinie, ze Pacers bede chcieli/musieli calkowicie sie przebudowac i jedna z opcji jest odejscie O'Neala ze swoim wielkim 4 letnim 80-84 mln kontraktem (calkowitej kwoty dokladnie nie pamietam).

Jermaine ma az 5 letni kontrakt, czyli jeszzce dluzszy i jeszcze większy bo ponad 90 baniek warty.

 

Cieżko bedzie kogoś na niego znalęść. No szczerze to nie lubie tego jego jumperkowego stylu, przez co traci wiele on i zespo, bo powiuedzmy sobie czesto pudluje, i dlatego jak na wysokiego ma przecietne FG (nawet poniżej 50%). Choć znajać zycie, w najbliższym czasie bedzie wymieniany za Garnetta, Boozera a nawet w co nie watpie Lamara Odoma ;)(lub inny pakiet z Kaliforni).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antek pisalem juz po tym sezonie, obecnego nie wliczylem.

Ja bym go z przyjemnoscia przygarnal w NY, absolutnie nie zgadzam sie z opiniami ze jest miekki, ze jest cipka, ze jest soft i co tam jeszcze ludzie wymyslaja. Ogladalem kilkadziesiat jego spotkan w poprzednim sezonie i w tym sezonie (lacznie) i grajac z tyloma kontuzjami i urazami ciagnie zespol zeby jakos sie trzymal bo najwiekszej drugiej gwiezdzie zespolu odwala, nie chce grac, woli sie bic, woli tworzyc muzyke, wybiera sobie kluby itd. Oczywiscie zaraz ktos napisze ze NY nie ma kogo oddac za niego i ze to kolejne zapchane salary, "czapka" w Knicks jest i bedzie zapchana jeszcze bardzo dlugo, wiec to dla mnie nie argument. Co do mozliwosci wymiany jezeli mialby marzyc o czyms takim to wiadomo ze Walsh i Bird chcieliby ktoregos z mlodych a nie starych przeplacanych weteranow (no chyba ze rowniez wygasajacy kontrakt Davisa czy Penny'ego). A na taki uklad Thomas nie pojdzie (tylko z mlodzieza w zamian, zreszta salary by sie nie zgadzalo, wiec duzy kontrakt musialby byc wlaczony) jezeli jeszcze w ogole bedzie w NY, bo wroble cwierkaja ze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więcej spokoju.

 

1. indy problem to było zgniłe jajo ron - wyczyścili a dostali bardzo duzo. Trade 1 za 1 jest lepszy niz by dostali 3-4 ochłapy ( trade np. barkleya z 76 ) peja gra lipę ale w inspirującym otoczeniu stanu indiana z Larrym birdem jako legendą moze spokojnie wrócić do poziomu all stars

 

2. ron w kings - zagadka ale w systemie transmission def. jest miejsce dla jego last man back a jako stoper może narobic sporo dobrago ( wiadomo ze ofensywne ustawienie z bibbim i "niemogacymwrócić" spod kosza B.millera)

 

3. nie tykałbym JON bo co mozna dostać w zamian?. A ci co go krytykuja to przesadzają. Z carlosem "ból zerem" nie wyskakujcie! KG? ha ha Lamer odom? Zarty.

 

4. A peja jest graczem "przykładnym" więc zero problemu. Obrona przy coraz słabszej ofensywie całej konferencji wschodniej??? sam wzrost na pozycje 3 na wschodzie starczy! kogom musi bronić na 3 ? Pistons tay Prince - ok jest wysoki a TP zawsze wykorzystywał róznice wzrostu, Mia - Posey walker ok. Lebron - nie da rady wiec zmiana krycia, boby simmons - moze nie nadążyć ale Bucks graja najpierw 1-2 i zmieniaja grę pod magloira! walka o PO z bulls, 76 spokojnie!!! czasy dominujacych SF typu Grant Hill mineły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie oddanie Jermaine'a to byłaby czysta głupota. W ostatnich sezonach ma pecha do kontuzji, ale oddawać 28-letniego F/C robiącego 20/10/2 :? Nie wiem dlaczego pisze się tak często o jego jumperkach z pół dystansu jakby nie miał żadnych post moves typowych dla wysokiego a facet ma je przecież jedne z najlepszych jakie widziałem, a że dodatkowo potrafi sieknąć z dalszej odległości to dla mnie to raczej zaleta. Faktycznie tą skuteczność mógłby mieć o te kilka procent lepszą, ale tragedii i tak nie ma. Z nim Pacers mają szansę podnieść się całkiem szybko po tych wszystkich problemach, Granger już wkrótce będzie graczem, z którym trzeba się liczyć, nawet Peja jeśli zabawi w Indy na dłużej będzie miał szansę skorzystać z tego ile daje granie z takim gościem jak JO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyzby Artest spokornial? W meczu z Celtics zagral w bardzo oryginalnym obuwiu, zeby tylko nie podpasc wladzom ligi,sam urozmaicil swoj sprzet, gdyz zapomnial czarnej (wyjazdowej) pary butow. Zreszta zobaczcie sami Very Happy

Heheh Flash rekacja AI na Twoim avku stanowi znakomity komentarz do zdjęcia :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyzby Artest spokornial? W meczu z Celtics zagral w bardzo oryginalnym obuwiu, zeby tylko nie podpasc wladzom ligi,sam urozmaicil swoj sprzet, gdyz zapomnial czarnej (wyjazdowej) pary butow. Zreszta zobaczcie sami Very Happy

Heheh Flash rekacja AI na Twoim avku stanowi znakomity komentarz do zdjęcia :lol: :wink:

LOL to Ci Maxec wyszło :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.