Skocz do zawartości

[05/06] FBL #3


Stromile

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko i tak nie spodziewałem sie accepta.. Spróbowac zawsze można.. powiem krótko, że liczyłem na taki błąd z twojej strony :twisted: Też pisałem do stro zeby tego nie ruszał i zostawił trade w spokoju :wink:

 

EDIT: QBA i tak Cię wyprzedze, prędzej czy poźniej sezon skończe nad tobą :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tanio sprzedam Jeffersona, do niego moge jakies orzeszki dorzucic.

 

Van wreszcei na czele, po tym jak kazdy z jego zespolu co noc robi po +80 FP to nic dziwnego. Najlepsze jest to ze zawodnicy siedzacy u niego na benchu spokojnie mogliby w niektorych zespolach grac w punktowanej ósemce.

 

A ja tak wczoraj sledzilem los Kirilenki i jednak nie postawil na niego w ósemce a tu trzepnol 142.5 FP, pech :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dec 26 Stoudemire returned to the practice court for the first time since undergoing off season knee surgery in October. The Arizona Republic reported the Phoenix Suns' power forward is shooting free throws and remains at least 10 days away from agility and footwork exercises.

 

Advice: It's possible that Stoudemire will return to play as early as February 2006. Stoudemire averaged 26.0 points and 8.9 rebounds per game in the 2004-05 season.

 

:D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, spoko. tylko, że w regulaminie jest zapis, że mogę się odwołać. odwołałem się i nic. nie moja wina, że Stro nie było w tym czasie.

a zresztą.

Nie przypominam sobie, aby takowy punkt w regulaminie był :) .

 

Co do samego odwoływania się - jeśli transfer nie został zavetowany przez komisarza, to w zasadzie jest już po ptokach. I tylko i wyłącznie od dobrej woli drugiej strony zależy, czy można ten transfer odkręcić.

 

Co do mnie to nie tyle co mnie nie było przez ten czas, co nie dostałem od żadnego z Was powiadomienia, że chcecie to odwołać. Ponoć Qba coś pisał przez GG - ale nic nie doszło. Także na przyszłość polecam wszystkim: jeśli macie jakąś ważną i/lub pilną sprawę to mailem lub PMem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stara wiadomość

 

No właśnie chcąc nie chcąc zauważyłem, że czołówka ligi coś "spuchła" a inni gonią.. Będzie fajna zabawa pod koniec sezonu jak wszystko się wyrówna.. 8)

Nie chciałem walić 2ch postów pod rząd wiec usunołem poprzedniego posta. Mam pytanie czy ktoś u nas (FBL 3) robi podsumowania tygodnia/ przynajmniej miesiąca :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze jakies wymiany.. :?: oczywiscie sensowne.. Oddam prawie 3/4 składu (Wallace i Bryant nie do ruszenia...) Chyba, ze naprawde bedzie ciekawa oferta za któregos z wymienionych panów.. Innych oddam po swojej cynie rynkowej.. Cos musze zmienic raz mi gra caly sklad na drugi dzien nikt mi nie gra.. a ja wolalbym codziennie po troszku puntowac i zblizzac sie do pierwszej trójki :wink:

 

 

Ps.szkoda pietras ze troche spadłeś.. wymarzona koncowka sezonu była by gdybyśmy fani LAL okupowali calą czołówkę(ja van i ty ) 8)

 

ps2. kto to k.. nedzy robi te tygodniowe podsumowania? jak nikt nie chce robic to nawet ja moge to robic.. przecież brak podsumowan to wstydz dla FBL#3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps2. kto to k.. nedzy robi te tygodniowe podsumowania? jak nikt nie chce robic to nawet ja moge to robic.. przecież brak podsumowan to wstydz dla FBL#3

hehe bywam prawie codziennie na necie a sam prowadzę bazę danych FBL#1 i probasketu #1 na swoim serwerze więc jak ktoś jest chętny (mich@lik albo pietras - reszcie nie ufam) to możemy się jakoś dogadać. u mnie wrzuca się tylko źróło standings (ja robię to codziennie), a potem (np w sobotę) wyciąga się gotowy kod do wklejenia na forum. 2 minuty roboty dziennie, a jak ktoś wrzuca co tydzień to nawet minuta :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.