Skocz do zawartości

[05/06] FBL #3


Stromile

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba pora żeby się pojawiły jakieś wyniki :) w tym sezonie będziecie zależni odemnie :P jak się spóźnię, to nie krzyczcie jakoś strasznie bo mam ostatnio dużo roboty i różnie to z tym czasem bywa. Wyniki zawsze będą się pojawiać od pon do niedzieli. Zwykle będę wrzucał w niedzielę, ale czasem (jak teraz) mogę nie mieć czasu w niedzielę i wyniki pojawią się dzień albo 2 później. A teraz konkrety:

 

Tydzień 3 (14 - 20 XI 2005r.):

 

Maxim (Maxim's Team) - 91,7 fppg ( 21 ) 1926,5

Dr Dread (Blackstar) - 81,9 fppg ( 24 ) 1967,5

PI3TR45 (PI3TR45' Team) - 78,5 fppg ( 23 ) 1805,5

Guilers (Giulianova) - 76,4 fppg ( 22 ) 1682,5

Qba (Q Team) - 76,3 fppg ( 22 ) 1679

Czaczek (Czaczek Hot Spurs) - 75,7 fppg ( 23 ) 1741,5

Key (Tacoma) - 74 fppg ( 22 ) 1629,5

Antek (Chicago Bulls) - 72,6 fppg ( 24 ) 1744,5

Van (Mean Machine) - 70,8 fppg ( 24 ) 1700

Michalik (Zmaziuu Green Team) - 65,5 fppg ( 21 ) 1376

 

Graczem Kolejki w FBL #3 został: Maxim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jak wida doluje, poczatek sezonu mialem swietny , rusek, Nowik i RJ co noc pykali po 100FP. Al jak sporo osob mi mowilo Rusek sie polamie no i sie polamal. Choc i tak najwiksza moja bolaczka sa gracze na PG, ktorzy co noc noc robia po ok. 50 punktow, ale mamm nadzijeje ze pozyskany Knight to lekko poprawi, albo Hinrich po prostu zacznie grac tak jak powinien czyli +70 FP co noc :) . Mam nadzieje ze jak wróci Rusek to doszkocze znou do czolowki, w ktorej badz co badz jestem, ale nie na samym szczycie :).

 

btw. Dobrze Pietras ze podsumowaniami sie zajoles bo gra bedzie fajniejsza, szkoda tylko ze dopiero od teraz bo poprzednie tygodnie mialem lepsze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antek widze że mamy bardzo podobny problem czyli Knight i Hinrich w drużynie, ja na szczęście mam jeszcze TJa i Parkera więc na PG nie narzekam ale Brevin i Kirk to na razie dno. szukam teraz jeszcze jakiegoś gracza z FA aby wrzucić Knighta na bench, i też ci to radze :wink: bo jak na razie to pamiętam jeden dobry występ Brevina i wtedy akurat grał na benchu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a najlepsze ze Knighta kupil przed chwila Smile

Wole jego niz Marko "ostatatni mecz -7FP" Jaricia, a jakis backup dla Kirka musze mieć. No, a maxim chce mi sie jeszcze pomoc dajac Terry'ego za Sheeda, nie ma tak dobrze ja chcialem opchnać Sheeda to nikt nie cchial, a teraz kazdy sie o niego pyta :).

 

A tak ogolnie to ide tylko w dol, obok Ruska, teraz Vince robi se urlop :( Lipa, ale musi byc lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy komisarz ligi moglby przyspieszyc pendinga :)

P.S.1. Dobra robota PI3TR45 :) .

 

P.S.2. Mam nadzieję, że jako zawodowy (lub soon-to-be zawodowy :wink: ) informatyk/programista wprowadzisz nieco inowacji/ulepszeń w ten mój excelowski silniczek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem panowie, czy to jakieś złe siły czy cos ale mam tak:

 

" Zmaziuu Green Team

e-NBA FBL #3"

 

Gdy chce wejść na moją drużynę albo na stronę ligi wyświetla mi się komunikat...

 

There was a problem:

• You are not allowed to view this page because you are not in this league. (Error #152)

Hmm o co chodzi? Mam juz tak od dwóch dni.. To tylko u mnie czy u wszystkich? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mich@lik, mnie sie ten komunikat zaczal pojawiac dzis, gdy o 17-tej z minutami probowalem zobaczyc to i owo. Jak przed poludniem zagladalem to bylo jeszcze ok. Fajnie, ze ten problem (choc dluzej, dziwne :? ) mam nie tylko ja, bo to daje nadzieje, ze na Yahoo cos skopali i z czasem to naprawia. Jak nie to najwyzej wywale cookies, moze pomoze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwna sprawa Michalik że od 2 dni :? bo mi podobnie jak Szakowi gdzieś od 17, a teraz jest jeszcze inny komunikat, jak wejdziesz na http://www.fantasysports.com to masz :

 

We are currently performing server maintenance. Please try again shortly...

 

Sorry for the inconvenience.

 

-- Yahoo! Sports

oby to zrobili jak najszybciej, na szczęście mimo wszystko będzie można policzyć ile około moi gracze ugrali :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pietras podaj staty z zeszlego tygodnia bo nie mam danych wyslij mi ten arkusz a ja juz zajme sie ten i bede publikowal nowe co poniedzialek. Mam duzo czasu i mam zamiar wprowadzic pewne udogodnienia w liczeniu w tyum arkuszu zeby maxymalnie ulkatwic sprawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień 4 (21 - 27 XI 2005r.):

 

 

1. Key (Tacoma) - 80,6 fppg ( 26 )

2. Czaczek (Czaczek Hot Spurs) - 78,4 fppg ( 28 )

3. Qba (Q Team) - 78,1 fppg ( 27 )

4. PI3TR45 (PI3TR45' Team) - 76,4 fppg ( 29 )

5. Antek (Chicago Bulls) - 75,6 fppg ( 25 )

6. Van (Mean Machine) - 75,2 fppg ( 25 )

7. Michalik (Zmaziuu Green Team) - 74,3 fppg ( 26 )

8. Maxim (Maxim's Team) - 73,9 fppg ( 29 )

9. Guilers (Giulianova) - 70,4 fppg ( 30 )

10. Dr Dread (Blackstar) - 61,2 fppg ( 27 )

 

 

 

 

Graczem Kolejki w FBL #3 został: Key

 

 

 

 

PS. Sorry, że w tym tygodniu było takie straszne opóźnienie, ale to wynik złożenia się wielu czynników i (przynajmniej do końca stycznia) się nie powtórzy.

 

Pietras podaj staty z zeszlego tygodnia bo nie mam danych wyslij mi ten arkusz a ja juz zajme sie ten i bede publikowal nowe co poniedzialek.

Teraz już będę miał czas, najgorsze były 3 ostatnie tygodnie. Na razie pomoc nie będzie potrzebna.

 

mam zamiar wprowadzic pewne udogodnienia w liczeniu w tyum arkuszu zeby maxymalnie ulkatwic sprawe

Sprawa jest prosta i nie wymaga ułatwiania. Nie wrzucałem tych wyników dlatego, że nie miałem nawet czasu zajrzeć na forum czy do FBL.

 

Mam nadzieję, że jako zawodowy (lub soon-to-be zawodowy :wink: ) informatyk/programista wprowadzisz nieco inowacji/ulepszeń w ten mój excelowski silniczek :)

Masz coś konkretnego na myśli? Jak masz propozycje to może coś zrobię. Chociaż na razie mam sporo innych zajęć. Jedynie co to jak będę miał trochę więcej wolnego (święta? ferie?) napiszę jakiś programik co to sam będzie liczył bez exela i klepania, a przy okazji wygeneruje jakieś ładne wyniki, bez konieczności formatowania. Ale chyba nie o to Ci chodziło :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listopad (31X - 30XI 2005r.):

 

1. Maxim (Maxim's Team) 77,7 (115) 8937,0

2. Czaczek (Czaczek Hot Spurs) 77,6 (118) 9158,5

3. Van (Mean Machine) 77,5 (116) 8991,0

4. PI3TR45 (PI3TR45' Team) 76,5 (124) 9485,5

5. Antek (Chicago Bulls) 75,1 (120) 9006,0

6. Key (Tacoma) 74,1 (107) 7926,0

7. Qba (Q Team) 73,7 (113) 8323,5

8. Guilers (Giulianova) 72,5 (116) 8415,5

9. Michalik (Zmaziuu Green Team) 71,2 (105) 7480,5

10. Dr Dread (Blackstar) 68,2 (119) 8120,5

 

W czołówce niezła walka :) Ogólnie strasznie wyrównana liga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że jako zawodowy (lub soon-to-be zawodowy :wink: ) informatyk/programista wprowadzisz nieco inowacji/ulepszeń w ten mój excelowski silniczek :)

Masz coś konkretnego na myśli? Jak masz propozycje to może coś zrobię. Chociaż na razie mam sporo innych zajęć. Jedynie co to jak będę miał trochę więcej wolnego (święta? ferie?) napiszę jakiś programik co to sam będzie liczył bez exela i klepania, a przy okazji wygeneruje jakieś ładne wyniki, bez konieczności formatowania. Ale chyba nie o to Ci chodziło :)
hmm a pietras korzystarz z dzieła stromila czy z przerobionego mojego? bo on miał słaby ten arkusz, ja dodałem do niego BBCode itp.. gdyby nie to, że porównuję do statów z zeszłego tygodnia to robiłbym to automatycznie, ale tak to mi się nie chce wysyłać dwóch podwójnych zapytań do mysql albo jednego potrójnego (da się w ogóle wysłać potrójne zapytanie? muszę pokatować trochę serwer :) )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.