Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 2012/13


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcę straszyć relegowaniem z ligi, ale do Świąt Bożego Narodzenia czekał nie będę i fajnie, żeby sie Ronnie jednak ogarnął. Mam nadzieję, że po prostu wyjechał, tudzież rozpieprzyl mu sie komp, a nie postanowił przypomnieć sobie siebie sprzed lat.

 

FBX#1 juz po waiverach, ja też chcialbym otworzyć sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie czekajmy na Ronniego. Tyle razy dawał ciała, że już przed sezonem nie powinien dostawać szansy. Zniknie w czasie sezonu i będzie drużyna widmo.

Zgłosił się Antek, może znajdzie się jakiś kandydat w dziale NBA?

Znajdźmy zastępstwo i grajmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł z przyjęciem go do ligi był conajmniej dziwny.

Skoro się na to zdecydowaliśmy to wypada poczekać i próbować kontaktować się z typem.

Czasu jeszcze jest masa.

Gdyby odwalił znowu numer to podwieście temat w ligach wirtualnych :" tych panów nie obsługujemy" i ban na wirtualne do 40-tki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia Ronniego jest dyskusyjna.

Przyjecie może i było kontrowersyjne, ale pozniej normalnie brał udział w minidrafcie i wygladało na to, że nie bedzie tym razem problemu. Niestety pomyliłem się. Jeszcze poczekajmy parę dni, nic nas nie goni, aczkolwiek na gg tez jest niedostępny, wyglada na to, że jest poza dostępem do neta. Zróbmy krańcową datę 30 wrzesien, pozniej szukajmy innych.

Do Antka nic nie mam, ale priorytetem jest dla mnie user nie mający teamu w FBX tudzież user mający tylko jeden team w FBX. Antek gra chyba w dwoch ligach. Nie jestem zwolennikiem powielania userów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.