Skocz do zawartości

Ubaw po pachy ;)


Monty

Rekomendowane odpowiedzi

jesli chodzi o speedballin to

 

imie i nazwisko to wychodzi No.1 8)

jesli o ksywke to :Death hehe :twisted:

 

a tera pora na pare smiesznosci :P

 

jak sie nazywa francuski pływak?-będe-na-dnie

jak sie nazywa chinski minister budownictwa? PĘK-TYNK

jak sie nazywa francuska piosenkarka ?-LEJ NA MUR

jak sie nazywa rosyjski samochód? SAM BAK

jak sie nazywa rosyjski rower? SAMA RAMA BEZ DYNAMA

jak sie nazywa ros samochód? SAM-GO-PCHAM-GO-ALE-MAM-GO

I to co mnie najbardziej wymiotło :lol::lol:

Jak sie nazywa japonski złodziej flamastrów?KOSI-MAZAKI :lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe.. ostatnio natchnalem sie na teskt o-zone po polsku ;p .... nie rozumiem jak to moglo sie stac hitem ;) ... http://www.emuzyka.pl/tekstypiosenek/ut ... maczenie=1

 

poza tym mozecie tez looknac tu: http://www.joemonster.org/article.php?s ... =0&thold=0

 

i tu: http://www.joemonster.org/article.php?s ... =0&thold=0 <--- to mnie rozwalilo, ale pewnie to tylko ktos sobie wymyslil ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polak , Rusek i niemiec pojechali na wakcje. Wpadają do hotelu a tam tylko

jedno łóżko. Polak mowi ja spie w srodku. rusek : JA z lewej. a niemiec

polozyl sie z prawej.Rano wstaja rusek i niemiec. patrza a tam i ch huje

na wierzchu i pelno ich sprmy wszedzie.budza polaka i pytaja :CO TU SIE

k**** DZIALO. A Polak na to : NIE WIEM ..ale mialem dziewny sen ... Jade

se na nartach , odwracam sie a tak lawina.. To ja łapie za kijkii i

SPIERDALAM !

 

 

Piotruś (22:00)

to mnie rozjebało czytaj zajebiste

Piotruś (22:00)

Przychodzi facet do lekarza a lekarz mu mowi: -Mam dla pana złą wiadomość-

jest pan nosicielem wirusa HIV. Koleś na to: -k**** co za czasy, własnym

dzieciom nie można ufać

 

Grzana (22:00)

haha bez kitu super

Piotruś (22:01)

zajebiste

Grzana (22:01)

znalem 2

Piotruś (22:02)

Przychodzi murzynka do ginekologa. - Panie doktorze boli mnie podczas

stosunku. Doktor: Proszę się rozebrać zrobić mostek tutaj. Po chwili

ponownie: Proszę zrobić mostek pod tamtą ścianą.... Poprzestawiał tak

czarnulę pod wszystkimi ścianami. Czarna się pyta: I co mi dolega? Lekarz:

Nie wiem sprawdzałem tylko jak pasuje różowa fuga do czarnych kafelek

 

 

to tez dobre :) wsiaa Arab do taxówki i mówi : Prosze mnie wysadzić pod ambasadą :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe to cos podobnego:

 

Malzenstwo chce zostac na noc w gorach, jednak w zadnym ze schronisk nie ma juz miejsc, wiec zakotwiczyli u jakiegos bacy wynajmujacego pokoje. Niestety zostal tylko jeden pokoj, z dwu pietrowym lozkiem, na ktorym zreszta na dole spi wlasciciel baca. Przyjal malzenstwo, tyle ze pod jednym warunkiem: - Jak sie bedziecie pizdzielic, to mowta "paczki,paczki" to ja pojda do kuchni, nie bede wom przeszkodzol". Jak powiedzial tak zrobili. Haslo "paczki,paczki" powtorzylo sie kilkanascie razy w nocy, za kazdym razem baca wychodzil do kuchni. Po ktoryms juz tam razie, baca wraca do lozka i pada haslo - Przestancie wpierdalac te paczki, bo mi juz lukier cieknie na lozko

 

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://sport.wp.pl/wiadomosc.html?wid=5589292

 

Bardzo "ciekawy" artykul autorstwa Wirtualnej Polski. Miedzy innymi mozemy sie z niego dowiedziec, ze do Nets przyszedl Abdur-Rahim, w Orlando z utesknieniem czekaja na powrot Granta Willa, a Ming z McGradym maja stworzyc duet na miare pary: O’Neil/Bryant. Reszte sami zobaczcie. Chyba niezle musial popic ten koles co to pisal bo niemal w kazdym zdaniu blad jakis popelnil.

 

EDIT

 

A zreszta wstawie to tu, bo pozniej moga poprawic te bledy i nie bedzie juz tak smiesznie:

 

Od nowego sezonu NBA, który startuje z końcem października, najlepsza liga świata będzie miała zupełnie nowe oblicze. W rozgrywkach zadebiutuje nowa drużyna – Charlotte Bobcats, zmianie uległ podział na dywizje i system rozgrywek playoffs. Miejsce pracy zmieniło również kilka z największych gwiazd ligi, wiec sezon zapowiada się niezwykle emocjonująco. Oto jak przedstawia się nowy rozkład sił w NBA.

 

Eastern Conference

 

Atlantic Division: Boston Celtics, New Jersey Nets, New York Knicks, Philadelfia 76ers, Toronto Raptors.

 

Wiele wskazuje na to, że będzie to najbardziej wyrównana dywizja w lidze. Żadna z drużyn nie imponuje składem, a najlepsi najlepsi ostatnich latach Nets mocno się osłabili, gdyż do Denver odszedł Kenyon Martin. Na jego miejsce przyszedł Abdul-Rahim, ale nie jest to gracz tej klasy, co Martin. Pozostałe zespoły opierają swoja siłę na gwiazdach, których wspierają typowi wyrobnicy: 76ers na Iversonie, Knicks na Marburym, Boston na Pierce’em. Spore kłopoty ma ją w Toronto, gdyż wielka ochotę na zmianę klubu ma Vince Carter, a bez niego „Dinozaury” mogą być maruderem ligi.

 

Central Division: Chciago Bulls, Cleveland Cavaliers, Detroit Pistons, Indiana opacers, Milwaukee Buks

 

Zdecydowanym faworytem są mistrzowie NBA, czyli “Tłoki” z Detroit. Trenerowi Larremu Brownowi udało się namówić do pozostania Rashedda Wallace, który podpisał pięcioletni kontrakt oraz uzupełnić skład kilkoma perspektywicznymi graczami. Zagrozić mistrzom może jedynie Indiana. Rywalizacja w gronie tak silnych zespołów może dużo dać młodej drużynie z Clevelandi ich gwieździe - LeBronowi James.

 

Southeast Division: Atlanta Hawks, Charlotte Bobcats, Miami Heat, Orlando Magic, Washington Wizards.

 

Tutaj nie ma wątpliwości – dzielić i rządzić będą Miami Heat, które z Shaquille O’Nealem w składzie, wspieranym przez rewelacyjnego Dwyane Wade stają się jedynym z faworytów całej ligi. W Orlando wszyscy oczekują na powrót Granta Willa, bo trudno oczekiwać, że Steve Francis sam radykalnie odmieni oblicze jednej z najsłabszych drużyn ligi.

 

Western Conference

 

Southwest Division: Dallas Mavericks, Houston Rocekts, Memphis Grizzlies, New Orleans Hornets, San Antonio Spurs.

 

- Dla mnie to sytuacja jak z filmu “Teoria Spisku” z Melem Gibbonem - skomentował nowy system rozgrywek trener Spurs Gregg Popovich. – Tylko jakiś bardzo nieżyczliwy nam człowiek mógł umieścić nas w jednej dywizji z Mempnis, Rockets i Mavs. Rozgoryczenie szkoleniowca „Ostróg” jest zrozumiałe. Wielu spodziewa się, że Tracy McGrady i Yao Ming stworzą w Houston duet na miarę pary O’Neil/Bryant, a Spurs będą musieli zmierzyć się nimi aż czterokrotnie w trakcie sezonu zasadniczego. O sile Mavs i Memphis stanowią w dużej mierze gracze ze starego kontynentu: Nowitzki i Gasol.

 

Northwest Divison: Denver Nuggets, Minnesota Timberwolves, Portland TrailBlazers, Seattle SuperSonics, Utah Jazz.

 

Faworytem jest Minnestota, ale poważnie mogą zagrozić jej Denver z parą świetnych skrzydłowych Anthony/Martin, a także Utah, które poważnie wzmocniło siłę podkoszową angażując potężnego centra Mehmeta Okura oraz wschodzącą gwiazdę Carlosa Boozera.

 

Pacific Division: Golden State Warriors, Los Angeles Lakers, Los Angeles Clippers, Phoenix Suns, Sacramento Kings.

 

Faworytem są Kings z Webberem, Bibbym i Stojakovićem w składzie. Choć ten ostatni nie ukrywa, że chciałby odejść, gdyż jego zdaniem w drużynie brakuje "chemii". W Lakers radykalne ruchy po przegranym mistrzostwie. Nie przedłużono kontraktu z Philem Jacksonem, a do Heat oddano Shaqa. Wszystko po to, aby zatrzymać Bryanta, który obu wyżej wymienionych panów serdecznie nie znosił – z wzajemnością. Włodarze klubu z Miasta Aniołów chyba nie podjęli dobrej decyzji. O’Neil gwarantował walkę o mistrzostwo, a Kobe…Jordanem nie jest i nie będzie, totalnie zawiódł w tegorocznych finałach, nie gra zespołowo, a najgorszym przypadku może na wiele lat wylądować w więzieniu za gwałt. O’Neil powiedział nawet, że aby Kobe został uniewinniony to ława przysięgłym musiałby się składać ze SnoppDoggyDoga i Dr.Dre, bo ci znani raperzy mają inne poczucie sprawiedliwości…

 

Najbardziej prawdopodobna jest sytuacja, że Bryant zdobędzie koronę króla strzelców, ale klub stoczy się na dno ligi, podobnie jak to miało miejsce w ostatnich latach w Orlando, gdzie „dzielił i rządził” Tracy McGrady.

 

Z USA Michał Atlas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee nie jest tak źle, ostatecznie poprawnie napisali "dwyane" a to już coś :) (nie przestanę o tym mówić, dopóki się wszyscy nie nauczą ;) )

 

dobra, napisałem posta, to teraz muszę wrzucić coś śmiesznego bo będzie nie na temat:

-------------------------------------------------

trochę idiomów:

Don't make a village - nie rób wiochy

Don't turn my guitar - nie zawracaj mi gitary

Penis is walking around me - ch... mnie to obchodzi

A shit is going around me - gówno mnie obchodzi

I tower you - wierzę ci

I'll animal to you - zwierzę ci się

a man from iron - człowiek z żelaza

Thanks from the mountain - dziękuję z góry

Paintings coin - obrazy Moneta

I feel train to you - czuję do ciebie pociąg

go out on people - wyjść na ludzi

cut off myself a nap - uciąć sobie drzemkę

It's after apples - już po jabłkach

It's after birds - już po ptokach

without small garden - bez ogrodek

Brain tire fire = zapalenie opon mózgowych

To go to the second page of the street = przejść na drugą stronę ulicy

To cut percentage feet = obniżyć stopy procentowe

Do you divide my sentence? = Czy podzielasz moje zdanie?

Give me the second time = daj mi sekundę czasu

Heritage of prices = spadek cen

The Universal Pregnancy Law = Prawo Powszechnego Ciążenia

To make the profit on time = zyskać na czasie

He killed her the nail = zabił jej ćwieka

Rail on you! = kolej na ciebie!

The profits are flying into the hole = zyski lecą w dół

To divorce the bright facts = rozwodzić się nad jasnymi faktami

Serious music concert = koncert muzyki poważnej

Close meetings of the third grade = bliskie spotkania trzeciego stopnia

He was her right hand in driving the left businesses = był jej prawą reką w prowadzeniu lewych interesów

Can you throw me up? = możesz mnie podrzucić?

My girlfriend is very expensive to me = moja dziewczyna jest mi bardzo droga

Tom divided their lottery coupon = Tom podzielił ich los

Time swimming allowed = czas płynie wolno

First from the shore = pierwszy z brzegu

Day, memory is flying = Dzien, wspomnienie lata

 

pociąg do Zakopanego = a train to the buried

 

podręcznik = an undertowel

 

podpieprzyć (ukraść) = to underpepper

 

Na wszelki wypadek = On every accident. Just in case

 

(mam tego jeszcze więcej, mogę wkleić na żądanie)

 

Pan Bog postanowil ozywic pomniki, bo mu sie nudzilo. Kiedy wiec to zrobil, wszystkie postacie zbiegly z cokolow i daly dyla w krzaki. Pan Bog sie cokolwiek zainteresowal... podchodzi do krzaczorow, a za nimi Kopernik trzyma golebia, podstawia go drugiemu pod tylek i mowi:

- No! A teraz Slowacki ty mu sraj na leb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rigel zawału bym dostał. Kurde ja się tak "wgłębiam" w te rysunki a tu nagle.... Następnym razem to ostrzegaj. :D:D:D

Chwila, chwila, ostrzegałem :D , cytuję:

Osobom o mocnych nerwach proponuję...

i

Ostrzegam...

:P

A poza tym ja miałem to samo, jak to zobaczyłem... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprobuj ten test…

Zrob to zadanie matematyczne a rezultat na pewno Cię zadziwi…

Trwa tylko 20 secund. Wszystko co musisz zrobić to postępować zgodnie z instrukcjami i przede wszystkim nie zaglądać na koniec zanim nie skończysz liczyć.

Zaczynamy!

1. Pomyśl ile razy w ciągu tygodnia chciałbyś uprawiać sex.

2. Pomnoż wynik przez 50

3. Następnie dodaj 44

4. Następnie pomnoż przez 200.

5. Jeśli w tym roku mialeś juz urodziny dodaj 104.

Jeśli nie dodaj 103.

6. Ostatni krok: od otrzymanego wyniku odejmij rok urodzenia (np. 1941, 1971, itd…)

Kiedy wykonasz juz wszystkie działania powinieneś otrzymać numer pięciocyfrowy

 

 

 

 

 

A więc:

Pierwsza z 5 cyfr oznacza ile razy w ciągu tygodnia chcesz uprawiać sex, prawda?

Ale to nie wszystko.

Ostatnie dwie cyfry wskazują ile masz lat.

Ale najlepsze jeszcze przed nami.

Druga i trzecia cyfra dają ….

POZYCJĘ KTORĄ NAJBARDZIEJ LUBISZ ŚWINTUCHU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dziala to macavelli...mi wyszedl najpierw szesciocyfrowy wynik (zgadnijcie dlaczego :wink: ), za drugim razem kiedy zmniejszylem liczbe w punkcie pierwszym to zgodzila sie co prawda pierwsza cyfra, ale pozniej wyszla pozycja 68 (nie znam :roll: ) i na koncu ze mam 99 lat :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne mnie za kazdym razem wychodzi :shock: i tym wszystkim ktorym to wysylalem tez. Moze cosik pokreciles zrob ten matematyczny shit jeszcze raz to moze wyjdzie

 

jeszcze pare smisznych linkow

http://www.akuku.pl/link_frameset.php?s ... hsreal.cgi

http://www.akuku.pl/link_frameset.php?s ... e%2Fpw.swf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychodzi baba do lekarza i lekarz mówi:

- Co się stało, dawno pani nie widziałem?

- Aaa, chorowałam.

 

Po upojnej nocy facet wstaje, idzie do łazienki. Gdy wraca

kobieta mówi:

- Zdaje mi się, że jesteś lekarzem.

- To prawda, jak na to wpadłaś?

- Za każdym razem gdy to robiliśmy szłeś do łazienki i myłeś ręce.

- Genialne, to może powiesz mi jeszcze jakiej specjalności?

- Anastezjolog.

- Jak na to wpadłaś?

- Za każdym razem, gdy to robiliśmy, nic nie czułam.

 

Przychodzi grabarz do lekarza i mowi

- Dzien dobry, chcialem powiedziec ze baba juz do pana nie zawita.

 

Przychodzi baba do lekarza z mózgiem w ręku i mówi:

- Panie doktorze to się w głowie nie mieści.

 

Pewien facet się odchudzał i przyłazi do lekarza i mówi że jak chudnie to mu skóra wisi. A lekarz na to

- Pan naciągaj tę skórę i na czubku głowy związuj czarną nitką potem ta końcówka uschnie i odpadnie.

No i facet tak właśnie robił. Po tygodniu mówi do lekarza:

- Panie doktorze pięknie jest skórę mam gładką ale wiesz pan... Mam pępek na czole co trochę mi przeszkadza no i po drugie zobacz pan z czego ja mam krawat!

 

Przychodzi facet do lekarza. Lekarz pyta się:

- Jak Pan ma na imię?

Na co facet odpowiada:

- SRACZKA.

Lekarz:

- Hmm to bardzo rzadkie imię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi to solidnie pojechali z tymi podobieństwami...może dlatego że dałem słabą fotke i sam nie widziałem swoich oczu (trudno mi było je zaznaczyć)

 

 

 

Dołączona grafika Oliver Kahn

 

Dołączona grafika Asano Tadan... <-- jakiś tam...ale zaraz ja nie jestem "japończykiem" czy coś takiego...

 

Dołączona grafika Denis Berqamp(nie wiem jak to sie pisze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmarly 2 noworodki......jeden bialy,drugi czarny. Po smierci ida do nieba. Przychodzi do nich Bog....patrzy tak na bialego....i z politowaniem w glosie mowi: Oj biedactwo....ale nie martw sie...damy ci skrzydelka i bedziesz aniolkiem! Po chwili odwraca sie do czarnego...patrzy....i dodaje....tobie tez damy skrzydla......i bedziesz mucha!

 

******

 

Idzie sobie murzynek przez las.

Nagle zobaczył na drzewie kukułkę, pyta się jej więc: -Kukułeczko, powiedz proszę, jaka będzie moja przyszłość...

-Ku-Ku-Ku-Klux-Klan!

 

******

 

pani w szkole mówi w klasie do dziewczynek że gdy Jaś przyjdzie i znowu będzie bluzgał to żeby wszystkie szybko wybiegły z sali chodzi Jaś i krzyczy: "Wiecie co, burdel obok mnie budują", dziewczynki biegną do wyjścia a Jasio ""i gdzie k**** lecicie, dopiero fundamenty stawiają" :lol:

 

******

 

Sisostra i brat kopulują. Skończyli.

- Niezła jesteś - rzecze brat i dodaje - prawie tak jak matka

- Wiem, ojciec mi mówił...

 

 

******

- mamo, moge ciasteczko?

- chcesz, to wez...

- mamo, ale ja nie mam raczek...

- nie ma raczek, nie ma ciasteczka...

 

 

 

-----

 

- jasiu! zostaw dziadka!

- ...

- jasiu! nie bujaj dziadka!

- ...

- jasiu! daj dziadkowi spokoj!

- ...

- jasiu, k****! nie po to sie dziadek wieszal, zebys go k**** bujal!

 

 

 

-----

 

co murzyna ma bialego?

 

...sluchac //

 

-----

 

jak sie nazywa murzynek na rowerze?

 

...zlodziej

 

 

Pare mocnych dowcipów :wink: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.