Skocz do zawartości

Random shit // REGULAR SEASON 12/13


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

hehe, to ze napisalem oczywisty nie znaczy, ze mialem na mysli LeBrona:-) Josh i AK to byly zawsze moje typy, ale wydaje mi sie ze gdyby mieli to zrobic to juz by zrobili :-) Moim typem byl Rubio, mial juz w tym roku mecze, gdzie braklo mu 4 stl i kilku reb/ast, mial tez triple-double, a przeciez to dopiero jego drugi rok, plus jest swiezo po ciezkiej kontuzji. Jak sie bedzie dalej tak rozwijal to jest to dla mnie absolutny kandydat nr 1. Joakim tez jak najbardziej moze to zrobic, ale trudniej jest moim zdaniem uzbierac 10 blk niz 10 stl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowisz trudniej? w tym sezonie bylo 3 triple-double z blokami zadnego z przechwytami. Rekord przechwytow to 8, a przpadkow gdzie zawodnik mial 8 lub wiecej blokow bylo 4. :)

 

Ostatni przypadek gdzie ktos mial 10 przechwytow to sezon 2008/09 i Roy, wczesniej 00/01 i Finley

hm, skoro tak stawiasz sprawę...:)

kierowałem się tym, że generalnie więcej jest w lidze stili niż bloków, ale może rzeczywiście latwiej ustrzelić dwucyfrówkę w blokach.

Tak czy inaczej stawiam na Ricky'ego lub Joakima z naciskiem na tego pierwszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też oglądam Wizards :D Po części dlatego, że jestem wielkim fanem talentu Walla, który jednak w tym sezonie mnie rozczarowuje swoim bbiq a po częsci dla Nene, który jest jednym z moich ulubionych graczy i Beala, którego coraz bardziej lubię(choć teraz wypadł znów z tą kostką).

 

Ogólnie gdyby byli zdrowi cały sezon a Seraphin grał tak jak na początku sezonu to, wg mnie, 50W jest w ich zasięgu.

 

Z gorszych drużyn jeszcze Portland się zajebiście ogląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby Wall poprawil rzut, gdyby zdrowie dopisalo to by bylo super

dla mnie Wall-Beal to jeden z najbardziej fun to watch duetow w NBA na dzien dzisiejszy, reszta tej druzyny mnie malo obchodzi

ale Wall jest super szybki, atletyczny i zawsze starajacy sie w obronie, czasem az za bardzo

a Beal to po prostu bardzo dobry scorer, kiedy nie bylo Walla i poki sie aklimatyzowal w NBA to nie wygladalo to tak super, ale od czasu powrotu Walla naprawde dobrze sobie radzil

 

i podbijam Portland tylko ze oni (w sumie podobnie jak Wiz) maja jedyny sposob na rozwoj w postaci pickow draftowych, bo maja kilku graczy z wysokimi kontraktami, Lillard im spadl z nieba i bedzie kozakiem (juz jest zreszta) ale taka druzyna jak maja teraz to jest mniej wiecej taka druzyna jaka beda mieli przez najblizsze lata, szansa na lepsza gre jest glownie rozwoj indywidualny graczy - Lillarda i Batuma przede wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Totalnie się nie zgadzam. Do Walla przypięto łatkę, ze nic nie może zdziałać bez jumperka i teraz wszyscy to powtarzają.

 

Ostatnio mu siedzi więc nawet być może go poprawił, ale wcześniej gdy miał straszliwie złą skuteczność wciąż były mecze gdzie grał świetnie i miał ogromny wpływ na zespół. Po prostu w przeciwieństwie do ROndla jest agresywny, atakuje kosz i ma zabójczy pierwszy krok. Jumper jest problemem, ale nie tak strasznym.

 

Najgorszy jest jego decision making. Gość jest po prostu straszliwy w tym elemencie. Nie gra prostej koszykówki tylko szuka na siłę jakichś niesamowicie trudnych zagrać, czasem za długo się zastanawia, czasem podaje szybciej niż kolega zdąży ogarnąć... Jeśli to poprawi to będzie top3 PG nawet jeśli jego jumper będzie średni.

 

23.3 ppg

10.4 apg

4.9 rpg

2.3 spg

 

55.5 FG%

Statsy z ostatnich 7 meczów. Dziś też zagrał rewelacyjnie, trzeba będzie obczaić.

 

No i co ważne - w końcu zaczął robić to o czym mówiłem - PROWADZI OFENSYWĘ a nie bawi się w nba 2k13.

Edytowane przez Luki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, piszę na pewnej stronie internetowej o tematyce NBA i poszukuję dwóch osób w miarę często oglądających druzyny: Atlanta Hawks i Golden State Warriors. Chcę przeprowadzić serię w stylu 3 on 3 o każdej z drużyn, które awansują do play-offs, z udziałem jednego eksperta i brakuje mi właśnie znawców tychże dwóch drużyn. Jeśli ktoś czuje się na siłach, to proszę o info na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

John Wall - top3 pg w marcu

taką laurkę przypinam mu uroczyście na najbliższe parę lat.

 

Nene potrzebuje PO, żeby ludzie ogarnęli że to double team threat na post upie i skała w obronie 1on1.

NBA bangers 90s ciągle żyją w ciele Nene

niestety nie w głowie, i tu jest pies pogrzebany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.