Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2012/13


matek

Najbardziej realny scenariusz?  

79 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najbardziej realny scenariusz?

    • Nie zrobią poważnych zmian
      28
    • Wymienią Gasola
      79
    • Wymienią Bynuma
      60
    • Wymienią obu
      11
    • Oddadzą Kobe
      19
    • Amnestia Kobe
      74
    • Zwolnią Browna
      32
    • inny...
      15


Rekomendowane odpowiedzi

Szykujcie się na to, że gracze w tym wieku nie będą emerytami, popatrzcie Nash Kidd Hill, kolesie dbają o swoje ciało coraz lepiej, medycyna idzie do przodu, najlepsi teraz mogą grać do 40, 42 w niedalekiej przyszłości.

To są pojedyncze przypadki, z poprzednich lat też masz podobne (Malone, Jordan, Stockton, Reggie Miller, Kareem, Parish). Postęp medycyny ma pewien wpływ na długość karier (mniej graczy jest do tego zmuszonych w wieku 33, 34 lat) ale poziom all-star (albo chociażby poziom-nie-machania-ręcznikiem) po 35 roku życia utrzymuje pewnie tyle samo graczy co 10 czy 20 lat temu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest plotka dot. jodie meeksa

nawet nie wiem jak chlop gra ale jest mlody i moglby byc backupem kobego, mnie wystarczy

 

nie wiem co z barnesem, chcialbym by zostal, do tej pory mial pecha. rok temu kontuzja kolana, w tym roku w maju tez cos go dopadlo i wypadl z rotacji. imo to jest idealna 3 dla nasha choc rozumiem, ze grant hill spokojnie moglby wejsc w jego buty. on sam podobno chce zmienic otoczenie, lakers wiecej czasu gry chca dac ebanksowi i pewnie zostaniemy bez niego. trudno.

 

pod koszami widzialbym hilla. nie wiem jakie pieniadze wchodza w gre ale po tym jak gral w koncowce sezonu, z mila checia widzialbym go dalej u nas.

 

jamison jest ok ale wolalbym lewisa, ktory ma lepsza trojke i lepiej pasowalby do naszych wysokich.

 

wszystko moze zmienic jeszcze transfer dwighta, ktory przyciagnalby pewnie jakiegos mlodego fa. zreszta nie tylko mlodego:)

pozostaje czekac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meeks wlasciwie tylko rzuca za 3pkt. w sixers miewal dobre mecze i fatalne, gdzie przez 30 min wlasciwie byl niewidoczny. w obronie szału nie ma, ale jest dosc solidny. w lakers moglby sie sprawdzic, bo bynum, gasol i kobe skupiaja duzo wiecej uwagi obrony niz brand iguodala, czy hawes...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żadnego młodego FA nie przyciągniemy skoro każdemu dają po 20-30 mln gdzieś a my co mu możemy dać...

 

moja fantastyka:

Bynum, MWP <--> Howard, Jrich

 

Gasola bym puścił za ... Zacha R. (była taka plotka) i jakiegoś skrzydłowego z D, bo zdaje się paru tam mają w miarę sensownych

 

za Blake fajnie by było Calderona dostać, też nie broni ale przynajmniej coś rozegra z ławy, a będzie awaryjnie na wypadek gdy Nash się zmęczy

 

i mamy:

 

Howard/Hill

Zach/McRoberts

JRich/Ebanks/ktoś

Bryant/Meeks

Nash/Calderon/Morris

Edytowane przez Me Myself and I
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dwoma relatywnie powolnymi i pozbawionymi szybkiej dynamiki 7-footeramiL

Lakersi będą nadal grali archaiczny basket, tracąc na próby ich maksymalizowania

kupę czasu i atłasu. Ten zespół przegrał, przegra i będzie przegrywał na tym

że jest wolniejszy i słabszy fizycznie od Miami, Thunder czy nawet Bulls. Mistrzostwo

nie wchodzi w grę, nie w lidze takiej jak obecna, z takimi przepisami, które jednoznacznie

promują motorycznych freaków, a o sile contenderów stanowią młodzi wymiatacze, a

nie stare ciotki. Lakersi nie mają szans zatrzymać Thunder albo Miami, a w ataku

nie sąi nie będą dość potęzni, aby się odgryźć dostatecznie boleśnie, bo tam też

będą słabsi i wolniejsi.

Czyli do grona osób, które nie mogą zdobyć mistrzostwa dołącza Nash? Dzięki za info :]

 

Jak dla mnie Lakers to nobrainer. Po prostu bez kontuzji się przejadą po zachodzie mocniej niż OKC i nie wymiekną w finałach. Jak ich nienawidzę, tak nie widze ich pogromcy.

Mistrzowski ruch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**** MAĆ I WEŹ TU SOBIE POJEDŹ NAD MORZE...

 

Steve w LAL, Ray Ray w Heat, Mavs to D-League+Dirk i teraz sobie zobaczcie mój podpis...

 

Zmieniam dyscyplinę...

Ale awatar na pewno.

myślisz micro, że jakbyś został w domu i "trzymał rękę na pulsie" to inaczej by dziś wyglądała sytuacja?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem Lakers dyskutują z Magic i Cavs o wymianie Howarda.

 

Do Cavs miałby iść Bynum. Z tego co pamiętam to byli oni, obok m.in. Rockets, na liście drużyn z którymi byłby skłonny podpisać extension.

 

Czyżby Gilbert chciał odpokutować zamieszanie jakie wywołał przy transferze CP? ;) ciekawe kto miałby polecieć? Na bank picki Vareajo i Thompson, a może Waiters? Irving-Bynum plus jeden z dwójki Tristian-Waiters to świetna podstawa. Dodatkowo Cavs są faworytami do wzięcia Scoli, co skłania mnie do brania pod uwagę wymianę Thompsona.

 

Zobaczymy jak to się rozwinie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno lakers pozyskaliby takze varejao

fajny bylby nawet taki duet pod koszami varejao-dwight, 2 solidnych walczakow, tanszych o 5 baniek od obecnego duetu. dodac za 4 banki na rok jordana hilla (mowi sie, ze moze dostac 16/4) i mamy spokoj pod koszami.

 

podobno lakers poprosili ebanksa by nie podpisywal umowy z lakers, bo moze pojsc w s'n't do orlando. gdyby podpisal, moglby zmienic klub dopiero po 15 grudnia. wow

 

w zasadzie wrocilibysmy do korzeni. ta 2 (bynum i gasol) i tak miala poleciec w pierwszej ofercie za dwighta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze zainteresowanie Mayo. Tylko bez s&t za McRobertsa i Blake'a (lub TPE wytworzonego przy wymianie Pau i Drew) to nigdy nie przejdzie. Mam nadzieję, że Mitch nie zawraca sobie i jemu głowy proponowaniem MMLE, bo z taką ofertą może się schować. Suns go przepłacą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli lakers chca sie bic z miami i okc, a chyba chca to powinni brac bez zastanowienia ronniego brewera, bo obrona u lakers moze byc problemem, a ronnie jest na tyle dobrym obronca ze z powodzeniem moze bronic wade czy hardena.

Myślałem o nim, ale Lakers szukają pewnej/w miarę pewnej opcji za 3. Bo tak rozumiem zainteresowanie Meeks'em, Mayo czy Bell'em. Lubię Ronniego, jest świetnym defensorem, ale ma koślawy rzut.

 

 

@theo, chodziło mi raczej o to, że Suns przebiją naszą ofertę. Ale jak dadzą mu coś koło 8mln to uznam go na ten moment za przepłaconego. Oczywiście chciałbym, żeby udowodnił wtedy w sezonie jak bardzo się myliłem, bo lubię tego gracza i chciałbym żeby zaczął grać na miarę chociaż 70% swojego talentu i tego co mu przepowiadano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.