Skocz do zawartości

Playoff Picture 2012


agresywnychomik

Rekomendowane odpowiedzi

małe sprostowanie:

 

Pacers w clutch (ostatnie 5 min, różnica 5 lub mniej) mają najlepszą defensywę ligi, ofens w TOP10.

 

Granger w clutch - 6. w pkt/36min (a Pacers mają 19. pace), na dobrej skuteczności, dodatkowo 40% za 3 i ponad 90% FT...

 

http://www.82games.com/1112/CSORT11.HTM

 

w ewentualnej serii z MIA, wszystko się będzie rozchodzić o matchupy na Wade i LBJ, czy 2xGeorge dadzą radę czy jednak są za mali ?...

oglądałem mecze w regularze i tam Granger przyzwoicie krył LBJ, ale Danny nie jest wybitnym atletą w przeciwieństwie do Hilla (który wtedy pewnie był połamany) czy PG...

ciekaw jestem czy Vogel zaryzykuje i spróbuje czegoś takiego, a Granger by sobie odpoczywał na Chalmersie i dawał helpD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

małe sprostowanie:

 

 

sam będę kibicował w serii z Heat ale pamiętajmy o fakcie 1:3 w RS gdzie Heat bez Wade'a pojechał w pełnym składzie Indy at Miami 83:118 dostając ( bez Hilla ) u siebie także 90:105

 

co do wspomnianego blowout'u u spurs to Indy po tragicznej pierwszej połowie ( 39 punktów w 2Q) nadrobili ciut wynik 103:112

 

fajna moze być rola w sumie każdego członka zespołu bo:

 

- Hill George - kluczowa D;

- Granger - ma być liderem;

- Hibb - tym elementem jakiego nie ma w odpowiedzi Heat;

- West który IMO będzie także kluczem gdyby Miami poszło smallball z LBJ na PF także...

 

oj cos duzo tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

indiana pacers - na c chris bosh , na pf chris bosh , na sf chris bosh . z takim frontem sie w tej lidze nic nie wygrywa, jesli ktos wierzy w dannego po performera zycze powodzenia , ladne cyfry krecil w serii z bulls , tylko gdy byl potrzebny gdy wynik byl otwarty w ostatnich munutach, dannego nie bylo albo ceglil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

indiana pacers - na c chris bosh , na pf chris bosh , na sf chris bosh . z takim frontem sie w tej lidze nic nie wygrywa, jesli ktos wierzy w dannego po performera zycze powodzenia , ladne cyfry krecil w serii z bulls , tylko gdy byl potrzebny gdy wynik byl otwarty w ostatnich munutach, dannego nie bylo albo ceglil

Czyli zbieral doswiadczenie z reszta jak cala druzyna Indiany rok temu. Pamietajcie ze sa mlodzi i atletyczni - beda duzo bardziej niebezpieczni niz sie to ludziom wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suns wciaz walcza. bylo juz -8 w 4q ale szybka trojka nasza i dudleya po jego rozrzuceniu przywrocily mecz.

milo, ze walcza ale patrzac na ich terminarz wciaz daje im mniejsze szanse na awans niz chocby rockets, ktorzy moga zrobic 3-1 i liczac na korzystny uklad meczow suns i jazz awansowac ich kosztem, choc mam wrazenie, ze jazz u siebie wygraja z suns, mecze z orlando i portland tez powinni wygrac i to oni pewnie zamelduja sie jako 8. swoja droga duzo trudniejszy matchup. 4 podkoszowcow, chyba jedna z najsilniejszych rotacji podkoszowych i hala z kibicami, w ktorej baardzo trudno wygrac w playoffs.

 

wygran suns mocno ulatwia zycie lakers, ktory moga sobie pozwolic na 1 porazke w tych ostatnich 3 meczach. co nie zmienia faktu, ze dzis albo w niedziele trzeba wygrac.

 

a pierwsze mecze playoffs juz chyba w przyszla niedziele, r8?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz w Utah będzie absolutnie kluczowy. Jak PHX go wygra to wejdą. Jak nie to raczej nie dadzą rady. Do or die :]

 

Na wschodzie już raczej pary w playoffs ustalone. Ciekawie wygląda para Indy-Orlando -> w RS Indy dostała 3 razy od nich w dupkę więc... kto wie, mam nadzieję, że Dwight będzie gotowy do gry na PO.

 

C's/Atl, Chi/Philly, Miami/Knicks - raczej formalności przed ciekawą drugą rundą, ale seria w MSG zawsze mile widziana. Zwłaszcza, że Knicks przestali grać taką biedę jak na początku sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto wie, mam nadzieję, że Dwight będzie gotowy do gry na PO.

w złym momencie to napisałeś, bo dziś już wiemy, że nie będzie gotowy ani na pierwszą rundą, ani na drugą, ani możliwe, że na IO :D

w sumie nie lubię huja, nie lubię Magic, świat jest bez nich piękniejszy, ale mam to gdzieś. Ktoś będzie płakał, że play-offy bez Dwighta to już nie play-offy?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DH ma nie grać już i iść pod nóż. Prawdopodobnie nie zagra również na IO.

 

edit: tak długo pisałem posta, że już zdążyliście przerobić temat :) Jak dla mnie Indy będzie takim czarnym koniem rozgrywek jak MEM w zeszłym roku i będę im kibicować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest to czego zupełnie nie rozumiem :-) Przez cały sezon grali piach... wiadomo, kontuzja Gordona itp. i na koniec sezonu zaczynają wygrywać co chwile mecze. Mogliby już tankować do końca i już pod skrzydłami nowego właściciela zacząć budowę nowej drużyny wraz z dobrą pozycją w drafcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zupełnie nie rozumiem jak Rockets, którzy jeszcze nie dawno grali świetnie, teraz w najważniejszym momencie sezonu notują 6 porażkę z rzędu i to ze zbieraniną z Nowego Orleanu..

Brak "star power", dlatego wlasnie NBA zawsze bedzie liga gwiazd ktore ciagna (w gore lub w dol :)) druzyny w odpowiednich momentach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.