Skocz do zawartości

LAL discussion: rumors, trades (cd.. Ruchy sezonowe 2006/07)


Mich@lik

Czy potrzebujemy już zmian?  

4 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy potrzebujemy już zmian?

    • Tak
    • Nie
      0
    • I tak nam nic nie pomoże..
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Podobnie jak Van myśle, że priorytetem powinno byc sprowadzenie Banksa.

Póżniej można pomyślećnad tradem z PF. Ja jednak skłaniałbym się ku Martinowi, przeciez to on z Kiddem prowadzili NJN do sukcesów przez kilka lat. W dodatku cena nie byłaby zbyt duża w porównaniu do tego co musielibyśmy dać za Boozera czy KG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem ładnie rozrysowaliscie całą sytuacje

Według mnei to by było najlepsze rozwiazanie Banks i Martin

choc ja jakos wierze ze Parker moze byc lepszy jeszcze niz Banks.

ale nawet banks/parker jakby sie zmieniali bylo by ok :D

martin z odomem na skrzydlach i zmiennik walton calkiem niezle i ciekawe kto zostanie czy devean czy cook bo mamy calkiem nadmiar skrzydlowych

centrzy kwame pewniak wlasciwie teraz co zrobic z mihmem wydaje mi sie ze powinnismy go oddac i dac wiecej czasu kwame'mu i Bynumowi.

Nie bede sie juz rozpisywal bo po co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P_M wydaje mi sie ze Parker nie bedzie miał juz przebłysków jego atak jest w miare dobry ale obrona to nie jest jego dobra strona a bezsensu było jak ciagle zmieniali go z Sashą który obrone miał w miare dobrą a atak to znowu tez miałem zastrzezenia . Jednak którys albo zostanie albo obydwaj wylecą i wezmie sie jakiego rookiego PG na rezerwe choc nie jeste,m przekonany co do ostatniej opcji .

 

Wiecie co jest najciekawsze ( a dla niektórych nie zbyt interesujace ) to ze gdyby tak poskładac wszystkie doskonałe plany forumowiczów ( te realne a nie zaden BigBen albo KG ) to naprawde LA miałoby niezły składzik co nie Van ?[/i]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

choc ja jakos wierze ze Parker moze byc lepszy jeszcze niz Banks.

 

Parker nie będzie lepszy niż Banks bo mu się zwyczajne nie chce. Strasznie nie lubię takiego podejścia jakie prezentuje Smush, zasadniczo nie ma co narzekać bo mamy go za bezcen, ale po świetnym początku sezonu, kiedy wydawało się, że nareszcie problemy z defensywą na rozegraniu się skończyły a Smush zapierdzielał po obu końcach parkietu, kontuzjował się McKie, kontrakt Smusha został zagwarantowany a on przestał grać w obronie . Przyjście takiego Banksa dobrze mu zrobi bo będzie musiał wziać się do roboty, tutaj jedyną konkurencją dla niego był Sasha czyli innymi słowy nie miał żadnej konkurencji, z drugiej strony nigdy nie zagrał całego sezonu jak w tym roku i to w dodatku co mecz po 30 minut był jedynym starterem, który nie opuścił żadnego meczu co ciekawe tylko on i Sasha z całej drużyny zagrali we wszystkich meczach. Widziałem gdzieś zestawienie statystyczne, z którego jasno wynikało, że najgorszej wypadamy właśnie na rozegraniu i ta dwójka jest za to odpowiedzialna. Smush nie będzie lepszy od Banksa, ponieważ Banks to taki typ, ktory gra w obronie bo to lubi, niezależnie od swojej gry w ataku, Smush gra w obronie jak musi i dodatkowo jak mu dobrze idzie w ataku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Van sadze ze najlepiej wytłumaczyłes sprawe z Smushem i Banksem . Poprostu jezeli smush chciałby to by mógł byc lepszy w obronie ale sadze ze brak mu ambicji i checi zamiast szlifowac swoje umiejetnosci on bardziej postawia na szczescie . W ataklu co prawda Smush jest dobry ale tak jak juz powiedziałes rozgrywanie jest na okropnie niskim poziomie . Gdybym miał kogos wybrac aby został to jednak bym wybrał na rezerwowego Parkera pokładam w nim wieksze nadzieje i jezeli mam byc szczery to cos mnie w nim bardziej przyciąga niz do Sashy .

 

P.S. Wiem ze to troszke głupie pytanie ale czy poprzez kontakt z LA mozna by było podac im własnie tego typu wskazówki wiecie co mam na mysli czy mozna ich przekonac do tych planów . :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też sądze, że Smushowi potrzeba jakiegoś bodżca, aby sie rozwijać. Banks świetnie do tego by sie nadawał, bo Parker zaczął by przykładać sie do obrony, chcąc wrócić do S5.

Poza tym ciagle uważam, ze Smush nie może być 1 rozgrywającym, ponieważ rozgrywać potrafi średnio. Woli sam wykończyć akcje. Dlatego dodatkowym atutem Parkera na ławce jest rola zmiennika dla KB. W ten sposób Kobe zyskałby wartościowego zmiennika. Trio Parker-Banks-Bryant spokojnie mogłobyn obsadzić pozycje obrońców. Jeszcze jakaś zapchajdziura na PG/SG np. rookie i będzie świetnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też sądze, że Smushowi potrzeba jakiegoś bodżca, aby sie rozwijać. Banks świetnie do tego by sie nadawał, bo Parker zaczął by przykładać sie do obrony, chcąc wrócić do S5.

Poza tym ciagle uważam, ze Smush nie może być 1 rozgrywającym, ponieważ rozgrywać potrafi średnio. Woli sam wykończyć akcje. Dlatego dodatkowym atutem Parkera na ławce jest rola zmiennika dla KB. W ten sposób Kobe zyskałby wartościowego zmiennika. Trio Parker-Banks-Bryant spokojnie mogłobyn obsadzić pozycje obrońców. Jeszcze jakaś zapchajdziura na PG/SG np. rookie i będzie świetnie

Co masz na mysli mówiąc obsadzac obronców ( watek o trio niezbyt jak dla mnie trafnym ) . Chyba nie masz na mysli tego ze Lamar gorzej sie nadaje niz smush bo troche nie zakapowałem co miałes na mysli. Parker atak ma tak jak juz powiedziałem dobry ale w obrnie jeszcze chyba nigdy nie widziałem u niego dobrej postawy miał za wiele strat przez te swoje rozgrywanie . Czesto jest poruszany temat Smusha a co zresztą np. Lamarem nie macie nadzieji ze Lamar w LA jeszcze lepiej m,oze grac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co masz na mysli mówiąc obsadzac obronców ( watek o trio niezbyt jak dla mnie trafnym ) . Chyba nie masz na mysli tego ze Lamar gorzej sie nadaje niz smush bo troche nie zakapowałem co miałes na mysli. Parker atak ma tak jak juz powiedziałem dobry ale w obrnie jeszcze chyba nigdy nie widziałem u niego dobrej postawy miał za wiele strat przez te swoje rozgrywanie . Czesto jest poruszany temat Smusha a co zresztą np. Lamarem nie macie nadzieji ze Lamar w LA jeszcze lepiej m,oze grac ?

Ja mówiłem o obrońcach! A Lamar jest skrzydłowym. Myślę, że trójka Banks-Parker-Bryant na PG/SG by starczyła (w każdej kombinacji mamy niezłego PG i SG: 1)PGBanks i SGKobe 2)PGParker i SGKobe 3) PGBanks i SGParker :D )

Jeśli chodzi o Lamara to uważam, że grał ostatnio bardzo dobrze, ale mam nadzieje, że jeszcze nie pokazał nam wszystkiego co potrafii :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory KB81 poprostu cie zle zrozumiałem no cóż to juz mi pasuje Smush pasuje do SG jego styl gry mowi sam za siebie . No my juz tak słodzimy sobie jak to bedzie z Banksem a tak wogóle to nie wiadomo czy GM Lakers wpadnie na taki pomysł . Banks , Martin i byłoby super . Lamar rzeczywiscie niezle sie spisywał ostatnio ale nie mozna byc az takim pewnym co do niego roznie to z Odomem bywa chyba juz sami sie o tym przekonalismy . Do Kobe'go to chyba mało kiedy ma sie zastrzezenia nop moze troszke wiecej gry zespołowej i błoby doskonale . Nad resztą mozna pomyslec pozniej . Ciekawi mnie tylko co bedzie z Kwame niezle sobie radzi na C ale nie jestem ostatnio zadowolony jego obroną mimo iz potrafi niezle bronic widze ze nie za bardzo sie do tego przykłada ale co tam poczekamy zobaczymy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysląc w ten wstrętny deszczowy dzieńm o powrocie naszych Lakers do elity, swoim bystrym, piętnastoletnim okiem zauważyłem, że mamy 3 centrów i w dodatku każdy zasługuje na grę w każdym meczu po te +15 minut.

Nastepnie przeglądając temat "Offseason w Chciago" zauważyłem plotke, że możliwy jest transfer Duhon, Sweetney- Mihm.

Moim zdaniem trade dla obu drużyn (szczególnie dla LAL) korzystny.

Zyskujemy niezłego defensora, strzelca z dystansu i przede wszystkim rozgrywającego w osobie Duhona, obiecującego skrzydłowego (którego też nam bardzo brakuje) czyli Sweetneya, a tracimy zbędnego (bo mamy Kwame i Bynuma) Mihma :D

Moim zdaniem GIT, tylko na ile to możliwe :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam czytałem (Van pewnie też) ze Miles przychodzi do Lakers za Mihma i Cooka :wink: Jak na dzień dzisiejszy potrzebowalibyśmy pieć takich Mihmów żeby wszystkie plotki zrealizować :wink: W ten trade z Chicago nie wierzę, za Sweet. i Duhona Chicago będize chciało dostać więcej niż pack od nas.. Zresztą zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem świetny post na Lakersground podsumowujący pracę Kupchacka, nie ze wszystkim napisanym w nim bym się zgodził, ale parę spraw, które poruszył autor tego posta sprawiają, że aż chciałoby się Mitcha udusić gołymi rękami zwłaszcza dwie jego decyzje, o których kiedyś już tu pisałem z czasów kiedy grał u nas Shaq czyli wybranie Rusha zamiast Prince'a i spieprzenie sprawy z zakontraktowaniem George'a zamiast zatrudnienia Billupsa za MLE, pięknie się te dwie decyzje obróciły przeciwko Lakers w 2004 roku, w finałach MVP dla Billupsa i defensywa Taya na Kobasie już wtedy i chociażby tylko za to Kupchack powinien wylecieć na zbity pysk.

 

Przeczytajcie ten tekst bo sporo ciekawych spraw jest opisanych z błyskotliwej kariery Mitcha a wiele osób może nie znać pewnych faktów.

 

As we all know, Mitch Kupchak has made some MAJOR gaffes that have killed the organization. I'm usually level-headed and less harsh on Kupchak. Tenguygrst and I were having a discussion about the offseason, who to sign, draft, and trade for in a perfect world. Hitting the old crack pipe.

 

Well, this little discussion we're having INEVITABLY turns to the past, as I bring up Lorenzen Wright's name as a possible signing, that I'd like to see happen. This just opened up a whole can of worms. Last summer, Memphis was in DIRE need to trim the Cap down, to prevent paying the luxury. They were willing to take Vlade Divac's contract along with Devean George for Earl Watson and Lorenzen Wright, two players who would have been PERFECT.

 

So, naturally, tenguy and I begin bouncing the past Mitch Kupchak blunders off each other, here's a list we've compiled so far, with back story included:

 

Draft

 

Not drafting Gilbert Arenas in 2001 Draft - Traded Glen Rice and a future 1st Rd pick for an "on his last legs" Horace Grant. First of all, how do you allow a team to swindle you out of a draft pick, while also managing to allow take away the better, younger player while giving you an older player? Secondly, that future 1st Rounder was then sent to Golden State and turned out to be Gilbert Arenas, who grew up a LAKERS fan.

 

Drafts Kareem Rush over Tayshaun Prince and Carlos Boozer - Kupchak had scouted "a hometown kid" named Tayshaun Prince all summer long. Phil and he BOTH loved the kid's length, speed, athleticism, and all-around skills, even daring to liken him to a young Scottie Pippen. The night of the draft comes, and Kareem "I can only shoot and not even that well" Rush falls out of the late lottery. Mitch Kupchak had not even SCOUTED the kid, but the kid fell nonetheless. Kupchak trades the 27th pick for the 20th pick, telling the Raptors who he wanted them to draft FOR him. Raps drafted Rush and trades him to LA and Kupchak said, "He was a projected Lotto pick and fell to us, I had to have him." Later on, Phil Jackson would say about the drafting of Rush, "I had no idea who the kid was, I liked Tayshaun Prince. But Kupchak said he had to have him. Oh well, it came back to bite us in the ass in the '04 Finals."

 

Also on the board still at the time, a player who WANTED to be a Laker to play alongside his two favorites, Shaq and Kobe. A guy named Carlos Boozer is passed on, despite having not worked out for a few teams, for the chance to be drafted by his favorite team, the LA Lakers.

 

Drafts Brian Cook and Luke Walton in 2003 Draft passing on a chance at Leandro Barbosa, Boris Diaw and Josh Howard - Former Lakers PG, Ron Harper had been working out a little known PG prospect in Cleveland all summer long. He stayed in touch with the Lakers Front Office and kept telling them, "This kid Barbosa is the guy you want. He's got skills. He's a heckuva defender, etc" Instead, Kupchak drafts the Big-10 Player of the Year who has a reputation of being "soft as Charmin" named Brian Cook. All it would have taken was a swapping of picks #24 and a 12th man on the bench for #21 to land Boris Diaw, who would have fit just as Tayshaun Prince would have. Also still on the board at the time, Josh Howard, the Player of the Year in the toughest conference in ALL of college basketball, the ACC. But no, Kupchak has to take Brian "I'm soft and can only shoot, and not even that great yet" Cook.

 

Drafts Sasha Vujacic in 2004 Draft - Drafts the "slow, unathletic streaky shooter" named Sasha Vujacic. Still on the board at the time are Anderson Varejao a great international prospect with the reputation of being a good Board/Swat guy at PF with very good all-around skills. Also still on the board is Chris Duhon, the quintessential Triangle PG fit, who also happens to be the 2nd best PG defender in the league. Also passes on Trevor Ariza, an athletic defender in his own right, with 2-way written all over him.

 

These are not to mention promising local High Schooler, Amir Johnson a 2nd Round selection, should he enter the draft, then passing him up. The kid is a very good shot-blocker and athletic defender. A less polished Josh Smith, basically.

 

Trades:

 

The Shaq Trade - It's not that I don't agree with taking Lamar Odom, as he's a perfect fit alongside Kobe. But Riley said, "I'll give you Odom+Caron Butler+a future pick+Brian Grant as a filler or Odom+Dorell Wright+Grant as a filler. But Wright is a deal breaker. And Wade is not in the discussion." So, what does Kupchak do? He bends over and lets Riley screw him. Would Riley have allowed a single high-schooler named Dorell Wright be a DEAL BREAKER? Come on. That wasn't going to happen. But Kupchak got worried and blew his load too quickly, settling on what RILEY was willing to give him, when Kupchak was supposed to be the one with all the power.

 

Glen Rice and a future First for Horace Grant - See Gilbert Arenas draft

 

Gary Payton and Rick Fox Trade - Gary Payton and Rick Fox were to be traded in '04 for a package of Chris Mihm, Marcus Bank and Chucky Atkins and future 1st Rd pick. This would have been a very big steal for Kupchak. Marcus Banks had grown up a Lakers fan and wanted to be their defender off the bench at PG. Gary Payton doesn't show up for training camp and Danny Ainge and the Celtics decide to rescind the deal.

 

They then rediscuss the deal and Kupchak agrees to not take Banks, and settles on Jumaine Jones and no future picks. Again, he lets a rival General Manager screw him in a deal.

 

The future 1st Rounder turns out to be the pick that lands the Celtics High School phenom, Gerald Green with the 18th Pick in the 2005 NBA Draft. Still on the board at 18 besides Gerald Green? Hakim Warrick, a long and athletic defender with 2-way written all over him. Jarrett Jack, a great 2-way PG who can defend, hit outside shots, and create for others with a good combination of size and athleticism.

 

Devean George and Vlade Divac's buy-out contract - Both were expiring and could be packaged to bring back some 9 million dollars in trade. The Memphis Grizzlies majority owner had given Jerry West strict orders to cut the team's payroll. One way to do that would be to rid themselves of Lorenzen Wright and to no resign PG Earl Watson, who happened to be one of the Top 10 defensive PG in the league and hits the 3 fairly well. Well, Kupchak and West talk about a possible S&T sending Watson and Wright to LA, which would save the Grizzlies roughly 5 million dollars when they bought out Vlade's contract.

 

It was a done deal, the only thing that stopped it was that Watson wanted 3 million dollag tors a year for 5 years. The Lakers were willing to offer 5 million for 3 years instead with a team-option 3rd year due to Mitch Kupchak's "world famous" 2007 Plan. Kupchak hems and haws, thinking whether they should risk losing the '07 Plan. Meanwhile, Earl Watson gets offered a FULL 5 years, 5 million dollar offer from the Denver Nuggets and the deal falls through, because Kupchak wouldn't offer an extra year.

 

In a weak year for the NBA, where the Dallas Mavericks and Phx Suns are playing in the WCF and the Heat and Pistons are both vulnerable, the acquisitions of Watson and Wright would have likely allowed us to sneak in and win the title THIS year.

 

And that's not to mention passing up Horry+Fisher for Shareef Abdur-Rahim and Jason Terry in '03 at the deadline, which I understood at the time.

 

Free Agent Signings:

 

Vlade Divac for the Full MLE when his former team, the Kings were only offering HALF the MLE. Vlade's back goes out and plays a whopping total of 200-250 minutes as a Laker.

 

Aaron McKie for half the MLE. Plays even less minutes than Vlade the year before.

 

In 2001, Kupchak doesn't pick up the Team Option on Devean George, allowing him to become a FA at the end of the year. Coming off ONE good series vs the Nets in which the outcomes were already decided, Devean George is resigned at a contract of 4 years, 20 million dollars. Basically a full MLE was given to DG for one good series in the playoffs vs the Nets. The MLE was once again wasted, even though other Free Agents such as CHAUNCEY BILLUPS and LARRY HUGHES were making it known that they wanted to be Lakers and were willing to take the MLE to make it happen.

 

I've defended Kupchak NUMEROUS times on this board, when the hate was overkill. However, after going over all the various blunders Kupchak has had in his "illustrious" career as GM, I've had it. I want this guy gone. If not for him, we'd still be hanging titles.

 

Kupchak has built a decent team. We could win the title with the core of Kobe/LO/Kwame, but we HAVE to get the pieces around those 3. Can you REALLY rely on Kupchak to do so? I've lost my faith in the man to do anything. And for THAT reason alone, I'm hoping for KG. LO+Kobe doesn't mean titles, because Kupchak can't put the pieces around them to give them a fair shot.

 

KG+Kobe doesn't mean titles, but it gives you a puncher's chance.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie podoba mi się pomysł z Lakers starającymi się załatwić sobie pick z TOP10, po jaką cholerę im w tej drużynie kolejny młody zawodnik :?

Kombinują z Royem czy Williamsem kiedy odpowiedź na rozgrywającego jest oczywista- Marcus Banks. Kupchack już raz spieprzył okazję do podpisania za MLE rozgrywającego, który miał problemy z wybiciem się w lidze, o zbliżonych warunkach fizycznych do Banksa, o podobnym zamiłowaniu do gry w obronie, który w ostatnim sezonie swojego kontraktu również w Wolves robił ok. 12/5 a gdzie potem trafił ten rozgrywający i co teraz znaczy w lidze wszyscy wiemy.

 

W tej drużynie potrzeba więcej sprawdzonych graczy, po których wiadomo czego można się mniej więcej spodziewać, nie emerytów, ale nie debiutantów, kto wie gdzie byśmy teraz byli gdyby w tej drużynie było więcej doświadczonych graczy, po raz kolejny MLE na Banksa i to co chcą wymienić na drugiego skrzydłowego a nie wysoki wybór w drafcie chyba, że Kupchack załatwiłby jedno i drugie za jednym razem, ale to już chyba są zbyt duże wymagania wobec niego, obawiam się, że to mogłoby się skończyć oddaniem naszych wszystkich graczy mających jakąś wartość transferową za szansę wybrania w drafcie jakiegoś niskiego gracza :?

 

Kwame, Kobe, Lamar, Luke, Sasha, Cook, Mihm, Bynum, Turiaf, Smush

Średnia wieku tej 10 to 24,6 Nie liczyłem Jacksona, George'a, McKie, Wafera, Greena bo albo nie grają albo na pewno nie wrócą w przyszłym sezonie i powiedzcie sami po co tu pchać kolejnego młodego gracza :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję, ze to jakaś gra Mitcha, zasłona. A może właśnie potrzebuje ten 10 numer draftu żeby poczynić dalsze kroki? Nie wiem, samemu cieżko mi w takie coś wierzyć jednak mam nadzieję, ze po raz pierwszy Mitch (a moze wreście ktoś ponad nim pomyśli) i zrobimy jakiś dobry ruch. Nie chodzi mi tu o jakieś wielkei wymiany ale może ktoś dostaje Devana, ktoś dostaje gracza z draftu a my sobie bierzemy Banksa i jakiegoś skrzydłowego? A MLE dalej pozostaje nietknięte 8) To było by coś, mam nadzieję, że choć raz władze sprostają oczekiwanią kibiców, bo chyba widzą ze tej drużynie dużo nie brakuje... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należałoby dodać, że Phil chyba też nie chce kolejnego młodzika w składzie.Jedyny pomysł jaki przychodzi mi do głowy że Lakers WYJĄTKOWO wpadl w oko jeden z potencjalnych graczy z pierwszej dziesiątki draftu (może potrzebny też do zawarcia innego transferu..), tylko kto :?: :? .

Jak dla mnie oprócz PG jest nam potrzebny podkoszowiec, który potrafi być efektywny i skuteczny w ataku przez cały sezon, a nie tylko mieć przebłyski, dlatego nie bardzo podoba mi się opcja z Chandlerem.

Postępy postępami ale ten sezon pokazał, że ktoś te punkty (oprócz KB i LO) musi dostarczać, a oparcie calej nadziei w ofensywnym potencjale Browna to zbyt duże ryzyko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emjey nie zapominaj o Waltonie i Smushu(chociaz to niezbyt dobry przyklad poniewaz smushowi w PO nie szło), ktorych głównymi atutami są atak a nie obrona, Turiaf tesh pod okiem KB powinien sie rozwinac a i w tym sezonie pokazywał juz niezlą skutecznosc :D,Wiec dla mnie priorytet to Banks jest :D

poźniej w ostatecznosci mozna kupic jakiegos PF :D

Mam jednak nadzieje ze kupimy tego dobrego PG :D

[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emjey nie zapominaj o Waltonie i Smushu(chociaz to niezbyt dobry przyklad poniewaz smushowi w PO nie szło), ktorych głównymi atutami są atak a nie obrona, Turiaf tesh pod okiem KB powinien sie rozwinac a i w tym sezonie pokazywał juz niezlą skutecznosc :D,Wiec dla mnie priorytet to Banks jest :D

poźniej w ostatecznosci mozna kupic jakiegos PF :D

Mam jednak nadzieje ze kupimy tego dobrego PG :D

[/img]

Punkt widzenia zalezy od punktu patrzenia ;).Jeśli chcemy mieć przeciętna drużynę walczącą o PO to ok, ale jeśli chcemy powrócić do elity, to mówienie o Smushu Parkerze i Luke'u Waltonie jako podstawowych opcjach w ataku wywołuje tylko uśmiech :).Potrzeba nam wzmocień i to solidnych, jak już wspominalem nie raz, zachód będzie w przyszłym roku tylko mocniejszy, a my wszyscy przecież chcemy żeby najlepsze lata Kobe'go były czymś więcej niż walką o 8 miejsce w konferencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.