Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2012/13


matek

Najbardziej realny scenariusz?  

79 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najbardziej realny scenariusz?

    • Nie zrobią poważnych zmian
      28
    • Wymienią Gasola
      79
    • Wymienią Bynuma
      60
    • Wymienią obu
      11
    • Oddadzą Kobe
      19
    • Amnestia Kobe
      74
    • Zwolnią Browna
      32
    • inny...
      15


Rekomendowane odpowiedzi

hahahaha, Bastek będzie kibicował Lakers, ahahahahahahahaha

 

27/3, całkiem rozsądny kontrakt w dzisiejszych czasach jak za 38 letniego rozgrywającego, trochę szkoda, że wybrał Lakers.

 

Powinni moim zdaniem jeszcze Gasola wymienić na Josha Smitha, który ma chyba większy range i przede wszystkim lepiej broni, bo p'n'r w wykonaniu Nash-Gasol czy Nash-Bynum będą pewnie zabójcze, ale jednocześnie te pary to katastrofa jeśli chodzi o ich bronienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym rzutem gasola bym nie przesadzał.

 

Nowitzki 3-9 feet ma 32 %, 10-15 40 %, 16-23 50%

Garnett ,47 %, 40%, 48%

Duncan 35% ,48% ,47%

Gasol 46, 43, 43

 

nie jest przy nich zajebisty ale co innego będzie przy true pg nashu. gasol jest coraz starszy i coraz bardziej skupia się na rzucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki większy range? To że decyduje się ceglić z dalekiego półdystansu i dystansu to nie znaczy, że potrafi. Gasol na półdystansie, nawet tym dalszym jest dosyć pewny, a Josh to różnie bywa, ale częściej lecą cegły.

Dokładnie, akurat w kwestii rzutu to Smith jest dużo gorszy od Gasola, ale jako fit do Nasha już dużo lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha i jednak Nash to zrobił, pazerniak chciał hajs, ma hajs ale ponoc mu nei zalezalo na pierscionku, choc polaczy hajs ze złudna nadzieja walki o mistrza to zawsze wiecej niz granie o nic z Kandzie chociazby, ciekawe jak to bedzie wygladalo na boisku, efektywnosc Pau i Bynuma napewno wzrosnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha i jednak Nash to zrobił, pazerniak chciał hajs, ma hajs ale ponoc mu nei zalezalo na pierscionku, choc polaczy hajs ze złudna nadzieja walki o mistrza to zawsze wiecej niz granie o nic z Kandzie chociazby, ciekawe jak to bedzie wygladalo na boisku, efektywnosc Pau i Bynuma napewno wzrosnie.

a jakbyś Ty postąpił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW. Czytałem, że teraz Lakers już nie są zainteresowani oddawaniem Gasola i Bynuma.

no ciekawe hehe

 

 

chciałbym z raz zobaczyc to w grze.

 

czyli Kobe ma znowu szanse na mistrza?

 

 

@ugoda, no ja myslalem, ze Nash ma jakis sentyment do Suns, ze Lakers to jakby wrog 'bezposredni'. cos w tych kategorich.

ale jesli patrzec na to przez inny pryzmat no to dla Nsha to jest swietna opcja na ostatnie lata jakby nie bylo Lakers zawsze o cos graja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze Dirka za Gasola i wszyscy kibicują Lakers. masakra.

nigdy nie byłem jakimś hejterem Lakers ale teraz stałem się lekkim kibicem. chciałbym aby Nash zdobył misia. należy mu się jak mało komu w tej lidze. no i jeszcze Grant Hill. ja pi****le

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracając do Josha Smitha i tego jego range!

Ja wiem, ze hejlbj nie oglada nikogo i niczego poza mixami Jamesa, wiec trzeba mu napisać, ze Smith jest takim samym zagrożeniem z półdystansu jak Nash zagrożeniem w D

 

Najlepsza taktyka przeciw Hawks było zostaswić na półdystansie Smitha samego z piłką i czekać na zbiórke, taki jest chłopak zajhebisty

 

Pamiętam z tamtego Rs jeden mecz w którym Josh rozrzucał przeciwnika jumperkami- było to w Atlancie jak Hawks pokonali Bulls, a ten półmózg miał chyba coś koło 30pts...

 

wiecej jakoś przypomnieć sobie nie mogę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

etam

dirka za gasola?!

cuban zostal poki co wydymany na markecie, wiec nash pod koniec sezonu powinien zadzwonic do nowika i namowic go na buyout

by pomogl mu zdobyc misia z lakers:P byloby zabawnie

 

a mavs mogliby rozpoczac rebuilding

zreszta gdzies juz czytalem, ze nowik bedzie sie sklanial ku opuszczeniu mavs, jezeli nie dostanie wsparcia. lol

 

swoja droga nash moglby wrocic do mavs...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe swoją drogą jak plecy Nasha i nogi Hilla będą wyglądały w nowym miejscu, z dala od sztabu medycznego Phoenix. Liczę, że co najmniej jeszcze rok pograją na swoim optymalnym poziomie. Fajnie będą wyglądały pojedynki z SAS czy OKC a może i z Mavs(jeśli Dwight tam przejdzie).

 

Właśnie zdałem sobie sprawę, że w tym roku na zachodzie możemy mieć 3x 60W team :) A pod nieobecnośc Bulls na wschodzie coasting i 50W moze dać HCA w ECF :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.