Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2011/12


matek

Rekomendowane odpowiedzi

mniejsza o to czy ten deal jest rowny czy nie, ale jesli odwolaja ten trade to

 

kurestwo

powstanie nowej zasady w lidze dajacej mozliwosc blokowania transferow przez innych wlascicieli

wymuszenie na lakers poniesienia jeszcze wiekszych kosztow przy tej wymianie

 

bo ze i tak dojdzie do skutku to jestem prawie pewny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mniejsza o to czy ten deal jest rowny czy nie, ale jesli odwolaja ten trade to

 

kurestwo

powstanie nowej zasady w lidze dajacej mozliwosc blokowania transferow przez innych wlascicieli

wymuszenie na lakers poniesienia jeszcze wiekszych kosztow przy tej wymianie

 

bo ze i tak dojdzie do skutku to jestem prawie pewny

Lakers poniosło moim zdaniem spore koszty. Najbardziej zaskakuje mnie tu Houston- dostają Pau (który ma już jednak 31 lat) a oddają Drgica, Scolę i Martina i jeszczy wybór w pierwszej rundzie 2012 - totalnie tego nie kumam...

 

A z tym blokowaniem to faktycznie dziwna sprawa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jesteś croolick naiwny to nie kumasz. To jest plan, który brzmi Howard i CP3 w Lakers bo tak ma byc i tyle. Gasol przyszedł za frytki, wszyscy wiedzieli ze jebie kantem to sie Lakersi nauczyli i teraz oddają Gasol Odom za Paula, że wszystko okej a potem albo Howard za frytki albo w FA w przyszłym sezonie. To się k**** żenujące robi co Lakersi są w stanie zrobic w tej lidze. Bo nikt normalny nie wierzy, że Houston ma w tym jakikolwiek interes :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna zasada blokowania transferów już nie pierdolcie smutków, liga jest właścicielem NOH ergo 29 właścicieli klubów NBA mają w Nowym Orleanie swój udział, to musi być grono które może to zabklowoać i nie wierzę że sam Gilbert miał wąty.

 

Rozgoryczenie rozumiem że Paul przyklepany już macie ściągać Howardów czy innych wysokich, a tu deal odwołany no nie gentelmansko, ale jak widać nba to coraz większa dżungla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jesteś croolick naiwny to nie kumasz. To jest plan, który brzmi Howard i CP3 w Lakers bo tak ma byc i tyle. Gasol przyszedł za frytki, wszyscy wiedzieli ze jebie kantem to sie Lakersi nauczyli i teraz oddają Gasol Odom za Paula, że wszystko okej a potem albo Howard za frytki albo w FA w przyszłym sezonie. To się k**** żenujące robi co Lakersi są w stanie zrobic w tej lidze. Bo nikt normalny nie wierzy, że Houston ma w tym jakikolwiek interes :)

ogólnie to masz rację ale wiesz Rockets mają jeszcze troche kasy dzięki temu więc styka na Nene

coś tam im w rosterze jeszccze zostało więc nie jest tragicznie no i pozbyli się niepotrzebnych staruchów z dużymi kontraktami

no i mogą tankować na draft 2012

 

btw teraz to chyba już każdy będzie na niego tankował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby to puscili a zablokowali AB-DH to bylaby jeszcze wieksza komedia

Dlaczego niby? CP3 za Odoma i Gasola jak najbardziej OK ale łamliwy Bynum za najlepszego gracza w lidze?

 

BTW Chciałbym zobaczyć dzisiejszy trening Lakers. Nowy trener, Pau i Lamar nieobecni lub na maksa wkurwieni. Hmmm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vegi co ty wygadujesz ? rozpierdala mnie to dlaczego za każdym razem jak pojawiają się plotki o transferze jakiejś gwiazdy wszyscy są oburzeni pojawiającymi się ofertami ale jak przychodzi co do czego to idą za oferty, które w żadnym wypadku nie są lepsze niż to za co miał odejść CP3 albo Howard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię cytować samego siebie:

 

Wydawało mi się, że główną bronią Lakers jest niesamowity size pod koszem. Do tego oddajecie Odoma, swojego najlepszego zbierającego i zostajecie z samym Bynumem? Deal z Howardem musi być już zaklepany, inaczej nie wierzę w to. Powiedziałbym, że jesteście gorsi z samym CP3 zamiast Pau i Lamara.

Więc o co Ci chodzi Van? Dla mnie po prostu deal Bynum-Howard jest mega nierówny a Twoim zdaniem jest w porządku. Nie mam prawa wyrażać swojej opinii bo nie jestem kibicem Lakers?

 

@Me Myself and I

 

O ile mi wiadomo wszyscy byli wolnymi agentami a do tego Miami 3 lata 'tankowali' aby zrobić miejsce w salary. W czym problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc o co Ci chodzi Van? Dla mnie po prostu deal Bynum-Howard jest mega nierówny a Twoim zdaniem jest w porządku. Nie mam prawa wyrażać swojej opinii bo nie jestem kibicem Lakers?

 

dla mnie deal Bynum-Howard nie jest równy, ale jest lepszy niż jakiekolwiek wymiany gwiazd jakie miały miejsce, a w najgorszym wypadku nie jest gorszy

i jest najlepszym na co Magic mogą liczyć,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P. Gasol to jest jeden z najlepszych graczy tej ligi, jeszcze z 4 sezony pociągnie na tej formie. Podobno Houston chciało do niego dołożyć Nene za 13 mln za sezon. Houston ma mnóstwo talentu- mieliby młodych graczy, mocna ławke.

 

NOH dostałoby dobrych graczy, ale za których ci co będą mieli naprawdę wysokie numery w 2012 r. nic nie dadzą. Bo po co np. Odom w Cleveland. Mogą dogadać się z zespołami średnimi albo mocnymi, więc w najlepszym razie dostaliby szanse na numery 8-15. Draft jest mocny w 2012 r. więc nie byłoby tragicznie, ale mimo wszystko to nie jest Curry czy Gordon na tacy.

Sami pewnie załapaliby się na nr 1, więc pewnie Davisa, który chyba jest pierwszy w zestawieniach na 2012 r.

biorąc pod uwagę tankowanie to też nie byłoby źle

 

 

Paul za Gasola, Odoma - to całkiem dużo, bez spodziewanego transferu Howarda to i tak bylby dość dobry, ale jednak bardzo ryzykowny krok. Dwóch zawodników bez problemów zdrowotnych, wysokich, zgranych, chcących rehabilitacji za nieudany poprzedni sezon za Paula, super gracza, ale jednak ... Pół na pół, z tym że zostawaliby tylko z łamliwym Bynunem, a tego już nie kupuje, musieli być blisko Howarda, albo zwyczajnie zaryzykowali i chcieli go dodatkowo zachęcić, aby postawił sie Orlando

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.