Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2012/13


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawy zaklad, z jednej strony Lillard jest z malej konferencji i rookie lubia cieniowac na poczatku kariery, ale z drugiej jest po 4 sezonach NCAA, nie ma konkurencji na pozycji i bedzie mial czesto pilke w rekach, wiec samym USG% moze wyciagnac ta 40. Co wiecej, jego najlepszym sezonem moze byc wlasnie ten pierwszy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu spojrzalem kto zrobil te 40 a kto tego 40 nie zrobil i jak zobaczylem ze Tigowi sie to nie udalo i paru innym to byl to dla mnie no brainer

szkoda ze mam taka klawiature

...

ale draft jest naprawde prosty

jak ktos ma zjebane kolana to mozna i go wziac w topie draftu bo rookie salary to brecht - patrz Roy ale juz dawanie extension to huge mistake

podobnie jak ktos ma jakies problemy z glowa jak Amare, do momentu pierwszego wielkiego kontraktu gosc ma top trade value ale po grubszej wyplacie mu odpierdala - Arenas

tak samo jest z sufitem, sufitem w fantasy jak i w nba

jak ktos ma champ pedigree to je ma jak go nie ma to go nie ma

Lilliard to huj wie co a tak naprawde to nigdy takiego goscia wlidze nie bylo proven loser

patrzac na historiee ncaa i przerozne cinderelle to k**** brak jakiegokolwiek mm mowi jak dla mnie samo za sie, gosc jak dla mnie nic w tej lidze nie osiagnie

bedzie mozna siejarac jego szybkoscia czy liczba trafionych pktow ale albo przyczyniasz sie do rubryczki W albo do L i L oznacza ze nie grasz

 

Nolan Smith go wygryzie jak Blazers chca o cos grac a jak nie chca to Aldridge bedzie trejdowany i beda meczyc Lilliarda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, ale dobrze, ze u siebie zrobiłem 72h, userzy mają mniej czasu na zastanawianie się :)

 

I tak w ogóle 96h na wybór to jest zdecydowanie za dużo, podobnie jak i moje 72h. Trzeba dążyć do realności, w NBA GM-owie mają jakieś 5 min na wybór , gdyby tutaj umówić wszystkich na czacie byłoby wiecej zabawy. Dlatego draft apletowy jest tak popularny, gdyż szybkość wyboru sprawia, iż mniejszą rolę odgrywa analiza wszystkiego co tylko możliwe na czele z wymianą mailową z klubami NBA czy telefonami do Cubana, Jordana czy innego Kupchaka :) na czele, a większą po prostu intuicja. A i adrenalina idzie w górę :)

 

Choć wiem, że niełatwo jest umowic wszystkich userów o jednym czasie. Ale można ustanowić któryś wieczór i w 2h wszystko załatwić.

 

Może i jest to rewolucja, choć ja to bardziej nazwę usprawnieniem systemu. A czas na myślenie jest - aż 2 miesiące przed draftem. Potem to juz lepiej wszystkich zebrać jak nie na czacie, to na forum, a jak ktos chce trejdować, prosze bardzo - ma na to całe 5 minut, ewentualnie 10 i sprawa załatwiona (przy obecności wszystkich o jednym czasie to wcale nie jest tak mało!). Zastanawiam się, czy w FBX#2 tak za rok tak nie zrobić, ale żeby nie być posądzonym o stalinizm - pozdro QAS - zasięgnę opinii u ludzi :)

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wogole te 96 godzin na pick to fhooy przegiecie

jestem za tym by miec jak wczesniej 48 h i na specjalna prosbe w sensie pick trading dostac 48h dodatkowe

cos jakw przypadku ika ktory niby szuka trejdpartna

ale jak ktos nie szuka i dawac komus 96 na wybor na ktory mial namysl od czerwca to lekki brak szacunu dla reszty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok. Mi się najbardziej podoba pomysł draftu na szybko, ciach ciach i jedziemy.

 

Przecież czasu od prawdziwego draftu jest tak dużo, że każdy powinien wiedzieć kogo wybrać, a w przypadku ewentualnego :podjebania" mu gracza przez innego gma mieć plan awaryjny.

 

Pomyślimy na przyszły sezon. Teraz niech sobie będzie 96h, jaki to problem, nigdzie nam się nie śpieszy, bo nic to nie zmieni jak się szybciej draft skończy, szczególnie, że nadal nie można zakładać ligi na yahoo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.