Skocz do zawartości

czy my jeszcze dozyjemy quadruple-double


jamesland

Rekomendowane odpowiedzi

mysle ze "duze szczescie" to i tak byloby za malo

Może i tak, ale Kirilenko jak juz napisałem zdobywał w meczu po 6 bloków i może mu sie trafić mecz życia gdzie te 10 bloków uzbiera. Pożyjemy zobaczymy

Nie zanizal osiagniec AK47, nawet w meczu ktory odbyl sie 3 dni temu uzbierał 8 blokow, dokaldnie chcodzi o mecz z NOH.

 

A chyba w tym sezonie nie bedzie QD, chyba tylko Kirilenko moze sie do tego zblizyc, ale tylko zblizyć, inne Lebrony, Kiddy, Pierce'y nie maja na to szans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A chyba w tym sezonie nie bedzie QD, chyba tylko Kirilenko moze sie do tego zblizyc, ale tylko zblizyć, inne Lebrony, Kiddy, Pierce'y nie maja na to szans.

W przypadku Kidda największym problemem może być nie zbiórki, punkty ani asysty tylko ostatnia, czwarta rzecz. Lebron raczej nie bedzie mial QD chociaz zobaczymy, a choć nie mam nic do Pierca to on odpada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak już na temat myśle że w tym sezonie nikt nie zdobedzie QD. Ew. zbliży sie do niego Kirilenko i Kidd, innych graczy mogących zdobyć Quadruple Double nie widze. Pożyjemy zobaczymy, choc wydaje mi sie ze QD nieprędko ktoś uzyska. Ktoś w jednym meczu może miec np. 22pkt,13zb, 11as i powiedzmy 7bloków czy tam przechwytów moze tego juz nie powtórzyć chociaż Kirilenko pokazuje ze jest w stanie to zrobic. Kiedys zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

no proszę, czas odświerzyć ten nieco zakurzony temat bo niepostrzeżenie stało się to, czego kilku z Was wraz ze mną się spodziewało - Andriej Kirilenko bardzo zbliżył się do QD ale go nie osiągnął....

 

otóż w przedwczorajszym meczu z Minnesotą zanotował 15 punktów, 11 zbiórek, 8 asyst i 8 bloków...trzeba powiedzieć, że był już naprawdę blisko QD i chyba udowodnił wszystkim niedowiarkom, że z pewnością stać go na ten wyczyn....a należy dodać, że grał 43 minuty, a mecz zakończył się 3-punktowym zwycięstwem Jazz....niewiele więc zabrakło do dogrywki, a gdyby do niej doszło to kto wie :wink: ....tak czy inaczej pokazał, że potrafi notować najwszechstronniejszy dorobek spośród wszystkich graczy NBA (miał także 2 przechwyty, a więc z kolei zabrakło tylko 3 do kolejnego 5x5) i jak najbardziej w jego zasięgu jest QD, a kto wie, może przy gigantycznym zbiegu okoliczności quintuple-double.....to by dopiero było coś!....

 

co ciekawe, największym problemem wydaje się mimo wszystko strona, z której najbardziej jest znany, czyli bloki (asyst już miewał ponad 10)..otóż jakoś nie może pobić swojego rekordu 8 w jednym meczu (o czym pisałem już na naszej stronie, zapraszam tak na marginesie, jest tam nieco obszerniejszy artykuł odnośnie quadruple-double) co jest dużą przeszkoda w osiągnięciu QD....no nic, nie tracę jednak nadziei i liczę, że trafi się kiedyś jakaś szczęśliwa dogrywka albo nawet dwie w odpowiednim meczu i AK napisze od nowa historię NBA :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moim zdaniem nie ma już szans na zdobycie przez kogoś poczwórną zdobyczy w ponieważ tak jak już ktoś powiedział jest teraz zupełnie inaczej niż kiedyś i wszystko stoi na owiele wyższym poziomi i nie sądze aby ktoś zrobił taki wyczyn. Chyba tylko 2 zawodników miało by na to szanse są to Jason Kidd i Kevin Garnet. Kidd praktycznie w każdym meczu jest blisko Tripule Double gdyby jeszcze miał dzień i zebrał te 10 stealów w meczu. Bardzo mu tego życze ponieważ sam jestem fanem Nets. Kevin Garnet też jest typem zawodnika który co mecz może mieć tripule double. Istnieje tylko pytanie jaką 4 statystyke powinien mieć aby zdobyc tą upragnioną Poczwórną zdobycz.Bardziej przychylałbym się do bloków ponieważ ma większe szanse zdobyć 10 bloków niż 10 przechwytów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie to zdecydowanie mozliwe a najwiekszym pretendentem jest Kirilenko. Chocby w dzisiejszym meczu AK47 zabraklo do tego fenomenalnego osiagniecia 7 asyst - to naprawde nie duzo. Mial 15 pts, 14 rebs, 3 as, 3 sts, 10 bs (carieer high) :roll: . Jednak moze byc potrzebna przynajmniej jedna OT. Jesli chodzi o innych zawodnikow to szczerze zyczylbym tego J-Kiddowi, ale zdobycie 10 przechwytow jest niezwykle trudne dla kogokolwiek, tymbardziej w polaczeniu z TD.. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no oczywiście jest to bardzo trudne do osiągnięcia, ale na pewno możliwe. Przez dłuższy okres czasu wydawało się, że już nie będzie takich spektakularnych osiągnięć chociażby w punktach a jednak ktoś dał rade 81 cisnąć. To samo tutaj, wszystko zależy od dyspozycji dnia no i konkretnego farta. Na pewno ma na to szansę Kirilenko, również Kidd jak by miał dzień w obronie też mógłby powalczyć. Nawet Big Ben który już dwókrotnie w kareirze zaliczył 10 bloków, tylko że tutaj z asystami gorzej troszkę, no ale zawsze trafia się mecz, że coś wychodzi, wystarczy tylko żeby trafił się taki gdzie wszystko wychodzi. No i rzeczywiście OT albo dwa na pewno by pomogły. Z zawodników którzy na blokach mogą oprzeć to ewentualne QD może być jeszcze Camby, może Elton. No ale u nich też ciężko z asystami. Może Matrix, może Paul również jak by im przeciwnicy troszkę popodawali :wink: . Ciężko na prawdę powiedzieć bo poprostu może się to zdarzyć każdemu, wszystko zależy od farta. No a co do Kidda to chyba jedyny zawodnik któremu do QD może zabraknąć punktów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i prosze, Kirilenko bardzo nietypowe Triple-Double w pkt,zb i ....blokach. Jeszcze jakby dołożył te kilka asyst to mielibyśmy QD. Ja wątpie żeby Kevin Garnett zdobył QD;punkty bez problemu, zbiórki także, asysty,hmm.....ciężko będzie ale to możliwe i teraz zostają chyba tylko bloki, i tu moim zdaniem KG nie bedzie miał więcej niz 6-7 bloków. Moimi głównymi faworytami do QD są nadal Jason Kidd który gra na pograniczy Triple Double oraz Kirilenko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm pierszy raz wchodze do teamtu, zainspirowany dzisiejszym dokonanim AK47 :wink:

 

Czy takie osiągnięcie jest możliwe. Oczywiście, ze jest. Moim zdaniem kwestią zcau jest kiedy cos takiego zobaczymy. Takim zawodnikiem (w moim pzrekonaniu) moze byc wlasnie AK a w przyszlosci byc moze LeBron. Jednak obecnie (co dzis zreszta pokazal) swoja wszechstronnoscia i naprawdę wysokim umiejetniosciami to player, któremu musi trafić sie "taki" dzien. Przeciwnik, nie za dobry i nie za słaby (zeby treneg za szybko go nie sciagnal) Mecz musi byc "tied" pod kazdym wzgledem :D Jak jzu psialeiscie, dogrywka, czy moze nawet dwie moglby by bardzo pomoc w efekcie koncowym. Taak nie wiem czy ktos juz pisale, ale ja dobzre pamietam co zrobil "nam" (Sixers) O'Neal w 2001. Mecz nr dwa a tu proszę: 28 pkt, 20 zb, 9 as i 8 bl. 1 asysta i daw bloki... To da sie osiągnąć w przeciagu dwóch akcji. Teoretycznie oczywiscie. W praktyce, hmm te 5 minut dogrywki było by odpowiednie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

I odkopałem temat :D

Moim zdaniem quadrauple double w najbliższym czasie nie doświadczymy, a to z tego powodu, że nie widze gracza, który dominowałby zupełnie w tak wielu aspektach gry. Najbliżej są zdecydowanie Kirilienko i Kidd ale zdobyć 10 bloków czy przechwytów jest naprawdę strasznie cieżko. Do tego trzeba jeszcze 3 inne statsy w tym niesamowitym meczu mieć +10.

Podsumowując wątpię, ale czekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle, ze albo LeBron James, albo w przewidywalenej przyszlosci nikt inny. Facio to maszyna do robienia statsow. Triplle-double jest w zasięgu prawie w każdym meczu. Do tego jest mlodszy niz Kidd czy Garnett. Skoro potrafi wykręcić triple-double i jednocześnie zdobyć 30+ punktow (a czy czasem nie zdażyło mu sie miec kiedyś 40?)... Kto wie, czy w jakims meczu, w ktorym bedzie dogrywka albo dwie nie dołoży rzutem na tasme tych 10 przechwytów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.