Skocz do zawartości

ROTO-FANTASY DRAFT - 2011-12


croolick

Rekomendowane odpowiedzi

k****, tak to jest. o kant dupy mozna potluc umawianie sie z niektorymi na ciekawa zabawe. przepraszam za slowo kant. raz na tydzien mozna zajzec, dodatkowo na maila przychodza oferty przeciez i inne wiadomosci...

 

jesli mozesz daj ogloszenie w jakims czesto odwiedzanym temacie w dziale nba croolick, moze ta jedna osoba sie zglosi w koncu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak! wysylaj PW do croolicka :) ale dolaczyles dopiero dzis niacala godzine temu do forum wiec to podejrzane...

 

 

croolick... cousins butler knight - al barnes jennings ?

Matek,

 

Sumarycznie wygląda to tak (gdzie + oznacza, że zyskuję a - że tracę):

[TABLE=width: 504]

[TR]

[TD]3PM[/TD]

[TD]REB[/TD]

[TD]AST[/TD]

[TD]STL[/TD]

[TD]BLK[/TD]

[TD]TO [/TD]

[TD]PTS[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]1,2[/TD]

[TD]0,2[/TD]

[TD]-3,3[/TD]

[TD]0,1[/TD]

[TD]-1,1[/TD]

[TD]2,2[/TD]

[TD]-3,2[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

 

Zyskuję właściwie tylko na 3PM i TO - a więc a kategoriach w których prowadzę i z których chciałem coś oddać. Zabierasz mi trochę asyst i to jest dla mnie OK - ale nie zyskuje absolutnie nic tam gdzie potrzebuję punktów: REB, STL, BLK. No to sam powiedz- na cholerę mi taki trejd? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Czekam na jakieś propozycję - moje odrzucacie to moze sami coś zaproponujcie? Dziwię się trochę tym z Was którzy troszkę słabiej przędą - to do was powinna należeć inicjatywa w trejdowaniu a tymczasem praktycznie tylko Matek atakuje wszystkich wokół:)

 

Oddam asysty i 3PM - chcę zbiórek, steals i bloki. Czyli mile widziani jacyś wysportowani PF/C w typie Cousinsa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matek,

 

Sumarycznie wygląda to tak (gdzie + oznacza, że zyskuję a - że tracę):

[TABLE=width: 504]

[TR]

[TD]3PM[/TD]

[TD]REB[/TD]

[TD]AST[/TD]

[TD]STL[/TD]

[TD]BLK[/TD]

[TD]TO[/TD]

[TD]PTS[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]1,2[/TD]

[TD]0,2[/TD]

[TD]-3,3[/TD]

[TD]0,1[/TD]

[TD]-1,1[/TD]

[TD]2,2[/TD]

[TD]-3,2[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

 

Zyskuję właściwie tylko na 3PM i TO - a więc a kategoriach w których prowadzę i z których chciałem coś oddać. Zabierasz mi trochę asyst i to jest dla mnie OK - ale nie zyskuje absolutnie nic tam gdzie potrzebuję punktów: REB, STL, BLK. No to sam powiedz- na cholerę mi taki trejd? :)

zyskujesz, ale w srednich z calego sezonu :) cousins idzie w gore (jest u mnie prawie nie do oddania) tak samo jak i knight, butler tez dobrze gra. Zalezy ma na Jenningsie glownie, reszta to dodatki zeby jakos sie wyrownywalo. jesli masz pomysl to mozesz podeslac

 

 

 

CubeBrick obecny w grze? dwie oferty wisza :) inne wygasly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cousins w każdej chwili może iśc w dół, wszyscy wiemy jaki ma charakterek. Poza tym uważam, że w trejdzie z Alem jest w miarę równo. Ale już pozostała część trejdu równa nie jest.

Skoro cousins jest nie do ruszenia pralktycznie to nic na siłę - nie chcę za niego przepłacać bo zawsze moze mu odbić:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.