Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2012/13


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Mocne ryzyko z mojej strony, bo w ptb dziura, a Knight to prospect jakich mało, ale w znaczną obniżkę Gortiego nie wierzę. Może z 17 i 18 cos sie da wyłowić. Ma to jednak taki plus, że chyba obniżam przyszłoroczny pick, a jesli picki wyjdą, to poza Gortatem pozyskuje prospecty.

 

Ale żeby nikt sie nie łudził - Jennings sie nigdzie nie wybiera.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że draft zbliża sięwielkimi krokami, a w dalszej kolejnośc trzeba będzie zejść poniżej progu salary cap, to wrzucam informacje nt. zespołów z przekroczonym salary na dziś dzień:

 

Boston Celtics - 499,20

Toronto Raptors - 474,70

Detroit Psitons - 467,35

Chicago Bulls - 461,45

Minnesota Timberwolves - 460,10

Los Angeles Clippers - 474,75

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę, że liczy się tu i teraz, to oddanie Tyreke przyszło mi z łatwością, szczególnie że Chytry był jedynym gm, który go chciał przyjąć do siebie i zaoferował solidnych zawodników z zamian. Jego gra była momentami żenująca odkąd kazano mu przejśc full time na sf. Po ruchach Sacto nie widać żadnych zmian pod Evansa, dlatego nadal będzie klepał swoją biede na sf, gdzie nie będzie miał piłki i będzie mega bezproduktywny fantasy wise. Dodatkowo zabrali mu pg, więc zostało mu sg/sf, a to mnie totalnie nie urządzało, bo nie miałem żadnego pg w składzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.