Skocz do zawartości

O sezonie słow kilka


ai3

Rekomendowane odpowiedzi

tak wracając do tych bulls.

 

Generalnie paxson spóźnił się z taką koncepcją druzyny o ladnych kilka lat, tacy bulls grajacy 6-7 lat temu wygraliby chociażby jeden puchar.

 

I to jest na prawdę kompletny zespół, ale gramy z OKC dwóch z trzech najlepszych graczy na parkiecie ma OKC, gramy z miami 3 z 4 najlepszych graczy na parkiecie ma miami, gramy z LAC, dwoch z trzech najlepszych graczy na parkiecie ma LAC, gramy z nix dwóch z trzech najlepszych graczy na parkiecie ma NIX.

 

Rose już nic więcej nie nawojuje, to wszystko zależy od boozera, bo w tym skladzie mamy szanse na tytul tylko i wylacznie kiedy boozer zrobi mniej wiecej takie cos co zrobil zach w poprzednich PO.

 

Więc gadanie że 'nie oddalbym noah i denga za howarda' jest bezsensownie bezsensownym gadaniem.

 

Rose-Howard-Thibodo?

ile ten team tracilby pkt w meczu? 70?

 

I wlasnie widac ze howardowi wcale a wcale nie chodzi o pierscionek tylko o popularnosc i kase, gdyby chodzilo o tytuly juz bylby w bulls.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie tylko w tych waszych predictions wkurwia regularne pomijanie Grizzlies...

 

Odpadli w półfinałach po 7 meczach z tak wychwalaną tutaj Oklahomą grając bez Rudego a teraz się wszyscy moczą przy Thunder jakby to nie wiadomo jaki faworyt był do wygrania zachodu. Memphis jeśli trener poukłada to wszystko to rozpierdolą Oklahome w 6 w PO. Zachód jest historycznie słaby tak naprawdę w tym sezonie i nic pewne tutaj nie jest. Dla Miami to doskonała okazja do zdobycia tego misia bo za rok Okla, Bulls, Memphis mogą się okazac za mocne.

 

Osobiście mam nadzieję, że Boston wschód rozjebie w PO a finały z SAS ale przestaje się łudzić, że uda się San Antonio wygrac zachód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Dallas w ostatnim sezonie? Analogiczna sytuacja do opisanej przez ciebie i jakoś dali radę. Wydaje mi się, że roster Byków jest nawet bardziej kompletny, chociaż ławka pewnie słabsza troszkę. Rose grający MVP sezon, Boozer przypominający Carlosa z Utah, Rip dający te kilkanaście pkt + doświadczenie, no i oczywiście najlepsza defensywa ligi i mamy mistrzostwo w Chicago.. Kilka pkt oczywiście jest do spełnienia, ale tak jest w każdym teamie. Dla mnie Bullsów mogą tylko powstrzymać Heat, ale liczę, że teraz seria będzie wyglądała znacznie inaczej i chyba są do tego podstawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7. Bulls - debile, jest szansa pozyskania Dwighta - obeecni najlepszego C w lidze to trzeba zrobic wszystko by go pozyskac - mysle ze pakiet Noah, Deng Gibson kasa picki spokojnie robi robote. A tak to tylko fajny skladzik bez przyszlosci. Sam Rose w tych czasach to troche za malo na cokolwiek w lidze.

 

Obejrzyj sobie kilka meczów Bulls później walnij się porządnie klawiaturą i wyedytuj post. :) Jedyne sensowne dla Chicago w wymianie za Howarda to by było coś w stylu Howard za Noha i picki ale Orlando pewnie by się chciało Turasa pozbyć a za to trzeba by było dorzucić 2 zawodników + szukać kogoś na ich miejsce za MLE a to się równa rozjebanie składu + wykorzystanie amnesti na Turasa. Jak dla mnie średni pomysł cofać się w budowaniu składu o co najmniej rok jak wszystko jest już poukładane.

 

@wowo: Mam podobne zdanie co do Grizzlies z tym że nie wiem czy Gay będzie wzmocnieniem czy też może to coś popsuje w drużynie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wlasnie widac ze howardowi wcale a wcale nie chodzi o pierscionek tylko o popularnosc i kase, gdyby chodzilo o tytuly juz bylby w bulls.

tez tak mysle i jesli bylaby jako taka pewnosc ze Bynum mocno sie nie polamie to nie oddalbym go za Howarda. o pickach bym nawet nie wspominal bo to magic sa pod sciana. Howard przyjdzie do Lakers i bedzie pomalu coraz gorzej z jego motywacja jak poswieci sie showbiznesowi, tak to widze.

 

nie widze w nim zadnej woli walki tylko zawsze usmiechnietego dobrego dwighta. wole Bynuma, ktory jak trzeba to rzuci barea o ziemie czy upomni sie o pilki. Dwighta przy innej gwiezdzie widze w podobnej roli jak Bosh po przyjsciu do Miami.

 

Bynum chce odgrywac coraz wieksza role w ataku i go rozumiem, oby tylko dogadal sie z Kobe.

 

niech otis bierze Gasola, dwighta przesowamy na 4 i jedziemy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heat naturalnie główny kandydat do Finału na Wschodzie.

Zgadzam się z ai3 i Myckiem - powinni zaproponować Magic za Dwighta wszystko co sobie życzą z wyjątkiem Rosea, Bulls są niemal kompletną drużyną, ale też ich nie widzę w Finale. Boozer zupełnie inaczej by wyglądał przy takim centrze jak Howard.

W Knicks nagle się zrobiła ciekawa drużyna, mają jeden z najsolidniejszych frontcourt w lidze. z D'Antonim nie wróże im jakiś specjalnych sukcesów w playoffs, ale w drugiej rundzie mogą sie zameldować.

Celtics - szkoda Greena. Oddanie przez nich Perkinsa jest na mojej liście w czołówce kretyńskich transferów. Ciekawe w jakiej formie będzie Pietrus (czemu w ogóle Suns go spuścili? Jest kontuzjowany? ) Przydałby im sie tam jeszcze z jeden solidny strzelec i jakiś przyzwoity center.

Magic po tym, jak już oddają gdzies Howarda, to mają wszystkich pozostałych do spuszczenia, zatem jak beda nim handlować to za picki i prospekty najpewniej.

Ciekawie sie może oglądać Indianę w tym sezonie

 

Na Zachodzie nie ma w tym roku jakiegos wyraźnego faworyta

Mavs nie maja Chandlera, inne Baree, czy Stevensony są do zastąpienia, ale nie Chandler. Cuban źle zrobił nie zatrzymujac go w Texasie. Jak masz szansę na mistrzostwo, to nie rezygnujesz z niej ot tak. Odom i West sa fajni, ale zaden jak wiemy nie jest centrem co jak dla mnie zamyka dyskusję. Oczywiście jak ściągnie Derona i Dwighta to odszczekam to, ale prawdopodobieństwo jest porównywalne do wygrania przez polskich kopaczy Euro za pół roku.

Lakers.. hmmmm :? Jak Bynum się w tym roku nie połamie i Kobe.. ale zaraz - nie maja juz Jaxa, tylko Browna, więc albo Jax jest overated albo nici z finału.

Ostają sie jeszcze Grizziles, Thunder i .. tak tak Clippers

Clippers to Clippers, ale mają Billupsa i Paula na obwodzie, a do tego Carona, który jak jest zdrowy to jest jedną z solidniejszych trójek i do tego dwa młode, zadziubiście atletyczne i nieprzewidywalne zwierzaki podkoszowe. Wiem, że zielone, wiem, że nic o nich jeszcze nie wiemy, ale jak ktoś mądry im tam sprowadzi jakieś wsparcie to ciężko powiedzieć, czy nas nie zaskoczą w tym sezonie. Kto przy zdrowych zmysłach w tamtym roku o tej porze brał na poważnie Memphis? W 1995 grając praktycznie w pięciu Magic z 23letnim Shaqiem o mało mistrzostwa nie zdobyli. Do tego ich trenerem był wtedy niejaki Brian Hill - beznadziejnie bezradny kołcz w tamtych finałach.

Nie mowie, że Clippers zagraja w tym finale, ale jak juz bierzecie pod uwagę takich Grizzlies, to nie widzę powodu, żeby nie wspomnieć o Clippers

Grizzlies - szczerze mówiąc nie widzę ich dalej niż w drugiej rundzie, ale obaczymy czy Zachary spuści z tonu.

Thunder - niby kandydat na Finał, ale ciekawi mnie jak sobie poradzą z presja kandydata. Fajnie sie gra do Finalu konferencji, ale przeskoczyc pewnie próg juz wcale nie jest tak łatwo. Może im tam zabraknąć takiego Shanea Battiera, niby nie dużo, ale robi różnicę.

 

Obstawiam finał Heat - Mavs/Lakers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej panie, jak Mavs wygrali misia, to ja wzioł i poszedł do lasu na grzybki.

I ja się, panie, w tym lesie zgubił, ale właśnie żem wrócił i panie co ją widzę?

Sakramento biją lejkersow, warrriorsi biją bullsow, mavsow biją wszyscy, a clippersi biją wszystkich ... ją się panie musiał tych grzybkow nażreć w tym lesie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

el, czy Mavs zamierzają olać cały sezon? :wink:

Kurcze biedyn Cuban wygrął misia to odrazu lockout i się nie mógł "wozić" a teraz grają tak jak ostatnie patałachy w sumie to jak kompromitacja mistrza, ale tak jak mówił Jerry liczy się zawsze najmocniej najbliższy mecz, nikt nie będzie pamięatł czy mistrzem jestes aktualnym czy nie jak dostajesz po dupie 30 ptk.

Ej panie, jak Mavs wygrali misia, to ja wzioł i poszedł do lasu na grzybki.

I ja się, panie, w tym lesie zgubił, ale właśnie żem wrócił i panie co ją widzę?

Sakramento biją lejkersow, warrriorsi biją bullsow, mavsow biją wszyscy, a clippersi biją wszystkich ... ją się panie musiał tych grzybkow nażreć w tym lesie...

to mocno pokręcony sezon może być, jak tyle meczów naraz jest i w sumie bez przygotowania po tak długiej przerwie to mogą być wyniki z kapelusza, np jeśli Jazz do play off by nie weszli to by o tym śwaidczyło, oczywiście każde wysokie zwycięstwo Jazz nie będzie przypadkowe ale będzie wypadkową ogromnego potencjału ekipy :D :wink: 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.