Skocz do zawartości

NBA a sprawa polska


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Lewa noga, ale niedługo Lampe ma wrócić (nie jest nawet na IL)

 

nie jest na IL bo takowej już nie ma :twisted:[/quote:v04jezlb]

 

Teraz mówią na to Inactivated List. No ale to oznacza że gracze nie są w skladzie tylko na najblizszy mecz, IL jakiej znaliśmy jak napisał MM&I nie ma. I dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj cudowny debiut Trybańskiego w D-League.

Wyszedł coprawda w pierwszej piątce.

Ale pograł 13 minut.

Oddał aż 3 rzuty.

Ale trafił tylko jeden.

Nie miał żadnej straty

Ale tylko jedną zbiórkę

Zdobył dwa punkty

Ale kolejny raz się zbłażnił.

 

Panu już dziękujemy :?

Ale go podsumowałeś :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A trener NO nie jest do konca przekonany co do dyspozycji i umiejetnosci Macka.

Tu się nie zgodze do końca.

 

Sądzę, że bedzie graczem od zadań specjalnych, wchodzącym na parkiet z rezerwy. Rola takiego zawodnika też jest bardzo ważna. Chciałbym, żebyśmy doczekali się w Hornets silidnego systemu rotacyjnego. I Maciek może być jego ogniwem. 

Jak mówiłem, Maciek zrobił duże postępy. Jest też dużo lepiej przygotowany taktycznie... 

za http://www.lampe.e-basket.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A trener NO nie jest do konca przekonany co do dyspozycji i umiejetnosci Macka.

Tu się nie zgodze do końca

Szkoleniowiec Szerszeni stwierdził, że nie oczekuje wiele od Maćka. Byron Scott powiedział również o tym, ze nie jest pod wrażeniem tego, co prezentował Lampe na wczorajszym treningu.

 

 

Za http://www.lampe.e-basket.pl :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Trzeba odnotować pierwszy występ Maćka w tym sezonie. W meczu z Wolves zagrał przez 5 min i zaliczył w tym czasie 1 niecelny rzut, 2 zbiórki, 1 stratę i 1 faul. To nie jest to, czego bysmy sobie życzyli, ale w końcu się pojawił na parkiecie. Teraz swoja grą musi udowodnić, że zasługuje na więcej minut...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle ze nie ma co narzekac na sytuajce jaka jest. Dobrze że wogóle zagrał, po tylu meczach to cieszy i te skromne 5 min bo trener o nim nie zapomina, ciagle jest w obiegu. Teraz gdy jzu dostał pierwsza szanse pozostaje mu mocniej trenowac i czekac na wiecej minut, a jest na to szansa bo Hornets to żadna potęga, rotacji pod koszem tez wielkiej nie ma. To jego osatni sezon, musi grac, isc an całosc bo jak nie to jak narazie porzegna go NBA.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie 5-minutowe występy chyba nie przekonają Hornets do przedłużenia z Nim kontraktu. Słyszałem, że w poprzednim sezonie.. jakoś tak równo rok tmeu były nim zainteresowane jakieś kluby.. ale teraz? jak minie ten sezon.. może za minimalną gażę podpiszą z Nim kontrakt.. a jak nie w NO/Oklahoma to gdzie? Czy jest jakiś klub, który będzie skory do zatrudnienia Lampego ?

Właśnie Maćkowi ucieka trzecia, ostatnia szansa, żeby pokazać się w tej lidze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ucieka szansa, ale co on ma zrobić? Jest za słaby i tyle. Tak jak ja nie zrobie lepszej tapety od Marcoola, bo poprostu nie umiem, to on nie będzie rzucał co mecz 10 punktów. Narzeka się, że dają mu szansy. Ale coś w tym chyba jest, skoro szansy nie dawano mu też w NYK i Pheonix. Nie ma co się łudzić - Lampe jest słaby i na treningach odstaje nawet od tych patałachów z Hornets. Niech wraca do Europy, przynajmniej nie będą się z niego smiać i tu może w przyszłości być naprawde niezły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się łudzić - Lampe jest słaby i na treningach odstaje nawet od tych patałachów z Hornets. Niech wraca do Europy, przynajmniej nie będą się z niego smiać i tu może w przyszłości być naprawde niezły.

No najpierw bedzie musiał odstawić te wszystkie "odżywki" bo na testach antydopingowych nie przejdzie :roll: :P . Przez te 3 lata "grania" w NBA troche mu sie przypakowało. Rzeczywiscie masz racje, jest za słaby. Powinien przejsc do Europy i tu grac w jakims lepszym klubie. Moglby nawet wrocic do Realu...

 

Dla porównania dwie fotki Maćka:

 

:arrow: http://img235.imageshack.us/img235/3075 ... hd39zk.jpg - tauaj za czasów gry w Realu :lol: :wink:

 

:arrow: http://img407.imageshack.us/img407/1944/24lu.png - a to po kilku cwiczeniach w NBA :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już jest koniec...

Sezon już prawie dochodzi do półmetka a Lampe nadal siedzi nie pokazując NIC - nawet w 1st sezonie w tym okresie miał więcej rozegranych meczy, rzuconych punktów itp..

 

Kontuzja był, ale minęła...

Ten sezon miał być przełomowy, jak na razie jest, ale w tą drugą stronę - w stronę Europy! odszedł Magliore! - to miała być szansa dla Maćka!

jednak NOH zaczęli grać na dobrym poziomie - co jest do dziś wielką niespodzianką tego sezonu! teraz Lampe nie jest już do niczego potrzebny... West radzi sobie świetnie, Brown również... na ławce są:

 

Bostjan Nachbar, Chris Andersen, Jackson Vroman i na końcu Lampe...

 

jedym zdaniem narne szanse ... gdyby grali jak rok temu co co innego..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie, panowie z dumą chciałbym zaprezentować tę stronę :

 

http://www.nba.com/statistics/player/Sc ... offset=400

 

Proszę zobaczyć 415 pozycję.

 

 

Dla pocieszenia tylko powiem, ze niedaleko Maćka jest Aaron McKie z Lakersów ( jeszcze niedawno miał statystyki na poziomie 10 pkt ) i Nene z Denver, który również miał takie statyskyki chociażby rok temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta, tylko ze mckie jest u progu kariery, a nene nie zgaral ani jednego meczu przez kontuzje...

 

nigdy nie zagladalem do tego tematu bo po prostu lampego nie lubie, ale dizisaj czytalem notke o tym co scott powiedzial o lampem.

 

- Lampe? A może porozmawiamy o czymś - żachnął się szkoleniowiec Hornets zapytany o Polaka. - Myślę, że on wszystkich nas rozczarował. Wystarczyło, że wrócił do treningów, a znów doznał kontuzji i nie będzie go tydzień lub dwa. Naprawdę nie mam o nim najlepszego zdania - ocenił

 

Dla mnie Lampe to byl zawsze cienias nad cieniasy a ltumaczenie go ze nie wybijal sie bo bylo w za dobrej druzynie spalilo na panewce po przerjscu do NOH.

 

On to sie nadaje ale do drugiej ligi polskiej...

 

Wkurza mnie straszne to podniecanie sie nim, ja bym tam zadnych pocieszen jak to kolo kogo sie znajduje nie szukal, bo po prostu ML nie ma szans w tej lidze bo jest slabiakiem i tyle...

 

PS. przepraszam ale nie czytalem tematu od poczatku, zaledwie troche postow wstecz - sesja ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zauważyliście, ale Trybański w NBDL gra ostatnio nawet słabo*. W kilku meczach nawet grałw S5, miał po 7-8 zbiórek, 8 punktów czy 2-3 bloki. Nigdy wszystkiego razem 8) Hehehe...

 

A Lampe? Już sma nie wiem co o nim myśleć, czy w każdym zespole ma pecha ze nie chcą go wykorzystywac, czy prezentuje sie dobrze, a na tremningach daje dupy. Podobno przychodzi na nie pierwszy, a wychodzi ostatni, wiec juz sam nie wiem. No teraz kolejna sprawa to kontuzuje które go prześladują (tylko od czego, skoro nie gra?) które jak poczatkowo myśleliśmy nie do końca okazały sie taką ściemą. Wiec pytanie, czy bardziej trener mówił o tym, czy ogolnie o grze Macieja.

 

---

*słabo czyli mocno sie poprawił i coś nawet pokazuje, no bo wczesniej gral tragicznie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.