Skocz do zawartości

[East Rd2] 2 Miami Heat - 3 Indiana Pacers


theo001

W ilu gms Heat zatrzymają Pacers?  

51 użytkowników zagłosowało

  1. 1. W ilu gms Heat zatrzymają Pacers?

    • w 4-5
      23
    • w 6
      39
    • w 7
      19
    • nie zatrzymają ;)
      98


Rekomendowane odpowiedzi

czasami w tym meczu aż się prosiło żeby jednak grać bez Hibberta, bo on to w tej serii to tylko attention grabber, w ataku, i kołek w obronie, ale dzięki temu, że ściąga tyle uwagi w ataku, Pacers łatwiej się gra, tylko na pickach mają wtedy pojechane, Lebron ma tak łatwe życie.

eeeeeeeeee tam. właśnie zajebiści weszli w mecz.

pierwsze dwie akcje to piłki do hibberta ,podwojenie od turiafa i haslema ,dwa zdobyte kosze, kolejna akcja west miał więcej miejsca bang, później kontra granger, nastepnie george nie trafia ,atak na deskę Hibberta , faul,dwa osobowe . jaram się konsekwencją indiany. w obronie także dobrze broni. bronią show ,przy tych c***owych wysokich to bajka. hibbert nie jest aż takim kołkiem ,dobrze wychodzi do góry i w miarę szybko wraca. nie gubi sie jak amare w obronie a przy jego warunkach to i tak zajebiście.

 

maciej lampe "just one game"

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro pojawiają się głosy, że pacers mogą przejść dalej chętnie wejdę w jakiś zakład, może byc np. o avatar albo sygnaturę (przegrany ustawia sobie avatar wskazany przez wygranego), ewentualnie jeśli pacers wygrają, to przestanę się udzielać na forum, wchodzi ktoś? :cool-new: może kubbas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro pojawiają się głosy, że pacers mogą przejść dalej chętnie wejdę w jakiś zakład, może byc np. o avatar albo sygnaturę (przegrany ustawia sobie avatar wskazany przez wygranego), ewentualnie jeśli pacers wygrają, to przestanę się udzielać na forum, wchodzi ktoś? :cool-new: może kubbas?

zakłady o kasę zbyt mainstreamowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeeeeeeee tam. właśnie zajebiści weszli w mecz.

pierwsze dwie akcje to piłki do hibberta ,podwojenie od turiafa i haslema ,dwa zdobyte kosze, kolejna akcja west miał więcej miejsca bang, później kontra granger, nastepnie george nie trafia ,atak na deskę Hibberta , faul,dwa osobowe . jaram się konsekwencją indiany. w obronie także dobrze broni. bronią show ,przy tych c***owych wysokich to bajka. hibbert nie jest aż takim kołkiem ,dobrze wychodzi do góry i w miarę szybko wraca. nie gubi sie jak amare w obronie a przy jego warunkach to i tak zajebiście.

 

maciej lampe "just one game"

No ja się zgadzam ogólnie, że Hibbert jest zajebisty, ale Miami zdecydowało się, że to jego chcą wykluczyć z gry i został tylko attention graberem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

się wesoło zrobiło, aż by się człowiek popastwił ale akurat na naszym forum sporo wporzo fanów Heat więc sobie daruje( nawiasem to jakaś idiotyczna satysfakcja na realu poczytać co sie dzieje po takich meczykach, ta cała wieruszka Lebrona to dla mnie sól koszykarskiej ziemi :P), nie mogłem zobaczyć spotkania ale Indy na 37% wygrywajace to coś powarznie ciekawego, mówię gdyby tylko Rush został to byłaby totalnie rewelacyjna ekipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to niestety zdałem sobie sprawę, że WCF to będzie nieformalny finał w tym roku.

 

:(

Luki

Sytuacja nie jest komfortowa - nie da się ukryć, ale Pacers są do przejścia, a dalej obaczymy jak będzie wyglądała gra Heat bez Bosha w tej serii. Spo musi pozmieniać parę zagrywek, jak te trójki zaczną w końcu wpadać - a muszą, to zrobi się trochę więcej miejsca dla naszego duo. Nie mam bladego pojęcia co dzieje sie z UD - powinniśmy od niego oczekiwać lepszej gry, podobnie Miller. Marnym pocieszeniem jest to, że chociaż do nie których dotrze jak ważnym i świetnym zawodnikiem jest Bosh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadam na pytanie o Westa. Nie chodzilo mo o jego gre konkretnie czy o sympatie tylko o fakt pozyskania go "za darmo" z FA market. Nie od dziś wiadomo że ci najwazniejsi FA sa w miare wybredni i mimo slabszej gry Westa w polaczeniu z wysokim ( ale krotkim) obciazeniem salary uwazam za sukces! Popatrz w tyl gdy w lato wysokich FA było bardzo malo i w roznych zestawieniach West byl wysoko. Zgarneli go Pacers a probowali dodac Parkera zamiast Hilla. Tu znowu byl fart że Pop zalamany porazka z Mem wybral Leonarda ktory byl dostepny aż z 15 numerem przez co mial argument dosc mocny aby wcisnac Hilla. Gdyby mocki byly inne a Pacers miala 2 picki wysokie ( lub na Leonarda trzebaby poswiecic wyzszy pick ktory Indy by miala problemy jej bylyby dziś niewidoczne. Tak czy siak super robota zrobiona! Brawo Larry!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luki

Sytuacja nie jest komfortowa - nie da się ukryć, ale Pacers są do przejścia, a dalej obaczymy jak będzie wyglądała gra Heat bez Bosha w tej serii. Spo musi pozmieniać parę zagrywek, jak te trójki zaczną w końcu wpadać - a muszą, to zrobi się trochę więcej miejsca dla naszego duo. Nie mam bladego pojęcia co dzieje sie z UD - powinniśmy od niego oczekiwać lepszej gry, podobnie Miller. Marnym pocieszeniem jest to, że chociaż do nie których dotrze jak ważnym i świetnym zawodnikiem jest Bosh.

Zo, to nie jest tak, że ja nie wierzę w pokonanie Pacers bez Bosha. Myślę, że damy radę to zrobić tylko seria może się trochę przeciągnąć. Podobnie z Bostonem - nie jest to na tyle silna drużyna żeby ją uznać za barierę nie do przejścia w drodze do finału. Problem pojawi się jednak na 100% później kiedy zagramy z drużynami typu OKC/SAS, z którymi aby wygrać potrzebujemy wkładu takich graczy jak Haslem, Battier, Miller, Chalmlers. O ile do Chalmlers i Battiera nie mam ogromnych pretensji to to co robi Miller z Haslemem to jakaś niedorzeczność - obydwaj są zupełnie bez formy a będą naszymi 4/5 najlepszymi graczami po prostu skazują nas na porażkę, niestety.

 

I nie wiem czyja to wina - czy tego, że są źle dopasowani, czy tego, że Spo nie potrafił w 2 lata stworzyć porządnego systemu, czy może tego, że rolesi przyszli tu grać żeby na plecach big3 zdobyć biżuterię małym nakładem sił.

 

Wiem, że nie jest dobrze, ale wciąż wierzę, że coś się zmieni.

 

@Kubbas - każdy kto czyta moje posty wie, ze James wielką miłością nie darzę, ale zupełnie obiektywnie to trzeba przyznać, że to Wade ten mecz zawalił po całości. Ale cała krytyka i tak spadnie na Jamesa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luki według mnie ma rację. O ile jeszcze bez wielkiego wsparcia rolesów LeBron i Wade są w stanie przepchnąć Indianę, a później Boston/Sixers, o tyle w finale zostaną zjedzeni przez SAS albo OKC. 1/22 za 3 w dwóch meczach? WTF? Mike'a Millera nie mogę oglądać, Haslem jeszcze przejdzie, bo pomijając fakt, że nie trafia tego, co trafiać powinien (co kiedyś mu wychodziło), to chociaż w miarę przyzwoicie broni. Po raz kolejny pytam, dlaczego Spo nie da szansy i minut JJowi? Dwa pierwsze mecze to też nienajlepsza gra Chalmersa, na którego bardzo liczyłem. Oby się przebudzili, wtedy o wynik serii jestem pewny, a jeśli dalej będą grać taką kupę, jaką grali do tej pory, to LeBron z Wadem sporo się napocą, a i tak nie wiadomo z jakim efektem. Biję się w piersi, że powiedziałem po kontuzji Bosha, że nie jest to wielka strata. Jest, w ch*j duża...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to niestety zdałem sobie sprawę, że WCF to będzie nieformalny finał w tym roku.

 

:(

Tak do znawców historii. Kiedy ostatnio była gorsza para finału konferencji niż ewentualna Indiana-Philadelphia? Ostatnie co mi przychodzi do głowy to młody Lebronek z 2007 z wypalającymi się Detroit ale to i tak była raczej półka wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dostałem jeszcze kieszonkowego

 

widzę, że nikt nie chce wejść w zakład, czyli wszyscy dobrze wiemy, że Miami zamelduje się w finale :cool-new:

Jak tak bardzo nalegasz i nie chcesz o kasę zakładów...

Coś wspominałeś, że jeśli przegrasz to nie będziesz się udzielał na forum.

Ja tam życzę Heat tytułu i im kibicuję, zwłaszcza LeBronowi, ale jak się nie uda to chociaż ludzie na forum się od Ciebie uwolnią, tak więc wchodzę:

Heat w Finale- ja przestaję pisać, czy co tam innego ;)

Jeśli Heat poza Finałem- heylbj przestaje pisać.

Debilny zakład, bo zawsze można drugie konto założyć, ale wierzę, że słownym człowiekiem jesteś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak bardzo nalegasz i nie chcesz o kasę zakładów...

Coś wspominałeś, że jeśli przegrasz to nie będziesz się udzielał na forum.

Ja tam życzę Heat tytułu i im kibicuję, zwłaszcza LeBronowi, ale jak się nie uda to chociaż ludzie na forum się od Ciebie uwolnią, tak więc wchodzę:

Heat w Finale- ja przestaję pisać, czy co tam innego ;)

Jeśli Heat poza Finałem- heylbj przestaje pisać.

Debilny zakład, bo zawsze można drugie konto założyć, ale wierzę, że słownym człowiekiem jesteś :)

byłoby niegodziwe z mojej strony wymagać, abyś przestał się pisać na forum gdy Miami dojdzie do finału, bo będąc szczerym uważam, że na tak słabym wschodzie to tylko formalność

 

a więc gdyby heat nie doszli do finału, kończę z udzielaniem się na tym forum :cool-new:

aczkolwiek wszyscy wiemy, że to się nie wydarzy i zostanę z Wami na szereg długich, wspaniałych i mistrzowskich lat lebrona :loyal:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dostałem jeszcze kieszonkowego

 

widzę, że nikt nie chce wejść w zakład, czyli wszyscy dobrze wiemy, że Miami zamelduje się w finale :cool-new:

:D

na wchodzie to akurta Miami kibicuje więc liczę, że do finału spokojnie dojdą bez czy z Boshem

 

byłoby niegodziwe z mojej strony wymagać, abyś przestał się pisać na forum gdy Miami dojdzie do finału, bo będąc szczerym uważam, że na tak słabym wschodzie to tylko formalność

 

a więc gdyby heat nie doszli do finału, kończę z udzielaniem się na tym forum :cool-new:

aczkolwiek wszyscy wiemy, że to się nie wydarzy i zostanę z Wami na szereg długich, wspaniałych i mistrzowskich lat lebrona :loyal:

pomysł z wstawieniem przez przegranego avatara wskazanego przez zwycięzcę bardzo ciekawy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.