Skocz do zawartości

NBA w Cyfrze+ Sezon 05/06


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

Ja chce zauwzyc jena sprawe :? Przez 3 lata ani razu nie zobaczylismy Hawks i chyba tez Magic :? Ja rozuimem ze Ci pierwsi to jest raczej mało atrakcyjny zespoł, ale juz Ci drudzy maja swoich fanow w Polsce, wiec nie wiem z czego to wynika, tym bardizej ze jestm tam swietnie zapowiadajacy sie center i na koniec teg sezonu byli na fali. Nie kaze tych zespołow puszczac co tydzien czy tyle co Spurs i innych wielkich ale uwazam ze przynjamniej raz na sezon powinnismy ujrzec calą 30(tak w historii C+ jeszcze nie było) a co dopiero mowic o 3 latach....

 

Co do przedłuzeina umowy to moge tylko powiedziec tyle co J mi kilka postow czy tam stron wyzej. Ze Michalowicz cos tam wspominal ze maja przedłuzac ale narazie konkretów nie ma... Pozostaje czekac i wierzyc ze jednak jest na tyle spore grono sympatykow NBA z C+ ze Ci uznaja ze warto zainteresowac sie jeszcze ta liga na jakis czas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hawks raz byli i to w bieżącym sezonie. W wygranym po dogrywce meczu z Nuggets. A brak Magic był rzeczywiście wkurzający. :?

 

Cavs 4

Cavs byli 5 razy. Na początku sezonu, gdy podawali terminarz C+ mieli być 4 razy, ale ostatcznie pokazali jeszcze mecz z Lakers. :) Oprócz tego ze Spurs, Pacers, Suns i Pistons. Oczywiście nie liczę PO, w których pokazali starcie z Wizards.

 

P.S. Co do przedłużenia umowy, to pozostaje byc dobrej myśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem sie odniesc do transmisji meczy NBA w C+ w przyszlym sezonie. Otoz uwazam (takei sluchy z reszta mnie doszly) ze mocno do tych transmisji przymierza sie POLSAT SPORT. A bierze sie to stad iz przegrali oni z ITI batalie o prawa do transmisji Ligi Mistrzow na najblizsze bodajze 3 lata. Kolejnym znakiem iz tak sie moze stac jest zakup przez ta stacje praw do Finałow Konferencji i Samych Finalow ligi NHL (oczywiscie w tym sezonie). I mam nadzieje iz tak sie wlasnie stanie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby leciało w Polsacie Sport byłoby doskonale :D Nie muszę do niego dopłacąć jak za C+ (30zł!)

Jednak muszę ostrzec, że Polsat Sport to idoci- Ja oprócz kosza interesuje się tenisem. Więc tak: goście mają wykupione transmisje na żywo z turniejów i puszczają je w Polsat Sport Extra :evil: (którego niewiele osób ma!) a na normalnym PS leci odgrzewana Bundesliga. Oby z NBA nie było tego samego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby leciało w Polsacie Sport byłoby doskonale :D Nie muszę do niego dopłacąć jak za C+ (30zł!)

Jednak muszę ostrzec, że Polsat Sport to idoci- Ja oprócz kosza interesuje się tenisem. Więc tak: goście mają wykupione transmisje na żywo z turniejów i puszczają je w Polsat Sport Extra :evil: (którego niewiele osób ma!) a na normalnym PS leci odgrzewana Bundesliga. Oby z NBA nie było tego samego

Nie sądzę, ze to idioci, wrecz odwrotnie, właśnie o to chodzi, zebyś kupil dekoder Polsatu czyli doplacał. Ja tam nie kupie jeśli Polsat bedzie transmitował NBA, dopóki jest Sportitalia i Torrent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze nie ma co liczyc na Polsat Sport, ostatnio na uczelni robilismy debate pt "Rola mediow w sporcie" i przyszlo paru tam dyrektorow z roznych stacji, m. in. Kmita z Polsatu, na pytania odnosnie koszykowki wszycy robili krzywe miny, i dawali jasno do zrozumienia ze z tym sportem jest u nas do dupy i perspektyw tez nie widac, sam Kmita na pytanie odnosnie NBA powiedzial ze poki co umowe ma C+ i ze z tego co wie to dane ogladalnosci sa raczej mierne, i ze ten biznes sie u nas raczej srednio oplaca...:( predzej na snooker chyba postawia

 

W jakie dni leca mecze na tym Sportitalia? jak czesto, i czy na zywo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby leciało w Polsacie Sport byłoby doskonale :D Nie muszę do niego dopłacąć jak za C+ (30zł!)

Jednak muszę ostrzec, że Polsat Sport to idoci- Ja oprócz kosza interesuje się tenisem. Więc tak: goście mają wykupione transmisje na żywo z turniejów i puszczają je w Polsat Sport Extra :evil: (którego niewiele osób ma!) a na normalnym PS leci odgrzewana Bundesliga. Oby z NBA nie było tego samego

No tak, ale c Canalem było lepiej :?: :!: :roll: Ja mam Multiplexa w kalbu i co z tego :evil: Przez ostatnie 2 miechy 75% meczow leciała na C+Sport 2, a nie zwyklym, a ten jest tylko na platformie :evil: I to wszystko przez Magazyn Liga+ Extra :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co obejrzymy w piątek w nocy?

 

Cavs czy Mavs?

W soboty na sportitalia daja zawsze na żywo ale teraz meczu w NBA w sobote zadnego nie bedzie, czyżby dali nie na zywo inny.

idealnie jakby można obejrzec dwa rozne

tylko jakoś nie moge sobie wyobrazic zebym cały dzien czekal nie sprawdzajac wyniku SAS aby w sobote o 23.00 obejrzec odtworzenie

nerwy juz nie te a i sobota cała spieprzona ( po ew. porazce to cały weekend)

Joseph jak zwykle wie co i jak!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o piątek i C+, to wszystko wskazuje na Cavs-Pistons. :) To można zobaczyć na ich stronie internetowej:

 

01:00 Koszykówka - NBA

A o pierwszej leci właśnie mecz w Quicken Loans Arena, a dopiero dwie i pół godziny później starcie Mavs i Spurs. Poza tym tę drugą parę już widzieliśmy, a tej pierwszej, jako jedynej w drugiej rundzie, nie.

 

Ze SportItalią lipa, ale jeżeli masz niezłe łącze, to na pewno znajdziesz mecz live na streamach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba poprostu ktoś ustalający na tej stronce program się zagalopował. Do tej pory było tak, że co najwyżej dawali rano mecz, który leciał w nocy, ale sytuacji, że był mecz poprzedniego dnia i dali go następnego w nocy nie pamiętam. Raczej nie ma o czym marzyć. Mamy NBA tylko dziś, jutro WNBA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie ale w piątek i niedziele leca chyba te same mecze więc nie mają wyboru :) Ta mi sie przynajmniej zdaje

Tylko ze C+ nie koniecznie musi pusczac mecze w piatek i w niedziele, tym bardziej ze w niedziele jest mocno w nocy to juz wiecej osob live sledziloby ten mecz z sb na nd i to samo z powtorkami. Ich sprawa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ej - czy dziś naprawdę c+ nie daje Game 6 Suns-Mavs :?: przecież poza tym, że to oczywisty skandal, że nie dają takiego meczu (bo już zdarzały się transmisje piątkowo-sobotnie więc to, że mecz jest w sobotę nie jest wytłumaczeniem) no to przecież canal ma prawo do dwóch meczów w każdy weekend, a jak Mavs wygrają to drugiego (czyli w tym wypadku poniedziałkowego GM 7) już nie będzie....czyli tak jakby canal oddawał walkowerem jedną transmisję i do tego jaką :!: .....nic nie rozumiem, jestem totalnie zszokowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie miałem o to samo zagadać :?. Najciekawsze jest to, że jeszcze rano jak sprawdzałem na stronie C+ mecz był w rozpisce, również w biuletynie, który dostaję co tydzień jest info o tym spotkaniu, a teraz jak sprawdziłem już nic nie ma :x.

 

Chyba powoli możemy się żegnać z NBA w C+

 

Pozostaje mieć nadzieję, że SI puszczą to spotkanie...

Pieprzony skandal, a najgorsze jest to, że jak się do nich pisze maila ze skargą to oni mają to głęboko w d***e. Już nie raz pokazali kibicom NBA gdzie jest ich miejsce w szeregu i teraz postawili kropkę nad "i"

 

Pier**lę C+, z ostatnim dniem Finału oddaję ten je***y dekoder

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.