Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2012/13


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry chłopaki, ale coś trzeba było zrobić. Czuję, że nikt by więcej i tak mi nie dał. Zaczynam od samego początku. Dodaje teraz 4th pick i topowego waivera, za rok top3 draftu, wróci Deng i może coś będzie się wykluwać.

 

Ten skład musi zacząć od samego początku i dobrze, że stało się to od razu. W innym przypadku bym sobie wisiał w dolnej połówce przez niewiadomo jak długo bez jakichkolwiek szans na lepsze jutro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, z doświadczenia wiem, że kiedy oferuje się kogos kto ma 30+ lat to już zawsze ten kolejny sezon będzie albo spadek formy, albo pewna kontuzja. Stary pryk, chyba żartujesz, nie zbieram dziadostwa i inne tego typu reakcje, oszczędziłem tego sobie. Już Roger dostał kontroferte i zaczął marudzić, mi to różnicy nie robi, bo i tak muszę teraz zejść na samo dno, aby się odbić.

 

Lepszy pakiet to są zbliżone średnie wszystkich graczy... nie wierzę, że ktoś by mi dał za KB i Booza dwóch 42fppg+, a co dopiero mówiąc o 50+, jedynie mógłbym dopytać się top5 picki, ale już w innej lidzę zrobiłem podobną wymianę oddając dwóch weteranów za 3rd pick i była negatywna reakcja.

 

Nie dostałbym nic lepszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no k**** kemba walker augustin ben gordon i kidd gilchrist to w koncu zadna konkurencja i widac ze Jordan stawia wszystko na Hendersona

 

sufit Hendersona - poor man Afflalo/ Afflalo

 

mysle ze dales o Boozera za duzo za ten badziew szczegolnie ze Booz jak zostanie w Bulls to bedzie opoka fp w zespole

 

troche mi pala zwiedla co do draftu - steale trafily do przeladowanych przerotowanych zespolow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orlando Magic

 

Trejdowalni ale nie za śmieci

 

1 Paul Millsap 27 52,05

2 David Lee 29 51,70

3 Marc Gasol 27 51,35

4 Ersan Ilyasova 25 41,90

5 Kemba Walker 22 33,15

6 Evan Turner 24 29,60

7 Brandon Rush 27 28,70

 

 

Oddam szybciej

8 Courtney Lee 27 27,95

9 Randy Foye 29 26,30

10 Luc Mbah a Moute 26 25,85

11 Marco Belinelli 26 25,05

12 Brandan Wright 25 23,65

13 Jodie Meeks 25 20,00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

wrzesień małymi krokami się zbliża więc czas powoli na jakiś handel

 

Sacramento Kings

 

Nr Imie Nazwisko Wiek Cena

1 Dwyane Wade 30 55,85

2 Amare Stoudemire 30 41,10

3 Danilo Gallinari 24 37,70

4 Luke Ridnour 31 35,00

5 Ramon Sessions 26 33,40

6 Mario Chalmers 26 29,35

7 Andray Blatche 26 25,10

8 Timofey Mozgov 26 18,65

9 Josh Harrellson 23 17,70

 

+ pick 12 z tego roku, picki 2013 Sacramento,Bostonu i Clippersów. Scola i Lopez raczej nietykalni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W razie co przypominam, że już za dwa tygodnie + 1 dzień zaczynamy draft rookie, żeby potem nikt nie było zaskoczony, że pójdzie komisz adolf pick zamiast gm pick :D

 

Mam zdecydowanie za dużo pf/c w składzie - jak ktoś jest zainteresowany Boozem, Goodenem, Pekovicem, czy Koufosem, to mogę odsprzedać. Szukam ludków ze znaczkiem sf i pg. Peković oczywiście zdecydowanie najdroższy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.