Skocz do zawartości

Zgrana paczka czyli Spurs 2011


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Niemożliwe jest niczym. ;)

 

Znalazłem takie info http://fimedica.pl/index.php/wiezadla-krzyzowe-przednie/

I tam jest:

 

 

Pewnie(domysł) uszkodzenie więzadeł k.p. u Blaira nie było stopnia trzeciego...

Z tego co czytałem to lekarze usuneli mu ACL całkowicie, więc stopień 3 jak najbardziej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak on to robi bo ja jestem teraz przed rekonstrukcją nogi mam mocne ważę dużo mniej i skręciłem kolano bez ACL, niestabilności nie miałem itd, wszystko ok chód prawidłowy wyprost pełny.

 

A on z turami się przepycha i gra na tym poziomie...

 

skręciłem kolano i prawdopodobnie coś pozrywałem, jakby problemów mało z samym ACL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie mam, może dlatego, że mam mocne łydki strasznie i uda, w c*** jeżdżenia na rowerze, w c*** w c*** w c*** basketa niegdyś po 6 godzin dziennie, do tego kiedyś w nogę grałem klubowo

 

Nawet na rehabilitacji się dziwili, jak byłem po usunięciu kikuta tego ACL, metodą artroskopii, że mam pełny wyprost i wykonuje niektóre ćwiczenia, które ciężko innym zdrowym wykonać.

 

Znaczy się wiesz, nie żebym jakoś tam niesamowitą zwrotność miał i mógł w kosza w pełni grać, ale na dystansie itd mógłbym sobie przesiadywać trochę porozgrywać, bez wjazdów jakichś tam spektakularnych na kosz.

 

Teraz 14 marca rekonstrukcja, jak nie rozjebałem sobie niczego dodatkowo, dowiem się w czwartek bo idę do lekarza, to chyba po rekonstrukcji jak się wezmę niedługo będę grać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

TJ FORD przechodzi na sportową emeryturę w wieku ... 28 lat. Zaskoczył wszystkich.

'It's official " I Retire from the NBA " as of today" via http://twitter.com/#!/tj_ford

 

Zatem informacja o braku jakichkolwiek transferów właśnie się zdezaktualizowała...

Neal jako stały rezerwowy pg ? Powątpiewam.

Joseph to tylko obiecujący prospect.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierniczę, jeden z moich ulubionych graczy ze złotego draftu '03...

 

Swego czasu był najlepiej zapowiadającym się first-pass PG ligi. Dobry start w lidze, potem ta kontuzja w barwach Bucks, gdzie myślał po raz pierwszy o zakończeniu kariery. Podobno zaraz po przewiezieniu do szpitala lekarze nie wiedzieli nawet czy będzie chodzić.

 

Ale wrócił. Nowy start w moich Raptors, gdzie spędził chyba swoje najlepsze lata zanim wygryzł go Calderon. Z przyjemnością oglądałem jego grę, prawdziwy dystrybutor, kompletnie unselfish i chyba najszybszy player z piłką coast-to-coast jeszcze w erze iversonowskiej (zresztą i dzisiaj miałby szansę mierzyć się z takim Lawsonem).

 

Dlatego cieszyłem się jak na starcie sezonu podpisał ze Spurs, bo to był idealny dla niego klub z systemem definitywnie pod niego.

 

Co do kontuzji, z tego co pamiętam to u niego już w high school zdiagnozowali zwężenie kanału szyjnego (czy kręgowego, nie pamiętam jak to się nazywało) i przestrzegano, że granie zawodowe w koszykówkę to duże dla niego ryzyko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko to Jackson ma "coś" czego Jefferson nigdy nie miał. Confidence.

Specjalnie podziękowania należą się ... Leonardowi. Bez jego dobrej, regularnej i powtarzalnej gry nie byłoby tego transferu. Zaskakująco szybko zaadaptował się do warunków NBA. Będzie mieli z niego ogromną pociechę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

whoa mocny trejd,samo wywalenie jeffersona z SanAn to powod do urzadzenia parady...Mozna psioczyc,ze przyjscie Jaxa moze tam cos zepsuc,ale czytajac wypowiedzi samego zainteresowanego wyglada na to,ze Spurs dostaja zmotywowanego Captain Jacka.W wersji pesymistycznej bedzie ta sama produkcja co Jefferson + lepszy defense i cojones.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Wywalenie tej cipuni ze składu da baaaardzo wiele w playoffs. Możliwe, że Jaxowi chwilę zejdzie zanim dojdzie do dobrej formy, ale na pewno będzie wzmocnieniem.

 

W tym sezonie na SF zamiast Jeffa w PO Spurs będą mieć Jaxa i Leonarda co jest MEGA wzmocnieniem. Anderson zdrowy również się przyda.

 

Jedyne co nie zostało poprawione a co by się przydało to moc pod koszem. Tylko Duncan i Thiago mają tam wartość gdy trzeba o coś walczyć(no i może Bonner ze względu na problemy jakie sprawia defensywom). Liczyłem, że wypierdzielą gdzieś Blaira i Greena za coś sporego pod kosz, ale niestety się nie udało. Ale i tak jest o wiele lepiej niż rok temu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wątpię czy będzie ta sama produkcja na dystansie. Może spaść sporo % Spurs za 3, bo jednak Jefferson trafiał ponad 40%. U Jackson nawet jak olejemy obecny sezon, to i tak nigdy nie był specjalista zza łuku, a takiego na pewno trzeba przy Parkerze.

kogo wolisz w PO?

 

zniewiescialego, niewidocznego jeffersona ktory statystycznie ma 40% za 3 ?

 

Stephena Jacksona,aspirujacego rapera,bylego czlonka Bloods,weterana Malice at the Palace,mistrza nba,niezlego obronce znajacego system,ktory na pewno jest w stanie dac 10-15ppg (wiecej od niego nie bedzie trzeba) szanujacego SAS i cieszacego sie szacunkiem SAS?

 

dla mnie to no-brainer, Cap'n Jack all day errryday

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz,ale w obecnym skladzie spurs nikt nie bedzie od niego wymagal aby byl nawet 2ga opcja w ataku...co wiecej gosc ma reputacje clutch playera (tego akurat w Spurs nie brakuje,a jest lepiej jesli wypada jefferson i bedzie mniej minut dla bonnera),a z tego co szybko czytalem komentarzy kibicow bucks jego defensywa nadal jest above average.Jackson to jeden z tych gosci,ktorego nie wolno lekcewazyc jesli jest zmotywowany,nawet jesli mialby 50 lat.Do tego dochodzi x-factor czyli magia Popovicha.

 

Spurs maja naprawde ladny mix weteranow z pierscionkami,paru mlodych grajkow,jest toughness,clutch gene,Pop na lawce...brakuje tylko wiecej miesa pod kosz.Zapowiada sie sporo small ball:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny traid. Tak jak już wielu wspomniało, RJ w PO znikał, w tym sezonie nawet w sezonie regularnym sie nie pojawił. Nie przepadał za jego produkcją trener co jeszcze tylko pogarszało jego grę. SJax zna system i w roku w którym zdobył tytuł był ważną postacią mistrzowskiej ekipy. Ma gorsze shot selection ale sam rzut na poziomie dobrym, więc spacing będzie.

 

Szkoda, że nie ma przyzwoitej szybkiej czwórki, ale na większośc ekip myślę że można grać Parker-Manu-Sjax-Leonard-Tim. Z Memphis i LAL na 4 grać Tiago. Gdyby Bonner zapewniał produkcję z sezonu to też byłby ok. Blair spoko grajek ale nie pasuje do tej ekipy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.