Skocz do zawartości

Ubaw po pachy ;)


Monty

Rekomendowane odpowiedzi

Dobre było jak Korzeniowski już wygrał i tam w tle ktos nawijał 'Zbysiu(?) zwariowałem :D Mam szaranowicza tle, ale dobra bedę gadał,ok? Normalnie zwariowałem.' :D

 

hahaha tak tak to było dobre, a on "O JEZUUUUU, WIDZE SZARANOWICZA, JEZU OŚLEPŁEM, NIE BĘDE PATRZYŁ W JEGO STRONE JAK BĘDE GADAŁ" hahah myślałem ze "wdupie lacie" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest fragment CV który przyszedł do biura w którym pracuje. Nie powinienem wprawdzie tego czytać (a tym bardziej kopiować :roll: ) ale nie mogłem sie powstrzymać :twisted: Jak dla mnie spory LOL, dziewczyna moze i umie języki, ale z pisaniem i obsługą Worda ma problemy ;) Dodam jeszcze, ze było tam kilka błędów ortograicznych albo literówek. A więc:

 

(...)Znane mi są również podstawy języka miganego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Gumbi dałeś ciała ;). Mam nadzieję, że przyjęliście dziewczynę do pracy :lol: . Biedna istota - jakby znała język migowy to by innym pewnie imponowało, ale jako, że zna tylko migany to się z niej śmieją ;). Nie znam się prawdę mówiąc na różnicach w obydwu, ale zdaje się, że migany jest trudniejszy więc tym większy respect dla dziewczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Gumbi, ty ignorancki nieuku :wink: Pewnie miala dostac twoje stanowisko, to od razu sie uwziales na panne, a rzekome orty pewnie sam wymysliles... :)

 

Odnosnie tych roznych "CiVikow", to tez od dluzszego czasu mam problem z okresleniem tego, jaki jest moj stopien wladania niemieckim. Niby mialem to 3 lata, ale poziom byl dosc... taki sobie i w sumie tyle. Srednim bym tego nie nazwal. Podstawy niby mam, ale w zeszycie (bo musialbym powtorzyc i nadrobic to czy tamto). No i jak czytalem gdzies wyciag roznych gaf, co ludzie umieszczaja w CV, to zobaczylem okreslenie, ktore pasuje jak ulal, mianowicie ktos przy jezyku rosyjskim dopisal: liźnięty. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Księdzu ginęła mąka. Podejrzewał organistę, wiec postanowił dobrać się do niego podczas spowiedzi. Podchodzi organista Antek do konfesjonału, a ksiądz bez wstępów pyta:

 

- Nie wiesz, kto mi mąkę kradnie?

 

- Co ksiądz mówi?

 

- Kto mi mąkę kradnie?

 

- Tu nic nie słychać - odpowiada sprytny organista.

 

- Co ty opowiadasz!

 

- Zamieńmy się miejscami, to zobaczymy. Zamienili się miejscami.

 

- A nie wie ksiądz, kto zaleca się do mojej żony? - pyta Antek.

 

Rzeczywiście, tu nic nie słychać

 

Jedzie sobie ksiądz samochodem. Zatrzymują go dwaj policjanci:

 

- Dokumenty, proszę!

 

Ksiądz im daje dokumenty.

 

- Proszę otworzyć bagażnik!

 

Ksiądz otwiera.

 

- Co ksiądz wozi?

 

- Bojler do zakrystii.

 

- Hm.. Niech Ksiądz jedzie.

 

Po chwili, policjant pyta kolegę: - Ty! Co to jest bojler do zakrystii?

A drugi: - Nie wiem, to ty chodziłeś 2 lata na religie

 

W malej wsi ksiądz rozmawia z parafianka:

 

- Doszły mnie słuchy, córko, ze wczoraj wieczorem ktoś u was straszliwie

przeklinał. Tak nie można, dzieci się gorsza, a jaki zły przykład dla

sąsiadów.

 

Bardzo przepraszam, ale właśnie wybieraliśmy się do kościoła i mój stary nie mógł znaleźć książeczki do nabożeństwa.

 

 

Przychodzi do spowiedzi mężczyzna i mówi księdzu, ze zgwałcił małolatkę. Ksiądz wyrozumiale:

 

- Pewnie ona Ciebie, mój synu, sprowokowała ...

 

- Tak, proszę księdza.

 

- Odmów dziesięć zdrowasiek i masz rozgrzeszenie.

 

Przychodzi drugi mężczyzna i mówi księdzu, ze zgwałcił staruszkę. Ksiądz wyrozumiale:

 

- Pewnie to był jej ostatni raz w życiu, więc zrobiłeś dobry uczynek ...

 

- Tak, proszę księdza.

 

- Odmów dziesięć zdrowasiek i masz rozgrzeszenie.

 

Przychodzi trzeci mężczyzna i mówi księdzu, ze zgwałcił księdza z sąsiedniej parafii. Ksiądz - uderzając pięścią w konfesjonał:

 

Tu jest twoja parafia! Tu jest twój ksiądz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Migany - my tam pierwsze słyszelismy i mieliśmy niezły ubaw :) A jak racji nie mamy i coś takiego rzeczywiscie istnieje to trudno, było trzeba zostać dłuzej w szkole ;) :roll: Ale tyle błedów tam było, ze to był pewnie kolejny. Dziewczyna pracy nie dostała, nie pozwolę, zeby mnie ktos wygryzł :twisted: (żartuje i tak by nie dostała, bo nie było do czego).

 

PS. skróciłem trochę ten cytat, bo z moim pechem to przeczyta i bedzie klops :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Partizan Belgrad dziękuje Tomaszowi Rząsie

 

Kibice Partizanu Belgrad postanowili podziękować Tomaszowi Rząsie za to, że jako jedyny podbiegł po meczu podziękować im za doping ... Na nastepny mecz sie postarali i zrobili transparent w jezyku polskim. Rząsa zapytany po meczu przez miejscowych dzinnikarzy co znaczył napis utworzony przez kibiców, odpowiedział "Tomek, jesteś najlepszy".

 

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.