Skocz do zawartości

[05/06] FBL #3


Stromile

Rekomendowane odpowiedzi

Brevin Knihgt zdobyl dzis dla mnie zalosne 0.5 FP. Do tego Carter nie gral, a RJ stracil pilkę 7 razy i na szczycie jest co raz mniejsze roznice punktowe i jest co raz ciekawiej :).

 

mich@lik napisał:

ps2. kto to k.. nedzy robi te tygodniowe podsumowania? jak nikt nie chce robic to nawet ja moge to robic.. przecież brak podsumowan to wstydz dla FBL#3

 

hehe bywam prawie

codziennie

na necie a sam prowadzę bazę danych FBL#1 i probasketu #1 na swoim serwerze więc jak ktoś jest chętny (mich@lik albo pietras - reszcie nie ufam) to możemy się jakoś dogadać. u mnie wrzuca się tylko źróło standings (ja robię to codziennie), a potem (np w sobotę) wyciąga się gotowy kod do wklejenia na forum. 2 minuty roboty dziennie, a jak ktoś wrzuca co tydzień to nawet minuta Smile
I co w koncu beda chetni na robienie tych podusmowan, tzn Michalik i Pietras bierzecie sie za to, bo jesli jak to mowi Loqsh sprawa kilku minut to ja moge to robić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótki tydzień, ale pokaże ze działam.. :wink:

 

 

Skrócona kolejka (o 3 dni) : 24.01.2006 r. -30.01.2006 r

(Team - User - Suma FP - Meczy - Średnia)

 

 

Tacoma - (Key) - 2426.5 - 28 - 86.661

Q Team - (Qba) - 2094 - 25 - 83.76

Zmaziuu GT - (Zmaziuu) - 2099 - 26 - 80.731

PI3TR45' team - (PI3TR45) - 2316.5 - 29 - 79.879

Mean Machine - (Van) - 1755 - 22 - 79.773

Maxim's team - (maxim) - 1878 - 25 - 75.12

Chicago Bulls - (Antek) - 1717 - 24 - 71.542

Giulianova - (giuilers) - 1273 - 19 - 67

Czaczek Hot Spurs - (Czaczek) - 1202 - 21 - 57.238

blackstar - (Dr_Dread) - 1332 - 25 - 53.28

 

Graczem kolejki został: KEY

 

 

GENERALKA:

(Team - User - Suma FP - Meczy - Średnia)

 

 

Mean Machine - Van - 27531 - 338 - 81.453

Chicago Bulls - Antek - 27670 - 342 - 80.906

Q Team - Qba - 27282.5 - 343 - 79.541

Zmaziuu Green Team - Zmaziuu - 26886 - 339 - 79.31

Tacoma Key 25303.5 - 323 - 78.339

PI3TR45' team - PI3TR45 - 26151 - 338 - 77.37

Maxim's team - maxim - 25883.5 - 342 - 75.683

Giulianova - giuilers - 22807.5 - 308 - 74.05

Czaczek Hot Spurs - Czaczek - 24706.5 - 337 - 73.313

blackstar - Dr_Dread - 20767 - 322 - 64.494

 

 

 

Natępna kolejka, będzie już normalnie tzn. od 30.01 do 6.02

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie - zrobiłem, troszke dłuższy tydzień, żeby to wszystko teraz jakoś działało równo, bo niestety poczatki są cieżkie dlatego tydizeń 8 dniowy (28.01.2006 - 30.02.2006 r.)

 

 

Dołączona grafika

Graczem kolejki zostaje: VAN

(nie ma jak to iść na łatwiznę)

 

Klasyfikacja generalna (decyduje ilość meczy tzn. fp/pg):

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszyscy ostatnio grają w kratke, albo mecz dobry i powyżej 100 FP na mecz albo słabiutko i max 40 FP :? Tylko Alston trzymi się mocno i każdy mecz ostatnio powyżej 90 FP :lol: Niech załuje ten kto go zwolnił :o

 

Ps.Podsumowanie tygodnia będzie jak Loqsh wszystko porobi, najprawdopodobniej wstawie tu je razem z podsumowaniem obecnego tygodnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Na gwałt potrzebuje dobrego PG, oddać moge praktycznie kazdego oprocz dwojki Nowik-AK47, obecnie moj pierwszy PG Knight sie skontuzjował, a Hinrich po niezlych ostatnich tygodniach wraca do swojego 4-11 FG i 2 asysty, wiec jesli ktos ma cos takiego (rozgrywajacego) do spredania do zglaszac się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie zapomniałem o posdumowaniach, nie wiem inicjatywa sie juz chyba w okresie końcowym nie narodzi ponownie i pods. już nie bedzie.. Ciekawy trade z antkiem zrobiłem, szkoda mi Gerarda, no cóż kogoś trzeba poświęcić by ściągnać Howarda :wink:

 

ps. Nie ma jak to Qpa wymienić Szaka za Artesta, poźniej wstawić go do składu ten notuje 20% z gry a wyrzucony z UT przez niego Villuvaneya gra życiówkę.. No no no, pięknie :wink:

 

ps2. Chce ktoś Stojaka :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze to: Qba

po drugie Artest walczący o Play-Offs pokaże w końcówce sezonu więcej niż Shaq, który będzie chciał odpocząć przed PO, więc o niego się nie martw. Charlie ostatnio grał bardzo słabo, więc nie było podstaw do wystawienia go na Until [pech chciał, że miał mecz życia, podobnie jak Pachulia ale to już inna sprawa]

Najlepsze jest to, że Zaza poszedł na bench, żeby CB#4 zagrał 9min. wpas w c*** :]

Na szczęście o spadek z pudła raczej się nie obawiam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis srednia grubo ponad 100FP na siedmiu grajków, a moglo byc o wiele wyzej, gdybym wstawil Hinricha lub Bella, ktorzy zagrali odpowiednio na 137,5 i 158,5 FP. ale co tam nie ma co narzekać. A narazie gracze, ktorych pozyskałem nieźle przedą, oby tak dalej, i niedluo, juz w nastepnym sezonie, liczę na FBL#2.

 

Qba Artest, co dalej sie nie rozkręca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zawsze myślełem, ze awansuja tylko dwie ekipy... teraz obudziłeś we mnie nadzieje, no i dość znacznie się do Ciebie zblizyłem ale naprawdę Cieżko będzie Cię wyprzedzić, zmniejszyć jeszcze bardziej dystans bo chłopaki czasem dają ostro dupy (Parkera to już wogóle nie biode pod uwage chłop srednią tygodniową ma 30 FP, szkoda ze D.Westa nie wstawiłęm gdy walną sobie 30/13, dałem ostro dupy w osatnim czasie.. :roll: )

 

Zresztą wszystko roztrzygnie się ostatniego dnia, będize Ciekawie :!:

A Antek już poza zasięgiem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.