Skocz do zawartości

Kobe Bryant - fenomen na swoją skalę


Przem

Rekomendowane odpowiedzi

Bryant = nikt wiecej jak przeplacany Ricky Davis

WTF?A może jakieś argumenty? Bo fajne/ smieszne ani raczej mądre to nie było... Nawet Ci którzy nie lubią K8 to poweidzą. Z kąd takie porówanie? Z księżyca się chłopie wziołeś?

 

Ps.Fajny AV, podpis i wogole fajny długi nick (Tzn.dwa nicki) - jesteś COOL. Jak twoja wypowiedz. :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Lakersach nie ma kto grac wiec dlatego Bryant ma takie osiagniecia, poniewaz Davis gral w Celtach gdzie inny tez zdobywaja pkt nie ma takich statsow jak Bryant, teraz w Twolves rowniez ma konkurencje do rzucania. Bryant nie ma zadnej konkurencji. Jakos gdy gral z Shaqiem nie rzucal tyle pkt.

 

Ps. Wiadomo ze mam cool set, czapka ktora posiadam, a co do podpisu to zmniejsze dzis;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha wiedziałem, cholerka od dawna miałem wrażenie, że ten Bryant jest jakiś taki przereklamowany. Myśli sobie buc jeden, że jest kimś bo grając w takiej gównianej drużynie ma najwyższą średnią punktową od blisko 20 lat. Z drugiej strony Rocky Davis i ten błysk w jego oku, ten killer instinct, który zademonstrował atakując na własny kosz i z narażeniem zdrowia a może i życia walcząc wtedy o tą zbiórkę. No i ta konkurencja w Celtics tam przecież rzuty oddają jeszcze Larry Bird, Kevin McHale, Robert Parish, trudno żeby w tak dobrej drużynie miał szansę w pełni zademonstrować swój talent, teraz w Wolves również istny Dream Team się zebrał i znowu bidulek nie będzie miał szansy błysnąć.

 

Lakers muszą coś zmienić więc może Bryant za Ricky'ego i dorzucimy jeszcze Bynuma żeby było bardziej sprawiedliwie.

 

DO IT MITCH :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha wiedziałem, cholerka od dawna miałem wrażenie, że ten Bryant jest jakiś taki przereklamowany. Myśli sobie buc jeden, że jest kimś bo grając w takiej gównianej drużynie ma najwyższą średnią punktową od blisko 20 lat.

Pozwolisz, że będę to cytował przy każdej nadarzającej się okazji. Ale nie musisz się martwić. Za każdym razem podkreślę, że to Twoje słowa :wink:

 

PS: Ten koleś z długą xwą jest wypasiony....kiedyś takich skupiali Lakersi, teraz jest moda na Heat, naszczęście moda Bulls już dawno przeminęla. I takiego wpuszczą do USA, a ja muszę oglądać NBA w TV :?

 

Qrde, a wiedziałem, że styl Rickiego kogoś mi przypomina...już wiem dlaczego tak działa mi na nerwy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Lakersach nie ma kto grac wiec dlatego Bryant ma takie osiagniecia, poniewaz Davis gral w Celtach gdzie inny tez zdobywaja pkt nie ma takich statsow jak Bryant, teraz w Twolves rowniez ma konkurencje do rzucania. Bryant nie ma zadnej konkurencji. Jakos gdy gral z Shaqiem nie rzucal tyle pkt.

 

Ps. Wiadomo ze mam cool set, czapka ktora posiadam, a co do podpisu to zmniejsze dzis;p

:lol::lol::lol: Boze... istny najazd trolli lesnych na forum. Powinniscie modzi dawac bana za taki debilizm :?

 

Van - Ty to tez gupek jestes :P jak czytaklem Twojego posta od razu wiedzialem ze joseph przyleci i bedzie to wywlekal przy kazdej okazji ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha wiedziałem, cholerka od dawna miałem wrażenie, że ten Bryant jest jakiś taki przereklamowany. Myśli sobie buc jeden, że jest kimś bo grając w takiej gównianej drużynie ma najwyższą średnią punktową od blisko 20 lat.

Pozwolisz, że będę to cytował przy każdej nadarzającej się okazji. Ale nie musisz się martwić. Za każdym razem podkreślę, że to Twoje słowa :wink:

 

PS: Ten koleś z długą xwą jest wypasiony....kiedyś takich skupiali Lakersi, teraz jest moda na Heat, naszczęście moda Bulls już dawno przeminęla. I takiego wpuszczą do USA, a ja muszę oglądać NBA w TV :?

 

Qrde, a wiedziałem, że styl Rickiego kogoś mi przypomina...już wiem dlaczego tak działa mi na nerwy :twisted:

A to dobre

 

Jestem fanem Heat od 95 roku i nigdy nie lubilem Lakersow ani Chicago.

 

Co ciekawe widze ze na tym forum nie moza miec wlasnego zdania bo odrazu wszyscy jada. Myslalem ze mozna sie tutaj wypowiadac i odpierac argumenty ale widze ze sie pomylilem. Taka wlasnie Polska;p No coz na szczescie tylko przez 3 tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa z małą przerwą na mistrzowskie lata LAL? A wcześniej Chicago Bulls plakat wisiał na ścianie? Jak to mówią, dobra ściema nie jest zła.. Ciesz się, że aż 3 tygodnie.. A my dziękujemy, że tylko trzy tygodnie..

 

Co ciekawe widze ze na tym forum nie moza miec wlasnego zdania bo odrazu wszyscy jada. Myslalem ze mozna sie tutaj wypowiadac i odpierac argumenty ale widze ze sie pomylilem.

NO ale gdzie są twoje argumenty? Wypowiedziałeś jakiś monolog (głupkowaty) i teraz się obrazasz. No cóz widocznie jesteśmy tacy źli i nie dajemy sie wypowiadać nikomu obcemu na forum :? Ech weź przestań

 

Pozdrawiam

(usuncie te posty najlepiej jutro albo jeszcze dziś)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa z małą przerwą na mistrzowskie lata LAL? A wcześniej Chicago Bulls plakat wisiał na ścianie? Jak to mówią, dobra ściema nie jest zła.. Ciesz się, że aż 3 tygodnie.. A my dziękujemy, że tylko trzy tygodnie..

 

Co ciekawe widze ze na tym forum nie moza miec wlasnego zdania bo odrazu wszyscy jada. Myslalem ze mozna sie tutaj wypowiadac i odpierac argumenty ale widze ze sie pomylilem.

NO ale gdzie są twoje argumenty? Wypowiedziałeś jakiś monolog (głupkowaty) i teraz się obrazasz. No cóz widocznie jesteśmy tacy źli i nie dajemy sie wypowiadać nikomu obcemu na forum :? Ech weź przestań

 

Pozdrawiam

(usuncie te posty najlepiej jutro albo jeszcze dziś)

LOL Kto sie obraza?? Tylko stwierdzam fakty. A co nie mozna byc fanem zespolu przez 11 lat?? to ze ty skaczesz z druzyny na druzyne nie czyni mnie takim samym. Mozesz mi nie wierzyc, jestem fanem Heat od kiedy zaczalem ogladac Nba. A argumentow dalszych to nie ma sensu bo dobrze widac jak dalej przebiega ta dyskusja. I czemu kasowac posty?? Bo ktos ma odmienne zdanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasować posty bo robi się syf. Nie potrzebny i nie na temat. CO ty kurde gadasz facet? Ja skakam z drużyny na drużyne? Z kad ty wogole maszz takie informacje? Gdybym skał zteamu na team to pewnie kibicowalbym teraz Pistons, Spurs czy Heat. Jestem i bede zawsze wierny LAL :!:

 

Tylko stwierdzam fakty.

Fakty? :lol: Haha dawno sie tak nie uśmiałem.. Brniesz w ślepą uliczke. Palnołeś głupote i to są fakty? Jakie fakty? Chyba dowciy. To tak jak by Duncana porównywać do Lampe i pisać ze Tim jest przepłacony.

 

LOL Kto sie obraza?

Ty bo już sie tu żegnasz z forum.. Może to i lepiej :roll:

 

ps.Przeczytaj regulamin forum, nigdy nie cytujemy całego postu :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja skakam z drużyny na drużyne? Z kad ty wogole maszz takie informacje? Gdybym skał zteamu na team to pewnie kibicowalbym teraz Pistons, Spurs czy Heat. Jestem i bede zawsze wierny

To samo moge powiedziec o tobie. Skad wiesz jakeij druzynie kibicuje??

 

A ne robie sygu tylko wyrazam opinie chyba po to jest ten temat z ktorego tytulem sie nie zgadzam. Szanuje twoje zdanie i nie dissuej cie za to ze lubisz Bryanta a ty odrazu naskakujesz na mnie za to ze mysle inaczej. I gdzie tu logika powiedz mi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol::lol::lol:

 

dawno takiej brechty nie mialem, typ jest konkretnym LOLem i moim typem do losera roku na tym forum...

 

i co wiecej - ma szanse dokonac niemozliwego - pogodzic fanow Lakers i Sixers w imie celu wyzszego :twisted: (wyplenienia chwastow ;-) )

 

czlowieczku - w takim razie jak tacy wszyscy zli dookola, miej tą dyskusje i podaj mi dlaczegoz to niby Kobe Bryant jest zawodnikiem na poziomie Ricky'ego Davisa ?? Jak juz 11 lat ogladasz ta lige to zapewne bedziesz mial clay arsenal argumentow i spostrzezen. Tak wiec czekam na dyskusje, to moze byc dobre :twisted:

 

PS.

 

cos co po prostu mnie rozwalilo do łez... czyli...

 

Szanuje twoje zdanie i nie dissuje cie za to ze lubisz Bryanta

Hahahahahah... po prostu spadlem z krzesla jak to zobaczylem.

 

Je men, czek er ałt mada faker, blek big gangsta nigga from de strit, jo!

 

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol::lol::lol:

 

Skoro cie to tak smieszy nie ebde z toba rozmawial zeby nie dawac ci wiecej powodow do smiechu. Widzac twoj avatar widze ze nei mam z kim rozmawiac. Nie wypowiadam sie wiecej w tym temacie bo to zbiorowisko stanow. A dyskutowac mozna tyklo z ludzmi obiektywnymi. Na szczescie takich klanunow nie ma w stanach LOL. EOT z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, jestem ciekaw jak szybko rzeczywistosc sprowadzi go na ziemie i z jaką silą upadnie. sadzac p otych wyowiedziach, moze sie juz nie podniesc

:twisted:

 

PS. czy ktos zauwazyl ze koles po raz trzeci juz bodaj absolutnie unika odpowiedzi na pytanie ?

 

po prostu wpadl, palnął i teraz odwraca kota ogonem.

 

PS2. Obiecuje Ci ze jesli podasz szereg realnych, uzasadnionych, majacych pokrycie w rzeczywistosci argumentow potwierdzajacych twoja teze, przyznam ci racje.

 

ps3. pewnie nash to przeplacany atkins a garnett to przeplacany abdur-rahim :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poocośtam trochę szacunku dla Bryanta, bo to gracz nietuzinkowy, jeden z najlepszych obecnie w NBA i na świecie. Gracz potrafiący wiele zarówno w ataku jak i w defensywie, gracz, który wspólnie z O'Nealem tworzyli jeden z najbardzoej niebezpiecznych i jednocześnie najbardzoej produktywnych duetów, który już teraz jest wymieniany jednym tchem z takimi duetami jak MJ-Pipp czy Malone-Stock (to tak tylko z tych 11 lat Twojego "interesowania się").

Taki Davis nie dorasta mu do pięt nie tylko pod względem umiejętności, ale i mentalności. KB to bufon, ale jednocześnie gracz, który zjada parkiet, który sam potrafi prowadzić zespól do sukcesów (małych, ale zawsze), to gracz, który od lat zalicza się do ścisłej czołówki wśród G zarówno w ofensywie jak i w D, a co takiego osiągnął Ricky- w Cavs, gdzie niemiał praktycznie nikogo- gorszych partnerów niż teraz ma KB rzucał po te 20 pare pts, ale co poza tym. Stał się pośmiewiskiem całej NBA, ba całego świata, bo nawet w tak koszykarsko zacofanej gazecie jak Przegląd Sportowy rozpisywali się o jego walce o T-D w meczu z Jazz. Co poza tym- zniechęcił do siebie praktycznie każdego kolegę i trenera, z którym pracował i jedynie pakować piłki do kosza nieźle potrafi. Wprawdzie w Celtics spokornieł, ale co on takiego potrafi. Czym można przyrównać go do Brylanta? Obrona- nie ten poziom, atak- zdecydowanie nie ten poziom, psychika- podobnie, choć inaczej się objawia :wink:, zdolnoscoi przywódcze- nie ten poziom, a zważywszy, że jako lidera KB nie cenię aż tak bardzo to Davisa tym bardziej.

 

Taka mała rada- nie rzucaj się na wszystkich z pretensjami, bo tu jest towarzystwo dorosłych ludzi, którzy nie tolerują populizmu (ja też do nich należę). Masz co do powiedzenia, spoko niema sprawy, ale wesprzyj się najpierw jakąś argumentacją, spróbuj przekonać nas, że masz rację, i nie myśl sobie, że "stażem" nas zachwycisz, bo ja dla przykładu NBA interesuję się od 91 roku, a taki Maxec to pewnie od 1950go :P (sorki Maxiu), ale sie wychwalam się tym na prawo i lewo. Chcesz nam zaimponować- wykarz się wiedzą i silną argumentacją, z którą moglibyśmy polemizować, a nie wchodzisz na Forum piszesz że 11 lat kibicujesz Heat i że za 3 tyg jedziesz do USA- na co liczyłeś, że zaczniemy bić pokłony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerkłem se tutaj :D tak na momencik i co widze :?:

 

Kolega o długiej ksywce co w USA siedzi, zarządził takim tekstem że wskaźnik głupotologii na moim monitorze wszedł na najwyższy poziom z możliwych. Brajanta nie lubie, z czym się nie kryje ale wybacz jakim cięzkim klocem trzeba być żeby porównać go do Davisa, to tak jak byś powiedział że Maybach to przepłacona Łada Niva. Skoro od jedenastu lat oglądasz NBA, to może najwyższy czas robić to z użycie WŁĄCZONEGO telewizora, do tego wypaliłeś z zarzutami do innych o niewierność klubową i uleganie modom. Człowieku, nie krępuj się wywal tutaj esej o tym czemu Kobi jest taki jak Slick Rick. Jeśli się obronisz, nie tylko ja, ale myśle że tru fani kobiego przyznają ci racje.

Nie wiem jak jest u was w USA, ale u nas ciężkie przejawy głupoty będą piętnowane, więc się nie unoś, bo wydawało ci się że będzie można podyskutować a tu banda 14 latków, co wiedze o NBA czerpią z Bravo Sport i nie dadzą sobie mądrych tez wmówić.

 

ps. Van, Kore, wasze teksty mnie powaliły, dawno się tak nie ubawiłem, czytając (mówie to w pozytywnym znaczeniu). Respect.

 

Dobra teraz pewnie zaczną dissy, pancz lajny i nas gangi od nich z USA najadą :P

 

ps.2 skoro tak to ja się popisze czymś takim Shaq to przepłacony Drako Milicic :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.