Skocz do zawartości

Playoff Picture 2012


agresywnychomik

Rekomendowane odpowiedzi

Dużo ostatnio dyskusji na temat Indiany, więc ja może dołożę trochę w podobny temat, a mianowicie rywal Pacers w 1 rundzie. Na chwile obecna Orlando ma przewagę 3 gier nad NYK, ale maja jeszcze mecze w Utah, w Denver i w Memphis - które pewnie przegrają. NYK natomiast gra w Cleveland, Atlancie i podejmę u siebie w MSG, gdzie grają ostatnio bardzo dobrze LAC. Wszystkie te trzy mecze mogą wygrać, co prawda i Orlando i NYK grają z Bobcats jeszcze ale tych meczów nie liczę, bo to Bobcats. W takiej sytuacji gdyby NYK wygrało te 3 mecze, a Orlando przegrało swoje 3 mecze na wyjeździe, mieliby taki sami bilans i 2:1 dla NYK w sezonie. Wyszłoby wtedy że Knicks grali by z 6 pozycji z Indianą z która także maja w sezonie 2:1. Kibice Indiany muszą się modlić żeby tak nie wypadło, bo z jednej z najłatwiejszych serii w PO mogli by trafić na jedną z najtrudniejszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to teraz zaczelo sie juz takie z premedytacja ustawianie pozycji przed PO. generalnie ciekawa sytuacja. PHI i NYK beda przegrywac swoj kazdy mecz do konca, by uniknac Heat, a sprobowac sil z Bullls ze slabym Rosem? moze i tak byc.

 

Miami jak widac juz odpuscilo, porazka z Wizards bez LBJ, CB i DW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dzis mecz po ktorym wszystko moze byc jasne PHX UTA przedsmak PO w najlepszym (mam nadzieje) wydaniu

dokładnie, to już dzisiaj, podobno Czaning ma niezagrać czyli faktycznie moze być w najlepszym wydaniu :) a tak serio to Jazz są chyba jedyną ekipą w lidze która się cieszy z ewentualnego braku Fryera. Dziś idziemy jak na Magic monster ustawieniem Dev/Hay/Sap/Fav/Al mam nadzieję ze Gorti ma wykupioną jakąś dodatkową polisę :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, to już dzisiaj, podobno Czaning ma niezagrać czyli faktycznie moze być w najlepszym wydaniu :) a tak serio to Jazz są chyba jedyną ekipą w lidze która się cieszy z ewentualnego braku Fryera. Dziś idziemy jak na Magic monster ustawieniem Dev/Hay/Sap/Fav/Al mam nadzieję ze Gorti ma wykupioną jakąś dodatkową polisę :P

no i ciach............w sumie na chłodno to wysocy załatwili suns bo każdy z nich wykonał solidne DD podparte blokami i razem wykombinowali 3 panowie 57/42/8blk

oj brrrr że z nimi w nagrodę zagrają spurs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.