Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2012/13


matek

Najbardziej realny scenariusz?  

79 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najbardziej realny scenariusz?

    • Nie zrobią poważnych zmian
      28
    • Wymienią Gasola
      79
    • Wymienią Bynuma
      60
    • Wymienią obu
      11
    • Oddadzą Kobe
      19
    • Amnestia Kobe
      74
    • Zwolnią Browna
      32
    • inny...
      15


Rekomendowane odpowiedzi

probuje sie nie jarac bo gosc ma 38 lat. zaraz bedzie mial 39. gdyby to mialo jeszcze miejsce 2 lata temu...

 

mamy zajebany cap space i wywalamy prawie 30 baniek na 3-letni kontrakt dla goscia, ktory jest hofem, ktory ma przeolbrzymi wklad w ofensywe

ale cholera ma 39 lat.

 

grant hill? fajnie ale 2 lata temu. podobnie jak jamisony i inne ryski. ja wiem, ze celtics pokazali w tym roku, ze mozna ale ja wciaz tego nie widze.

 

owszem cholernie ciesze sie, ze bedzie mial kto podawac pilke nad obrecz do bynuma, znajdzie wolnego kobego i zagra p'n'r z gasolem ale mamy wciaz niekompletna lawke i brakuje nam energii mlodych graczy.

 

jak my sie teraz mamy do okc?

 

z 2 strony lineup nash-kobe-pau-bynum to cholernie madry trzon zespolu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pośmiałbym sie że nash stary , ale śmialem sie z tego juz jakies 6 lat temu, wiec teraz to oleje i poczekam popatrze jak to sie wszystko skończy. nie rozumiem takich ruchów kompletnie, nigdy nie rozumiałem, w 99% przypadków kończą się one tak samo, wielką kupą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wbrew temu co się o nim sądzi i wbrew opinii o tym że pieniądz rządzi, docenił zasługi Nasha i poszedł mu na rękę, bo ten poprosił o przeniesienie do Lakers

 

e: inna wersja: przyłączył się do światowego spisku mającego na celu promowanie Lakers kosztem innych, a świat może uratować tylko basketball reasons :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, no tak teraz trzeba czekać na Sterna i basketball reasons.

 

W takim razie, to właściciel się dobrze zachował, ale dziwi mnie, że Nash tak chciał do Lakers, myślałem, że bardziej mu do Knicks. No nic, zobaczymy jak się ułoży jego współpraca z Bynumem, albo(o zgrozo) Howardem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak rozmowy z Kobe'm pomogły...

Cóż teraz tylko czekac, co zrobi NOH z Gordonem, i jeśli jednak udało by się go pozyskac to mamy młody zespół na kilka dobrych lat.

I jestem też bardzo ciekawy co pokaże w tym sezonie Gortat bez Nasha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OJP!!!!!!

 

Nie ma bata. nienawidze Lakersow jak psow, ale teraz na Zachodzie to wlasnie im bede kibicowal.

Nash + Bynum + Gasol po koszem to juz bedzie wypierdol na maxa. Do tego Kobe i reszta lekrsowskich patalachow...

 

OJJ!!!! Pamietacie czasy Shaqa i Amare w PHX, jak rzucali po 140 punktow na mecz (przesadzam, ale nie tak bardzo)? Dodajcie do tego 3 gramy obrony i bedzie ekipa jak sam sonofabitch.

 

 

Ladies and Gentleman, prepare for the best basketball U have seen in a long long long long time!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

abstrac***ac juz od wiekowosci naszego backcourtu, nie moge sie juz doczekac by zobaczyc, co nasz zrobi z lakers w ofensywie.

ogladalem sporo suns w zeszlym sezonie, chyba nawet ostatni mecz nasha w phx

gdzie czlowiek z 1 strony lapal sie za glowe idzac jak nash z gortata czy frye'a robi momentami all starow

jego wplyw bylo widac gdy schodzil z parkietu, gra siadala

 

teraz bedzie mial wokol siebie naprawde solidne wsparcie. kobe, gasol, bynum, nawet mwp

moze to nie sa biegajacy goscie ale gasol grajacy picki z nashem... uua no i nash, ktory bedzie nie tylko widzial ale co najwazniejsze, bedzie potrafil wykreowac wszystkich. ile to razy bynum rolowal biegl czy robil cokolwiek i nie dostawal pilki, bo nikt nie potrafil tego dobrze zrobic.

 

z takim zmyslem kreowania jest moze 2 graczy w tej lidze. rondo i nash. i to jest ta najwyzsza polka. bedzie milo, ze kibice lakers dozyli czasow, w ktorych ktos przypomni im magica johnsona. z 2 strony smutno, ze to dzieje sie tak pozno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne to wszystko. Najpierw pisali że Nash w Toronto, później że Steve czeka na trade do Knicks bo kocha New York, gdy Knicks chcą oddać swojego najlepszego prospecta i po Chandlerze najlepszego defensora ten idzie do znienawidzonego rywala Suns za jakieś śmieci :D A propos, Steve w ogóle nie pasuje do Lakers, z kim p'n'r? Bynum? Gasol? jedynie McRoberts się nadaje na dzień dzisiejszy. No i Kobe ciekawe czy odda Stevowi chociaż piłke :) Świat staje na głowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LONGER01: tyle warte są plotki i sources, dzisiaj pisać może każdy co mu ślina na klawiaturę przyniesie i dodać dramatyzmu że to sprawdzone źródło. kazdy ma prawo pofantazjować, ale wierzyć we wszystko jest niezbyt mądre. szczególnie w nienawiść między PHO i LAL, może niechęć wśród kibiców jest, ale co kluby maja do tego? poza tym kibice suns i lakers usiądą na meczu obok siebie bez problemu kibicując swoim, a nie wyciągną kosy i kastety jak parę ledwie tygodni temu w Warszawie zrobili "obrońcy patriotyzmu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetny ruch Lakers, liczyłem na powolne dogorywanie ale tym mi zaimponowali. Nie wiem skąd pomysły, że pop będzie uważał to za kradzież i że drugi gasol. Tamto było jawnym wałem, to ciekawym ruchem waszego gm-a (imo top 3 ligi). Tak czy tak jesteście zajebani kontraktami a tak macie jeszcze rok/dwa szansę na misia ;) Przynajmniej zrobi się ciekawie na zachodzie znowu.Jedyny minus jak dla mnie to fakt, że przez cały sezon jak Nash będzie zdrowy znowu będzie pełno wpisów "Gasol to all-time, poziom Duncana/KG/Dirka, najlepszy wysoki w lidze itd. itd. Bynum będzie lepszy niż Howard. To może być nie do przebolenia. Poza tym Nash to po właśnie TD,KG i Dirku ostatnia osoba jakiej się spodziewałem w Lakers ale przynajmniej wie, że Bryant-Gasol inteligencją i bb iq >>>>> Melo-Amare :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

histeria z p'n'r jest śmieszna. nash z każdego idiotę robił zagrożenie na pickach. a tutaj ma zawodników jak gasol i bynum. gasol wychowany w europejskiej koszykówce ,w kadrze z calderonem jego picki dobrze wyglądały. najważniejsze aby w te wakacje gasolina popracowała nad rzutem z daleka i picki jego z gasolem będą zabójcze. jeszcze bynum a nie collison czy robin lopez. oł szit.

kobe bryant mam nadzieje, że będzie wykorzystywany tak jak zawsze powinien. jak spotupshooter ,zawodnik grający bez piłki taki juan carlos navarro. będzie bardziej skuteczny i lakers będą się podobać. niezła sytuacja w tych lejkach najpierw ronron,później barnes, teraz hill. wszyscy zawodnicy, którzy przylepiali się do kb24 , za rok sefolosza pewnie dojdzie. :)

lakers są bezwzględnym faworytem do wygrania wschodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.